Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Dostępność wody mineralnej butelkowanej w Marsa Alam

sytiop - 10-03-2009, 10:36
Temat postu:
Mam nowe pytanie, kolega wymyślił, że trzeba kupić wodę mineralną na nurki na lotnisku w Marsa, bo w samym miasteczku z pewnością nie ma sklepów. Rzeczywiście jest z tym problem?
TomS - 10-03-2009, 23:08
Temat postu:
Przeoczyłem. Nie wiem nic o wodzie i sklepach.
Z hotelu wyjechaliśmy dwa razy i tylko na pół dnia, wodę organizowała baza. Po powrocie jak to w olinklusif... Wink kola, sprajt, fanta... do oporu.
Nurkowaliśmy głównie "na leniucha" przy hotelu, o godzinie nam pasującej i sami, bez przewodnika (po pierwszym oprowadzeniu po nurkowisku).

Sklepów w Marsa jest bardzo mało, poznałem ze słuchu cenę piwa - 4$.
Licz na hotel a najbardziej na organizatora nurkowań - prawdopodobnie zapewnia wodę "w pakiecie".


________

sytiop, jak zapodasz sobie w końcu zdjęcie - avatar to twoje posty będą wyższe i nawet te jednolinijkowe nie będą "znikać" Smile
sytiop - 10-03-2009, 23:54
Temat postu:
Dzięki, w sumie szukam argumentów zeby nie szarapać sie z jakimis zakupami. Poza tym skoro jest piwo to i woda pewnie sie znajdzie.
Piotrek Ginter - 11-03-2009, 19:53
Temat postu:
Jesli chodzi o wode butelkowana, to niestety w hotelach w okolicy Marsa Alam taka woda jest odplatna. Butelka 1,5l kosztuje 15-20 funtow.
Natomiast w barach sa ustawione dystrybutory wody i mozna sobie wczesniej oprozniona butelke za darmo oczywiscie napelnic.

Taki lokalny koloryt ...

Jedna ze znanych mi baz nurkowych w Marsa dawala bez limitu wode butelkowana na nury.
Druga odwrotnie - trzeba bylo przyciagnac wode ze soba.

Pozdrawiam
kangur

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz