Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - hańcza 3 parking zostawiony Petrel 2 i sunto sk7

Andrzej Piekarski - 19-09-2015, 20:20
Temat postu: hańcza 3 parking zostawiony Petrel 2 i sunto sk7
Witajcie

Niestety dzis po nurkowaniu na parkingu 3 na Hańzy zostawiłem na ławce komputer nurkowy Petrel2 i kompas SK7

Obok nas parkował duzy Ford smax moze udalo sie wam go zr soba zabrac na przechowanie ?

Uczciwemu znalazcy przysluguje znaleźne

Bardzo licze na uczcieosc nurkowej braci

Dzieki Andy
Tomek Płociński - 20-09-2015, 12:12
Temat postu:
Zostaw tez info w lokalnych centrach nurkowych
Andrzej Piekarski - 20-09-2015, 12:52
Temat postu:
Ufff znalazł sie

Dzieki za pomoc
Jacek Pielaszek - 20-09-2015, 13:15
Temat postu:
Andrzej Piekarski napisał/a:
Ufff znalazł sie


Andrzeju z czystej ciekawości - "znalazł się" - czyli był gdzie indziej niż powinien (w innym miejscu schowany) , czy ktoś zwrócił ??
Andrzej Piekarski - 20-09-2015, 14:31
Temat postu:
Niestety to moja wina wsadzilem w miejsce w ktore tego nigdy nie robi i klops

Jednak wszyscy tu obecni szukali trzeba powiedziec ze jestem naprawde pod wrazeniem chęcia pomocy

Dzieki raz jeszcze
Jacek Pielaszek - 20-09-2015, 14:51
Temat postu:
Andrzej Piekarski napisał/a:
wsadzilem w miejsce w ktore tego nigdy nie robiłem i klops


dobrze że się "fanty" znalazły, też miałem kilka takich sytuacji.

Żeby temu zapobiec muszę wykminić jakąś obudowę (walizeczkę) w której się znajdzie :
komputer, kamera, kompas, latarka i inne - wszystko musi mieć swoje miejsce i przy pakowaniu jeśli czegoś nie będzie to będzie widać na pierwszy rzut oka.
Ty masz dobrze, przy wyjeździe z Grodziska na Błonie jest firma recyklingowa i tam taką walizkę można za "5zł pobrać". Chyba muszę zrobić wycieczkę na Twój "kwadrat"
Andrzej Barnat - 20-09-2015, 17:09
Temat postu:
Jacek Pielaszek napisał/a:
przy wyjeździe z Grodziska na Błonie jest firma recyklingowa i tam taką walizkę można za "5zł pobrać". Chyba muszę zrobić wycieczkę na Twój "kwadrat"

Brzmi obiecująco. Mógłbyś przybliżyć temat? Co to za walizki? Jakiś adres?
Jacek Pielaszek - 20-09-2015, 17:37
Temat postu:
Andrzej Barnat napisał/a:
Brzmi obiecująco. Mógłbyś przybliżyć temat? Co to za walizki? Jakiś adres?


Adresu dokładnie nie pamiętam - byłem tam kilka lat temu raz - to był zakład recyklingu gdzie dużo firm dostarczało dużo sprzętu elektronicznego - z tego co mi zapadło w pamięci to było tam sporo dużych plastikowych ( i nie tylko ) walizek po elektronarzędziach - taka walizka - trochę pianki - trochę cierpliwości i można zrobić coś naprawdę fajnego. Fajnie było by gdyby Andrzej P. w ogóle się wypowiedział czy ta firma jeszcze istnieje. To było po zjeździe z wiaduktu - po zakręcie w prawo i jakieś 50-100m prosto w stronę Błonia po prawej stronie.

zapłaciłem tam 40zł i zabrałem pół bagażnika rzekomo rzeczy nie do naprawienia (elektronarzędzia) - w sumie w 70% przypadków to były szczotki Smile - ale te walizki zapadły mi w pamięć duża góra z samych walizek.


to tu Smile
Andrzej Piekarski - 20-09-2015, 20:56
Temat postu:
Terrarecykling

Obiecuje sprawdzic czy tam cos jest na rzeczy Smile

Jak jest to dam znac i nawet ci do wawy zabiore

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz