Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Vietnamscy rybacy zabili dynamitem nurka

kulas - 26-03-2009, 18:26
Temat postu: Vietnamscy rybacy zabili dynamitem nurka
Calosc po angielsku Tutaj
zbigniewb19 - 26-03-2009, 22:20
Temat postu:
.... zobaczyli b±belki i ruch pod wod± - my¶leli że to duża ryba. Co za gł±by.
Forest Gump - 26-03-2009, 22:58
Temat postu:
A mnie dziewczyna namawiala - jedzmy do Vietnamu!
Adam Frajtak - 26-03-2009, 23:15
Temat postu:
Forest Gump napisał/a:
A mnie dziewczyna namawiala - jedzmy do Vietnamu!


Wystarczy wzi±ć ze sob± bojkę z kierunkowskazem " --->ryby 2 mile dalej --->"
Sebastian Mroczkowski - 27-03-2009, 10:14
Temat postu:
w sumie mało to zabawne - ale chyba możliwy argument przeciwko nurkom solo...Wink
zbigniewb19 - 27-03-2009, 10:45
Temat postu:
styx napisał/a:
w sumie mało to zabawne - ale chyba możliwy argument przeciwko nurkom solo...Wink


... my¶lisz o nurkowaniu w parze? No, to mogliby wtedy upolowac dwóch.
Ale żartowac racja, nie ma z czego.
Adam Frajtak - 27-03-2009, 11:56
Temat postu:
styx napisał/a:
w sumie mało to zabawne - ale chyba możliwy argument przeciwko nurkom solo...Wink

fakt mało zabawne, to co napisałem to argument za tym aby oznaczać miejsce nurkowania...
indopablo - 30-03-2009, 20:50
Temat postu:
Swoj± drog± może nurkowanie z bojk± może by co¶ tu dało, tyle że nie o to chodzi. Słyszałem że jest jeszcze trochę takich miejsc na ¶wicie gdzie można dostać w głowę dynamitem Sad
TomekR - 30-03-2009, 21:08
Temat postu:
Jeszcze trzeba by sprawdzic rzetelnosc informacji - CDDN to troche taki nurkowy National Enquirer. Juz nie raz nie dwa i nie trzy, umieszczali informacje, ktore okazywaly sie pozniej plotkami lub tak zwana 'nie pelna prawda'. Szczegolnie podejzane wydaje sie, gdywyolbrzymiaja sytuacje zaistniele u bezposrednich konkurentow ich reklamodawcow. Po drobiazgowym sprawdzeniu moze sie potem okazac, ze co prawda wypadek zaistnial, ale nie byl to dynamit tylko kotwica i nie wyplynal nurek tylko sploszony zolw. Wink
pzdr
Tomek
kulas - 03-04-2009, 05:24
Temat postu:
TomekR napisał/a:
Jeszcze trzeba by sprawdzic rzetelnosc informacji - CDDN to troche taki nurkowy National Enquirer.


Tomek masz racje, natknelem sie na ten artykul oyster diver tym razem wyglada ze niestety sie wydarzylo. Confused
tripoli - 30-06-2009, 18:17
Temat postu:
zbigniewb19 napisał/a:
.... zobaczyli b±belki i ruch pod wod± - my¶leli że to duża ryba. Co za gł±by.


Lubi± wietnamskie chłopaki duże ryby Smile Oni nie maj± oporów przed niczym. Na moich oczach 2 Wietnamczyków rzuciło się na ogromnego miecznika gołym ciałem na niego skoczyli, a przecież to ma kolce takie... A tak na marginesie to pracuje teraz z Wietnamczykami i całkiem fajne chłopaki, ale rzeczywi¶cie przed niczym nie maj± oporów.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz