Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Kurs Trimixowy

fazinsk - 03-01-2009, 16:19
Temat postu: Kurs Trimixowy
W tym roku planuje kurs Noromix Trimix lub podobny ( nazwa zalezy od federacji). Chcę miec uprawienia na 18% tlenu, nie wiem czy we wszystkich federacjach jest 18% czy w niektórych ( myśle o iantd) 21%. Kwestja instruktora. Kogo polecacie?? Chodzi o osobe która zrobi nurkowania w Polsce. Nie wybieram się na kurs do Egiptu. Marzą się jaskinie... więc może jakioś jaskiniowiec tmx lub ktoś kto poprostu głęboko nurkuje. podawajcie swoje typy jakies linki mile widziane. Instruktor i kurs mają być hardcorowe Wink Pozdrawiam
Tomek Tatar - 03-01-2009, 17:18
Temat postu:
fazinsk napisał/a:
18% czy w niektórych ( myśle o iantd) 21%

Z tego co wiem, w IANTD jest 18%.

fazinsk napisał/a:
Kogo polecacie?? Chodzi o osobe która zrobi nurkowania w Polsce. Nie wybieram się na kurs do Egiptu. Marzą się jaskinie... więc może jakioś jaskiniowiec tmx lub ktoś kto poprostu głęboko nurkuje. podawajcie swoje typy jakies linki mile widziane. Instruktor i kurs mają być hardcorowe

To mogę polecić Jarka Kura - spełnia wszystkie powyższe wymagania i też nie lubi wód egipskich. Very Happy
http://www.scientificdiving.eu/

Serdecznie pozdrawiam.
sardyna - 03-01-2009, 17:33
Temat postu:
A ja mogę polecić Michała Winka. Robiłem u niego warsztaty jaskiniowe,kurs jaskiniowy i teraz z Kardaszem przymierzamy się do kursu TMX

Wydaje mi się, że czy to będzie 18 czy 21% O2 nie ma większego znaczenia. Liczy się instruktor a nie papier
Adam Frajtak - 03-01-2009, 20:28
Temat postu:
W Wawie masz Michała Winka vel Majki należy do gangu xdiversteam ale ma swoją stronę
lub Robert Klein

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz