Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - SKlep nurkowy w Warszawie

Marcin Krolik - 01-06-2015, 10:20
Temat postu: SKlep nurkowy w Warszawie
Czesc,
Czy mozecie polecic dobrze zaopatrzony w mokre skafandry sklep w Warszawie? Wazne, zeby byl czynny w soboty. Moja Pani szuka dla siebie jakiejs cieplej pianki, a ze bedzie w przyszly weekend w stolicy, to chcialby sie za tym rozejrzec.

Pozdrawiam
MK
waterman - 01-06-2015, 11:18
Temat postu:
Vertigo mogę polecić
bpiotrek - 01-06-2015, 11:36
Temat postu:
Również Vertigo/Scuba Service mogę polecić. Kupiłem tam jedyną swoją piankę.

Ewentualnie niezłej jakości i tanie pianki są w Decathlonach.
Jarek Andrzejewski - 01-06-2015, 13:24
Temat postu:
Może Decathlon Targówek? Z Polskich sklepów tej sieci mają chyba najwięcej "wodnych" rzeczy.
Marcin Krolik - 01-06-2015, 17:20
Temat postu:
Chodzi raczej o jakiś typowo nurkowy sklep z dobrym asortymentem mokrych skafandrow, albo polsuchych. Decathlon ma taką sobie ofertę moim zdaniem. Nie ma czegoś lepszego w Wawie?
hubert68 - 01-06-2015, 19:01
Temat postu:
Jeżeli szukacie czegoś naprawdę porządnego, to warto się wybrać do Łodzi, na ulicę Sowią 10 (w końcu, jak mówią Łodzianie, Warszawa leży koło Łodzi). Tam mają swoją firmę Gałachowie. Lepszej pianki, niż u nich nigdzie nie kupisz.
Jarek Andrzejewski - 01-06-2015, 19:22
Temat postu:
Sowią 4, ale warto i tak Smile
hubert68 - 01-06-2015, 19:52
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Sowią 4, ale warto i tak
Może i 4. Nie ma problemu, cała Sowia jest krótsza niż szerokość centrum handlowego, które obok stoi, ma góra 100 m długości (Sowia, nie centrum Very Happy )
Marcin Krolik - 01-06-2015, 20:13
Temat postu:
Lodz chyba tym razem nie bedzie po drodze Smile
bpiotrek - 01-06-2015, 23:04
Temat postu:
Marcin,

Ja piankę kupowałem 4 czy 5 lat temu i sklepów z naprawde dobrym wyborem w Warszawie było mało.

Zazwyczaj kilka sztuk i "reszta na zamówienie".

Informacje z tego okresu:
- Vertigo/Scuba Service - jako dystrybutor mieli pełen wybór pianek Camaro, ostatecznie tam kupiłem
- Scuba Training - pianki 4th element
- Akademia Podwodna - chyba najwięcej Bare
- Nowa Ama - Bare i Eques
- w CN Pijawka chyba mieli ScubaPro ale nigdy nie lubiłem tam chodzić, bo czułem się jak intruz

Kilka centrów od tego czasu się zwinęło, część miała mikry asortyment na miejscu do części pewnie nie dotarłem.
waterman - 02-06-2015, 10:40
Temat postu:
hubert68 napisał/a:
Warszawa leży koło Łodzi

a Łódź koło Zgierza Smile
Jeszcze raz Vertigo i Pijawka
Marcin Krolik - 02-06-2015, 14:34
Temat postu:
Dzieki Panowie!
Krzysztof Rejer - 05-06-2015, 21:01
Temat postu:
Divemania na ul. MOrcinka; Geograf - ul. Puławska; Nowa-Ama - ul. Batorego; wspomniane wcześniej Vertigo; Shop4divers - Tarchomin; Technika Podwodna- ul. Powstańców Śląskich. Moja rada ---> przedzwoń sobie najpierw do sklepów bo nie zawsze mają na miejscu pełną rozmiarówkę. Ewentualnie jak byś chciał popatrzeć na fajne suche skafandry to masz jeszcze SANTI Concept Store na ul. Belwederskiej ---> fajna i miła obsługa, no i zajefajne skafandry i odzież after dive. Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz