Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Zakup sprzętu przez Lukasdivestore

MiroR - 05-06-2009, 14:40
Temat postu:
Witam wszystkich!
Mam pytanie: czy ktoś z was zamówił kiedykolwiek sprzęt nurkowy za pośrednictwem www.lucasdivestore.com ? Rozważam zakup nowego komputera a ceny na tej stronce są bardzo atrakcyjne.
Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam!
piotrkw - 05-06-2009, 15:06
Temat postu:
Tak zamawiałem, komputer Uwateca , bez żadnych problemów ,płaciłem PayPal'em, dotarł w ciągu tygodnia.

Pozdrawiam Piotr
MiroR - 05-06-2009, 15:58
Temat postu:
Czyli bez obaw mogę zamawiać cheers Dzięki za odpowiedz!
gorcio - 05-06-2009, 19:27
Temat postu:
Kupowalismy u nich automat oraz twina. Poprzednio 3 pojedyncze flaszki i 2 automaty - nigdy nie bylo problemow.
maross - 06-06-2009, 00:35
Temat postu:
zamawialem torbe maresa i pletwy. po tygodniu odebralem towar. polecam.
MiroR - 08-06-2009, 13:39
Temat postu:
Dziękuje wszystkim za informacje!
svenka - 11-06-2009, 13:28
Temat postu:
Dlaczego chcesz kupować w tym sklepie, tam jest drogo.
Poszukaj dobrze w Polsce, a kupisz na pewno taniej.
MiroR - 18-06-2009, 11:49
Temat postu:
Niestety po skrupulatnych poszukiwaniach nie znalazłem Vytek-a taniej niż w Lukasdivestore. Gdybyś jednak posiadał informacje o możliwości tańszego zakupu w kraju to był bym bardzo wdzięczny.
svenka - 18-06-2009, 15:59
Temat postu:
Generalnie to wyjdzie Cię z dostawą ok 1900 pln. Masz w pełni rację ceny się mocno zmieniły w Polsce i lepiej nie kupisz.
pawelos - 23-06-2009, 08:48
Temat postu:
Witam, czy ktoś z Was ostatnio zamawiał coś w lucasdivestore? W zeszłym tygodniu kupiłem u nich komputer i po tygodniu status zamówienia się nie zmienia "w realizacji", na maile nie odpowiadają i również nie mogę się do nich dodzwonić. Czy ktoś z Was miał podobne problemy z tym sklepem?
Pozdrawiam
MiroR - 29-06-2009, 08:40
Temat postu:
Pawelos czy otrzymałeś już zamówiony komputer w lucasdivestore?
pawelos - 29-06-2009, 16:44
Temat postu:
Tak, wszystko ok. Udało mi się dodzwonić i we środę wysłali kurierem DHL, a we czwartek już był u mnie. Trzeba się więc tylko uzbroić w cierpliwość no i zdecydowanie dzwonić bo na miale do tej pory nie dostałem odpowiedzi.
tripoli - 29-06-2009, 20:40
Temat postu:
Lepszy jest podobno divezone.pl. Ja osobiście nie kupowałem jeszcze przez internet ale analizowałem i lukadiverstore i divezone i na tym drugim jest większy wybór, lepsza możliwość dopasowania sprzętu do niestandardowej budowy ciała, możliwość zwrotu i kupowania na raty. Zachęcam, bo to dobra alternatywa.
Marek Cacaj - 29-06-2009, 21:08
Temat postu:
tripoli napisał/a:
Zachęcam, bo to dobra alternatywa.


Ciekawę jaką prowizję masz u Karola Very Happy
gorcio - 29-06-2009, 21:16
Temat postu:
tripoli napisał/a:
Lepszy jest podobno divezone.pl.

Podobno. Kupowalem w obu, w obu bez zarzutu, acz w divezone kupowalem drobnostki, w lucasie wieksze rzeczy. Kupowalem tez u nich fizycznie w sklepie i mile to wspominam - obsluga z kawa, mila, profesjoanalna, na miejscu warsztat wiec mozna np za dlugie sruby od reki przyciac. Wybor w realu duzy, sklep porzadnie prowadzony i jeszcze da sie negocjowac Smile
MiroR - 30-06-2009, 15:28
Temat postu:
Ja również bardzo miło wspominam profesjonalną obsługę w divezone jednak pod względem cenowym ( mam na myśli komputery ) nie mają niestety szans do lucasdivestore.
tripoli - 30-06-2009, 18:09
Temat postu:
Łysy napisał/a:
Ciekawę jaką prowizję masz u Karola Very Happy


Żałuje, że nie znam Karola, skoro mógłbym na prowizję z jego strony liczyć Smile Niestety tak jak mówiłem nie kupowałem jeszcze przez internet, ale skoro na divezone.pl Karol daje prowizje to chyba muszę zacząć Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz