Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - ZABRANY KOŁOWROTEK Z ZAKRZÓWKA

Mirek Kruczek - 12-06-2014, 07:43
Temat postu: ZABRANY KOŁOWROTEK Z ZAKRZÓWKA
BARDZO PROSZĘ OSOBĘ KTÓRA ZABRAŁA KOŁOWROTEK Z 128,5met LINKĄ Z ZAKRZÓWKA O ZWROT ! KOŁOWROTEK BYŁ POZOSTAWIONY NA DNIE Z ROZCIĄGNIĘTĄ POĘCZÓWKĄ OD SKRZYNI ! violent1
Darek DYNAR - 13-06-2014, 00:45
Temat postu:
ręce i cycki opadają jak się czyta taki post. Shocked
Czasami jak mamy trening na Zakrzówku, szczególnie jak jest tłok w najbardziej popularnych miejscach gdzie poręczówka jest, po zaporęczowaniu nowego odcinka, to wracam w to miejsce z dusza na ramieniu czy aby mój kołowrotek tam jeszcze...jest. Shocked
Zdarzało nam się znaleźć za Zakrzówku jacket, butle, rurki, automaty...ale nigdy w życiu bym tak nie pomyślał o ...znalezionym kołowrotku. Ale może tak właśnie pomyślał osobnik i zabezpieczył go przekazując do bazy, gdzie wypadałoby dla spokoju dycha sprawdzić ( ale pewnie już to zrobiłeś). Każde inne rozwiązanie to czyste skurwysyństwo ( sorry za słownictwo, ale ciężko się powstrzymać)
Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe. Ale ta historia skończyła się tym razem szczęśliwie dla wszystkich uczestników...
crowley - 13-06-2014, 10:38
Temat postu:
Darek DYNAR napisał/a:
Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe.
chyba żartujesz...
Daria Boruta - 13-06-2014, 10:50
Temat postu:
Darek DYNAR napisał/a:

Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe. Ale ta historia skończyła się tym razem szczęśliwie dla wszystkich uczestników...


Mam nadzieję, że dobrze ukryliście ciało...

Mam nadzieję, że kołowrotek się znajdzie, bo to kompletna żenada...
Darek DYNAR - 13-06-2014, 12:21
Temat postu:
cóż Jarek, chwila nie uwagi...na szczęście to był trening na Zakrzówku i symulowane sytuacje plus w porę zareagowałem. "Osobniki" na brzegu tłumaczyły, że swoje "znalezisko" właśnie chcieli z dumą zanieść do biura Zakrzówka Shocked
Zastanawiam się tylko, jak ten kołowrotek ktoś zajumał? Zostawiłęś go między nurkowaniami, zapomniałeś? scratch
Może ma jakieś charakterystyczne cechy ( czasami klatkowe sa indywidualnie wykonane), to zapodaj zdjęcie. Może gdzieś na nurkowisku trafi się "szczęśliwy znalazca" blackeye blackeye
Mirek Kruczek - 13-06-2014, 19:06
Temat postu:
Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac. Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac.Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac.
Mirek Kruczek - 13-06-2014, 19:07
Temat postu:
https://www.youtube.com/watch?v=WfwRsYlgFVs
Mirek Kruczek - 13-06-2014, 19:09
Temat postu:
Kołowrotek jest taki tylko 1 bo go robiłem z kole.... .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz