Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - grr

Power997 - 21-12-2008, 06:49
Temat postu: grr
W czwartek wracałem z HRG, na pokładzie samolotu było wielu turystów którzy docelowo lecieli do Wrocławia. Ciekaw jestem który idiota to zrobił.

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,6081414,Chcial_przywiezc_z_wakacji_3_5_kilo_rafy_koralowej.html?nltxx=1077917&nltdt=2008-12-19-02-06
Mirka Żytkowska - 22-12-2008, 22:22
Temat postu:
Dla mnie naganne też jest to, że GW pisze o tym - jak słusznie zauważył Power997 - idiocie - "niefortunny wycieczkowicz". Tak jakby cały problem sprowadzał się do tego, że turysta miał pecha, bo go złapali Evil or Very Mad

Mirka
Tomek Płociński - 23-12-2008, 09:58
Temat postu:
Mirka Żytkowska napisał/a:
że turysta miał pecha, bo go złapali Evil or Very Mad


Miał szczęście, że go złapali tutaj a nie w Egiptowie
Wojtek A. Filip - 23-12-2008, 10:46
Temat postu:
Plotek napisał/a:
Miał szczęście, że go złapali tutaj a nie w Egiptowie


Chciałeś napisać pewnie, że szkoda, że go nie złapali w EG...
Konrad Dubiel - 23-12-2008, 10:54
Temat postu:
Kiedyś jak wracałem z Sharm capnęli na lotnisku SSH gościa z małym kawałkiem martwego koralowca - zebranego z plaży (cała "plaża" była z koralowca - bez butów nogi postawić nie szło).
Afery wielkiej nie było - 20 USD w łapę rozwiązało problem...
Wojtek A. Filip - 23-12-2008, 11:04
Temat postu:
Cytat:
Afery wielkiej nie było - 20 USD w łapę rozwiązało problem...


Należy ją przygotować, czyli kolesia regularni zakapować - wtedy celnicy muszą zadziałać.


Swego czasu, kiedy pracowałem jeszcze w EG pojawił się jakiś rodak wypytujący o możliwość wypożyczenia butli z tlenem i małym wężykiem.
Zaintrygowany zacząłem wypytywać po co. Po kilku dniach przyznał się, że nie wie jak przewieźć ryby w woreczkach, a słyszał, że jeżeli wodę w takim woreczku "nabąblować" tlenem to zawsze jakaś ryba przeżyje...

Był też taki, który postanowił "nazrywać" koralowców za pazuchę (czyt. za mokracza) i nazrywał... fire corala Smile.


Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz