Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Chcialoby sie pojechac ...

gorcio - 03-10-2009, 19:31
Temat postu: Chcialoby sie pojechac ...
Witajcie,

ryje czlowiek caly rok jakies bagniste jeziora czy kamieniolomy, czasami wpadajac nad morze. Chcialoby sie raz w roku wyskoczyc z jakas porzadna ekipa w fajne miejsce, np na Malte czy safari wrakowe, ale takie konkretniejsze. Nie tylko, zeby sie wykapac w dobrym towarzystwie, ale i czegos sie nauczyc, gdyz ze wzgledu na bariery komunikacyjne i szkoleniowe ciezko nam tu znalezc cos sensownego i osiagalnego. Ale ... czy da sie w ogole dolaczyc do ekipy ludzi ktorzy sie znaja i nurkuja, wyjezdzajacej na nieco mniej lajtowe nurki ? Nie szukam ofert, tylko sie zastanawiam, czy w ogole da sie dolaczyc do jakiej-takiej grupki ?
Sebastian Mroczkowski - 03-10-2009, 20:20
Temat postu:
Gorcio da się. Ze znajomymi jeżdzę tak rokrocznie, robimy sami niekomercyjnie ogarniane wyjazdy. I dołączyć zawsze się da.
Maciejs - 03-10-2009, 20:21
Temat postu:
Ja myślę, że da radę ale może jestem naiwny. Na pewno trzeba wyzbyć się pewnych cech charakteru np. nie narzucać na wejściu wszystkim wokoło swojej własnej jedynej słusznej filozofii życiowo-nurkowej Very Happy No i wiadomo .. trzeba coś sobą reprezentować, nie tylko w rozmowie ale głównie pod wodą.
Andrzej Minorczyk - 04-10-2009, 10:52
Temat postu:
Maciejs napisał/a:
trzeba coś sobą reprezentować, nie tylko w rozmowie ale głównie pod wodą.


Ja myśle że najważniejsze sa checi. Nikt bez doswiadczenia nie bedzie sie pchal na nurkowania ktore mocno przewyzszaja jego umiejetnosci. Sam pamiętam kiedy pierwszy raz umawialem sie na nury z roznymi ludzmi - jakos nikt sie nie bronil. Wstep to uprawnienia i pytanie czy sie na nie zapracowalo czy nie...
gorcio - 04-10-2009, 12:10
Temat postu:
styx napisał/a:
Gorcio da się. Ze znajomymi jeżdzę tak rokrocznie, robimy sami niekomercyjnie ogarniane wyjazdy. I dołączyć zawsze się da.


Dzieki - coz ... to mozecie sie spodziewac, ze bede probowal sie do kogos z Was kiedys dobic ... kiedys czyli pewnie w okolicy wiosny/lata przyszlego roku ...

@Styx,@Andrzej - oglaszacie gdzies swoje wyjazdy, czy nalezy od czasu do czasu profilaktycznie Was pingnac Wink ?
Tomasz Francuz - 04-10-2009, 13:16
Temat postu:
Marcin - a bo ty w takim dziwnym kraju mieszkasz z jeszcze dziwniejszą federacją Wink
A na serio - zawsze możesz się do nas dołączyć.
Ale trzeba "sam wiesz jaką" stronę śledzić Wink
Na grudzień planujemy jakieś małe co nieco techniczne w Egipcie.
A na przyszły rok....... Wink W każdym razie planów cała masa
Andrzej Minorczyk - 04-10-2009, 14:04
Temat postu:
gorcio napisał/a:
Andrzej - oglaszacie gdzies swoje wyjazdy,
Ja jestem w trakcie konczenia strony. Jak ja ukoncze pochwale sie Smile
Majlowac zawsze mozna.
gorcio - 04-10-2009, 15:02
Temat postu:
Tomasz Francuz napisał/a:
Marcin - a bo ty w takim dziwnym kraju mieszkasz z jeszcze dziwniejszą federacją Wink

Sledze te strone, sledze. Na pewno sprobuje sie do Was odezwac w przyszlym roku, bo na ten rok plany zamkniete Smile. Listopad - safari BDE a pozniej juz tylko przygotowania do NTMX, ktory planuje jakos na poczatku lata. Pozniej chetnie sie z Wami gdzies wybiore, o ile wezmiecie takiego dziwologa co do frytek majonez dodaje Wink. Gdybyscie chcieli podjac wyzwanie w Normandii - Wasza belgijska delegatura Wink chetnie udzieli wsparcia logistyczno-jezykowego Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz