Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - wybryki komunikacyjne w egipcie

Bartek Cyperling - 20-09-2008, 22:54
Temat postu: wybryki komunikacyjne w egipcie
postanowilem dokumentowac inwencje lokalnych i zamieszczac ja w jakims miejscu publicznym. poziom improwizacji i glupoty wykracza bowiem poza powszechnie akceptowalne wartosci i mysle ze siega duzo dalej niz wyobraznia nam podpowiada.
pakiet zdjec powieksza sie od jakiegos czasu - w miare uplywu czasu bedziemy dokladac nastepne...


Wojtek A. Filip - 21-09-2008, 07:48
Temat postu:
Nie wiem czy kojarzysz: kilka lat temu jechałem z prędkością pod 100km/h i wyprzedził mnie jakiś Lanos jadący znacznie szybciej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że w otwartym bagażniku tego... wcale nie cadilaca bawiła się czwórka dzieciaków...
Na fotę oczywiście zabrakło czasu...
Tomek Płociński - 21-09-2008, 21:30
Temat postu:
wystarczy wrzucić kilka fotek z parkingu policyjnego i blacharza. Bo dowcip "... panie co to byla za marka bo jak nie klepie to mi przystanek autobusowy wychodzi" nabiera rzeczywistego znaczenia
Bartek Cyperling - 21-09-2008, 22:09
Temat postu:
Plotek napisał/a:
z parkingu policyjnego i blacharza


ooo, to jest mysl 8)
ale moze zalozymy nowy watek - ku przestrodze podrozujacych w egipcie. mam taki ulubiony zakret w hurghadzie, z najwieksza w miescie iloscia rozwalonych kraweznikow, skoszonych lamp i polamanych krzakow ... wszystko w jednym miejscu.

hitem sezonu zostal jednak ambulans zawieszony na krzakach i wycelowany "pod prad" na tym odcinku... piekielnie zaluje ze nie mialem wtedy aparatu Evil or Very Mad
Adam Frajtak - 21-09-2008, 23:59
Temat postu:
Bartek napisał/a:
mam taki ulubiony zakret w hurghadzie, z najwieksza w miescie iloscia rozwalonych kraweznikow, skoszonych lamp i polamanych krzakow ... wszystko w jednym miejscu.

Skoro lampy są w tym miejscu skoszone a w HRG kierowcy nie mają w zwyczaju włączać świateł nawet w nocy to nie dziwota Mr. Green

ps. Ciągle mnie nurtuje dlaczego oni jadąc o 3 w nocy pod Twoim mieszkaniem naturalnie bez świateł ciągle trąbili Rolling Eyes
Bartek Cyperling - 22-09-2008, 22:35
Temat postu:
Wojtek napisał/a:
w otwartym bagażniku tego... wcale nie cadilaca bawiła się czwórka dzieciaków...


rzadko, ale mijaja nas rowniez takie "wybryki"
na razie pare softow, w przygotowaniu - motocykl wieloosobowy Mr. Green


AndrzejT - 22-09-2008, 22:47
Temat postu:
Hej mam parę ciekawych zdjęć ale nie wiem jak je zamieścić. scratch
Beeker - 22-09-2008, 23:24
Temat postu:
tu znajdziesz jak.
i dawaj! 8)
ElBacio - 22-09-2008, 23:58
Temat postu:
Wojtek napisał/a:
Na fotę oczywiście zabrakło czasu...


W Hurghadzie przed "moją" taksówką jechał motor/skuter. Kierowca prowadził, a pasażer (siedzący z tyłu) trzymał deskę surfingową w poprzek - jak żagiel hamujący.
Zajmował szerokość chyba całego pasa jak samochód.

El Bacio
Bartek Cyperling - 14-07-2009, 17:39
Temat postu:
jak zacumowac lodke w hurghadzie?
nalezy poszukac najblizszego drzewa...




2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz