Forum Dive Trek Group

Inna pomoc - Płetwy Scubapro Jet Fin XL -Made in USA

Iza Rynkiewicz - 29-10-2014, 21:42
Temat postu: Płetwy Scubapro Jet Fin XL -Made in USA
Cześć,
może ktoś z Was, albo z Waszych znajomych ma na zbyciu płetwy Scubapro Jet Fin w rozmiarze XL wyprodukowane w USA? Szczególnie zależy mi na tym napisie z tyłu płetwy 'Made in USA' Smile
A może ktoś ma dojście, gdzie takie płetwy można kupić? Znajomi w USA mogący ogarnąć temat albo inne sztuczki?
Zrobiłam małe poszukiwania i z tego co się orientuję na rynku polskim w sprzedaży są tylko płetwy 'Made in Tywan' Sad(((
Adam Jaworski - 29-10-2014, 21:54
Temat postu:
Na Scubaboard kiedys prawie kupilem (okazalo sie w ostatniej chwili, ze nie beda pasowac). Zaloz tam watek WTB (want to buy) w stosownym dziale i szybko sie cos znajdzie.
Wojtek A. Filip - 29-10-2014, 22:12
Temat postu:
Hej.
3 pary kupiłem w PL - 1 niemoczona, 2 po kilku nurach, 3 używana przez 1 sezon.

Dobra informacja jest taka, że 2 pary będę sprzedawał.
Zła, że to jeszcze troszkę potrwa... Confused
Iza Rynkiewicz - 30-10-2014, 21:53
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:

Dobra informacja jest taka, że 2 pary będę sprzedawał.

rozmiar XL? I trochę potrwa tzn. kiedy? Smile
Robert Gruca - 30-10-2014, 21:54
Temat postu:
Iza Rynkiewicz napisał/a:
Znajomi w USA mogący ogarnąć temat

To obawiam sie nie oznacza sukcesu - specjalnie zwrocilem uwage na Jety Scubapro w sklepie Extreme Exposure w stanach i wszystkie mialy napis "Made in Taiwan".
Wojtek A. Filip - 30-10-2014, 22:03
Temat postu:
Robert Gruca napisał/a:
specjalnie zwrocilem uwage na Jety Scubapro w sklepie Extreme Exposure w stanach i wszystkie mialy napis "Made in Taiwan".
uuu... no to proszę Państwa mam w sumie 4 pary XL nietajwańskich (staroamerykańskich) Smile.

Iza Rynkiewicz napisał/a:
trochę potrwa tzn. kiedy

Jak tylko moja płetwa będzie dostępna w sprzedaży Cool .
Iza Rynkiewicz - 30-10-2014, 22:45
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
uuu... no to proszę Państwa mam w sumie 4 pary XL nietajwańskich (staroamerykańskich) Smile.

Wojtek nawet Ty nie jesteś w stanie nurkować w 4 parach jednocześnie….nie przydałoby się trochę więcej miejsca? Wink

hmmmm…. a może olać Scubapro i poczekać na tę nowość? Very Happy
Iza Rynkiewicz - 30-10-2014, 22:49
Temat postu:
Robert Gruca napisał/a:
specjalnie zwrocilem uwage na Jety Scubapro w sklepie Extreme Exposure w stanach i wszystkie mialy napis "Made in Taiwan".

pisałam z jednym sklepem z US, Pan sprawdził i podobno było "Made in USA"….ale zdjęcia nie wysłał więc wierzę na słowo Smile
Wojtek A. Filip - 30-10-2014, 23:33
Temat postu:
Iza Rynkiewicz napisał/a:

Wojtek nawet Ty nie jesteś w stanie nurkować w 4 parach jednocześnie
hm... Think
Iza Rynkiewicz napisał/a:
a może olać Scubapro i poczekać na tę nowość?
Nie - kup Spro.
Nowe płetwy będą w sprzedaży za jakiś czas (nie mam na to wpływu), na początek tylko w jednym rozmiarze "L" (42-44) nie wiadomo czy Ci będą pasować, a powinnaś w czymś pływać.
Iza Rynkiewicz napisał/a:
podobno było "Made in USA
no to hop Smile.
Iza Rynkiewicz - 31-10-2014, 09:25
Temat postu:
Wojtek, przemyśl to proszę Laughing

Połowa sukcesu......są płetwy w US i sklep nie wysyła do Polski. Teraz tylko znaleźć osobę, która mogłaby mi je dostarczyć. Smile
Wojtek A. Filip - 31-10-2014, 09:34
Temat postu:
Iza Rynkiewicz napisał/a:
są płetwy w US i sklep nie wysyła do Polski. Teraz tylko znaleźć osobę, która mogłaby mi je dostarczyć.
Na forum jest kilkunastu użytkowników z US - myślę, że nie będzie z tym kłopotu.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz