Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Sprzedam Nurkowóz

Piotr Głoskowski - 23-06-2014, 13:53
Temat postu: Sprzedam Nurkowóz
Po mału dojrzewam do sprzedaży mojego nurkowozu. Niedługo wrzucę go na jakieś allegro, ale najpierw tutaj. Dobrze by było żeby zachował pierwotną funkcję, a nie woził komuś grabie. NIe zasłużył na takie poniżanie Smile.

Ford Ranger, 2007, 2,5tdi, kupiony w Polsce, 170.000. całkowicie sprawny, nowa dwumasa. Olej - 1,5l na 15.000 (czyli nie zużywa). Załadować można na niego 1 tonę ( coś koło 30 twinów Smile ).
Skóra, klimatyzacja, 5 msc, pokrywa paki (łatwa do zdjęcia w 3 minuty). Kiepsko z oponami ( dwa komplety ale w kolejnym sezonie do wymiany).
Idealny samochód wyprawowy. Nie ma żadnych pułapek dot. stanu technicznego.
Sprzedaję wyłącznie dla pieniędzy, ale i chytry nie jestem Smile. Trochę nie chce mi się chodzić koło sprzedawania więc jeżeli ktoś faktycznie chce kupić takie auto to bez problemu się porozumiemy.
Jest teraz bez rur ale jeśli ktoś lubi to są do założenia. Kangury wtedy niestraszne.
Zarejestrowany jako ciężarowy, faktura VAT, cena na poziomie 37000 brutto.

Zdjęcia mailem ( limit zał na tym forum przekroczony). Ew. zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Wojtek A. Filip - 23-06-2014, 14:21
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Zdjęcia mailem ( limit zał na tym forum przekroczony).
Następny Wink.
Jak wkleić zdjęcia swojej fury na forum Smile .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz