Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Sharm el Sheikh - z kim nurkowac?

Paulina Papierska - 07-02-2010, 22:57
Temat postu: Sharm el Sheikh - z kim nurkowac?
Czesc, wybieram sie do Egiptu do Sharm i bylabym bardzo wdzieczna za podpowiedz z kim najlepiej nurkowac? Co znaczy dla mnie najlepiej (na poczatek) - bezpiecznie, ale w milej atmosferze, z usmiechem, gdzie mozna sie poczuc jak 'friend', a nie tylko jak 'kolejny do zanurzenia/wynurzenia'.

Bede wdzieczna za opinie na Forum lub bezposrednio PW. Jakiekowliek wskazowki BARDZO MILE WIDZIANE. Dzieki, Paulina
leh - 08-02-2010, 18:34
Temat postu:
Hej, Ja we wrześniu nurkowałem z Divers International i było bardzo ok.

Divemasterzy byli bardzo spoko (może poza jednym, który ponoć był instruktorem TDI do poziomy adv. trimix i strasznie czuł się niedowartościowany, że oprowadza nurków po rafie; ale za to widać było u niego opływanie i pokazywał ciekawe rzeczy pod wodą) My prawie wszystkie nurkowania robiliśmy z tym samym DM, co też było fajne, bo my poznaliśmy jego, on poznał nas i wiedział, kto z czym miał ew. problemy. Mieliśmy w grupie 2 nieopływane osoby i zawsze zwracał na nie baczną uwagę, a w razie problemów pomagał.

Mają 1 czy 2 swoje łódki, a resztę czarterują.
W zasadzie jedyna uwaga jaką mam, to że sprzęt, jaki część naszej grupy wypożyczała nie był już pierwszej młodości. No i nitroxu nie mieli w cenie.

Jak masz jakieś konkretne pytania, to pisz na priv.
Abramik - 09-02-2010, 14:23
Temat postu:
Czesc
Ogolnie to juz ten temat byl. nie pamietam gdzie ale w zeszlym roku o tej porze lub latem byl zadany. Poszukac Smile
Pozdro

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz