Forum Dive Trek Group

Sprzedam - Sprzęt do sprzedania

hubert68 - 31-03-2010, 20:37
Temat postu: Sprzęt do sprzedania
Zrobiłem remanent nieużywanego sprzętu. I trochę się zebrało – może ktoś reflektuje.
Sprzęt do sprzedania:
- Jacket Aqualung Wave, z doszytym pasem krocznym i założoną dodatkową dolną spłuczką, używany, stan dobry, cena 450 zł.
- Kaptur Santi rozmiar XXL, prawie nowy w idealnym stanie, cena 150 zł.
- D-ring połączony ze stoperem, prosty, po 5 zł.
- Latarka Scubapro Blue Light (4 baterie R20 – duże paluszki, testowana na 200m), używana, stan dobry, cena 150 zł (cena nowej 249 zł). Dodatkowo mogę dołożyć komplet akumulatorków R20 ale nie umiem teraz podać ceny.
- Płetwy Scubapro Twin Jet Max, rozmiar X large, ze sprężynami (do kompletu również zdjęte paski), używane, stan dość dobry (na piórach liczne drobne rysy, bez wpływu na pracę płetwy) cena 400 zł (cena nowych to ponad 600 zł + ponad 100 zł za sprężyny).
- Nóż Scubapro K-6, używany, w rękojeści przewiercony otwór do mocowania linki, cena 150 zł (cena nowego 342 zł).
- Bare Treckboots rozmiar 43-44, buty do suchego skafandra z wklejonymi skarpetami (podobne do DUI Rockboots) cena 150 PLN.
- Bojka „kaczy dziób” z zaworem. Cena 100 zł. Aktualnie bojka jest podpisana. Jak znajdzie się chętny usunę moje imię lub obniżę cenę.
- Kołowrotek skrzynkowy, cena 150 PLN.
- Komplet automatów (2*I st. 2*II st.) Posejdon Cyklone, skonfigurowanych na sposób „techniczny” czyli z długim wężem. Automaty mają około 20-30 nurkowań, sprzedaję bez widocznych na zdjęciu manometrów i wężyków do skrzydła i suchego, za to dokładam zapasowy standardowy wąż międzystopniowy. Pierwsze stopnie automatów mają wykonane alternatywne do oryginału wersje z suchą komorą (na zdjęciach widoczne obie wersje), made by Gałach, do nurkowania w zimnych wodach. Zamiana wersji niezwykle prosta, nawet w domu. Cena 2500 PLN lub (chętniej) zamiana na komplet Apeksów. Osobiście uważam je za świetne automaty (nawet lepsze od Apeksów) ale w grupach, w których nurkuję jest pewna unifikacja sprzętu, automaty Apeks, Scubapro. Dlatego sprzedaję.
- Nowy I stopień Scubapro MK 25, przywieziony z USA – cena 1150 PLN.
- Pasek do mocowania na ręku – pasuje do Aladina One, Digitalna. – gratis przy zakupie powyżej 150 PLN
- Pas balastowy z kieszeniami Scubapro – cena 50 PLN.
- Latarka „no name” z trybem pracy ciągły lub błyskacz – cena 40 PLN.
- Latarka Scubapro Nova – cena 100 PLN.
- Mały nóż Technisub, bez pochwy – cena 50 PLN.
- Uszkodzony ale działający kołowrotek (brak „terkotki”) „no name” – cena 50 PLN.

Ceny do ew. niewielkiej negocjacji, z wyjątkiem automatów. Przesyłka na koszt nabywcy lub odbiór osobisty, w Łodzi, Gliwicach lub na koparkach, po umówieniu dnia i godziny.
Zdjęcia wysyłam mailem – piszcie hubert@io.gliwice.pl
Teddy - 01-04-2010, 07:10
Temat postu:
hubert68 napisał/a:
Kaptur Santi rozmiar XXL, prawie nowy w idealnym stanie, cena 150 zł.

Nie przesadziłeś z cenami? Nowy kaptur Santi kosztuje 120,- a w sklepie z gwarancją i pełną higieną jeszcze urwiesz kilka %.
Chyba, że miało być 50,- wówczas z przesyłką za 5 zeta go kupię.
hubert68 - 01-04-2010, 12:41
Temat postu:
Teddy napisał/a:
hubert68 napisał/a:
Kaptur Santi rozmiar XXL, prawie nowy w idealnym stanie, cena 150 zł.

Nie przesadziłeś z cenami? Nowy kaptur Santi kosztuje 120,- a w sklepie z gwarancją i pełną higieną jeszcze urwiesz kilka %.
Chyba, że miało być 50,- wówczas z przesyłką za 5 zeta go kupię.

Mój błąd. A właściwie mnie wprowadzono w błąd, informując o cenie nowego 200 PLN.
Kaptur był użyty 1 raz (słownie jeden) okazał się zły rozmiarowo. W takim rzaie oddam za 75 PLN.
Bojka poszła.
Latarka "no name" i pas Scubapro zarezerwowane.
hubert68 - 01-04-2010, 19:17
Temat postu:
Dodatkowo do sprzedania dwa owijacze na łydki (do suchego) firmy Anhiga, używane 2 razy. Cena 80 PLN.
Rozmiar jacketu - XL.
Jacket do jutra zarezerwowany.
hubert68 - 02-04-2010, 20:33
Temat postu:
Bojka, latarka „no name”, pas balastowy Scubapro sprzedane.
Posejdony, latarka Scubapro „Nova”, jacket zarezerwowane.
Dodatkowo do sprzedania refraktor – spirala, taki jak ten: http://www.shoop.pl/product-pol-1152654741-Retraktor-spirala.html cena 40 PLN.
hubert68 - 03-04-2010, 21:31
Temat postu:
Owijacze i kołowrotek skrzynkowy zarezerwowane.
Jacket sprzedany.
Trzy Osoby prosiły o rezerwację latarki Scubapro Nova. Proszę o definitywną decyzję o zakupie do poniedziałku wieczór na maila. Pierwszeństwo ma Osoba, która pierwsza prosiła o rezerwację.
hubert68 - 05-04-2010, 18:48
Temat postu:
Aktualna lista sprzętu:
- Kaptur Santi rozmiar XXL, prawie nowy w idealnym stanie, cena 75 zł cena uległa zmianie - poprzednio zostałem wprowadzony w błąd co do ceny nowego, stąd zmiana ceny).
- D-ring połączony ze stoperem, prosty, po 5 zł.
- Latarka Scubapro Blue Light (4 baterie R20 – duże paluszki, testowana na 200m), używana, stan dobry, cena 150 zł (cena nowej 249 zł). Dodatkowo mogę dołożyć komplet akumulatorków R20 ale nie umiem teraz podać ceny.
- Płetwy Scubapro Twin Jet Max, rozmiar X large, ze sprężynami (do kompletu również zdjęte paski), używane, stan dość dobry (na piórach liczne drobne rysy, bez wpływu na pracę płetwy) cena 400 zł (cena nowych to ponad 600 zł + ponad 100 zł za sprężyny).
- Nóż Scubapro K-6, używany, w rękojeści przewiercony otwór do mocowania linki, cena 150 zł (cena nowego 342 zł).
- Bare Treckboots rozmiar 43-44, buty do suchego skafandra z wklejonymi skarpetami (podobne do DUI Rockboots) cena 150 PLN.
- Nowy I stopień Scubapro MK 25, przywieziony z USA – cena 1150 PLN.
- Pasek do mocowania na ręku – pasuje do Aladina One, Digitalna. – gratis przy zakupie powyżej 150 PLN
- Mały nóż Technisub, bez pochwy – cena 50 PLN.
- Uszkodzony ale działający kołowrotek (brak „terkotki”) „no name” – cena 50 PLN.

Sprzęt jeszcze nie sprzedany ale zarezerwowany:
- Dwa owijacze na łydki (do suchego) firmy Anhiga, używane 2 razy. Cena 80 PLN.
- Kołowrotek skrzynkowy, cena 150 PLN.
- Komplet automatów (2*I st. 2*II st.) Posejdon Cyklone, skonfigurowanych na sposób „techniczny” czyli z długim wężem. Automaty mają około 20-30 nurkowań, sprzedaję bez widocznych na zdjęciu manometrów i wężyków do skrzydła i suchego, za to dokładam zapasowy standardowy wąż międzystopniowy. Pierwsze stopnie automatów mają wykonane alternatywne do oryginału wersje z suchą komorą (na zdjęciach widoczne obie wersje), made by Gałach, do nurkowania w zimnych wodach. Zamiana wersji niezwykle prosta, nawet w domu. Cena 2500 PLN lub (chętniej) zamiana na komplet Apeksów. Osobiście uważam je za świetne automaty (nawet lepsze od Apeksów) ale w grupach, w których nurkuję jest pewna unifikacja sprzętu, automaty Apeks, Scubapro. Dlatego sprzedaję.

Ceny do ew. niewielkiej negocjacji, z wyjątkiem automatów. Przesyłka na koszt nabywcy lub odbiór osobisty, w Łodzi, Gliwicach lub na koparkach, po umówieniu dnia i godziny.
Zdjęcia wysyłam mailem – piszcie hubert@io.gliwice.pl

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz