Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Mój najlepszy instruktor

Krzysztof Żurawski - 12-08-2015, 07:44
Temat postu: Mój najlepszy instruktor
Temat wydzieliłem z wątku o nowej organizacji nurkowej
Wojtek





Maciej Bulkowski, jeszcze nie spotkałem instruktora z "górnej półki", zawsze mam do czego się przyczepić. Raz nawet przejąłem inicjatywę, bo instruktor nie znał sprzętu, na którym szkolił...

Ale fakt, ja też swojego pierwszego instruktora oceniam bardzo wysoko.
Sebastian Zieliński - 12-08-2015, 15:08
Temat postu:
Krzysztof Żurawski napisał/a:
Maciej Bulkowski, jeszcze nie spotkałem instruktora z "górnej półki", zawsze mam do czego się przyczepić. Raz nawet przejąłem inicjatywę, bo instruktor nie znał sprzętu, na którym szkolił...

Ale fakt, ja też swojego pierwszego instruktora oceniam bardzo wysoko.


...a ja mam takiego jednego. Wszyscy sie go boją i uważają za dziwaka. Jak on moze cos wymagać jezeli dostał kasę! Dlaczego jak juz cos wychodzi to wymaga jeszcze wiecej?
Smile
Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.

...a tak na marginesie. Ciekawe czy sprawdziła by się lista zaufanych/sprawdzonych instruktorów. Tylko jak zweryfikować te rekomendacje?
Andrzej Piekarski - 12-08-2015, 16:37
Temat postu:
Sebastian Zieliński napisał/a:
Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.

...a tak na marginesie. Ciekawe czy sprawdziła by się lista zaufanych/sprawdzonych instruktorów. Tylko jak zweryfikować te rekomendacje?



Sebastian to nie jest wątek "gorzkie żale" tylko dyskusja na temat organizacji z 3 letnim stażem, o której dopiero teraz staje sie głośo itd.

w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.

Admin zadecyduj co z tym fantem zrobić ale w mojej ocenie to do wywalenia - bo się zrobi jaki kubeł do wylewania pomyj na każdego instruktora z którego ktoś nie był zadowolony.
Monika - 12-08-2015, 18:32
Temat postu:
Andrzej Piekarski napisał/a:
w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.



Smile ale przeczytaj jeszcze raz bo jak dla mnie to kolega wprost przeciwnie - polecał Smile
Jacek Pielaszek - 12-08-2015, 19:08
Temat postu:
Sebastian Zieliński napisał/a:

Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.


wpis jest oczywisty.[/u]
Sebastian Zieliński - 12-08-2015, 19:36
Temat postu:
Andrzej Piekarski napisał/a:

w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.


Szkoda że nie przeczytałeś mojego wpisu tylko się do niego odniosłeś Sad
Andrzej Piekarski - 12-08-2015, 20:06
Temat postu:
Hmm skoro tak rzeczesz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz