Forum Dive Trek Group

Spotkania - Demo-days J.Głębokie Międzyrzecz 19.09

pozio - 09-09-2010, 19:53
Temat postu: Demo-days J.Głębokie Międzyrzecz 19.09
Chcieli byśmy zaprosić Was na Demo Dey's połączone z nurkowaniem , grilkiem i dla tych co będą mogli . Przyjedzie do nas SANTI więc będzie można popływać w ich skafandrach i ocieplaczach. Tradycyjnie dostaniemy do testowania sprzęt SeaMonster (latarki kołowrotki side mont ogrzewania) Dostępny będzie do testówrównież sprzęt POSEJDON i SCUBATECH (n]NOWE SKRZYDŁA i ocieplacze) Lista firm z sprzętem sie powiększa i na bieżąco będę o tym informował. Impreza odbędzie się 19.09 na j.Głębokim w Międzyrzeczu.Koło plaży miejskiej zjazd na jezioro koło przystanku autobusowego. Będą drogowskazy DIVE-BEAR więc traficie bez problemu . Startujemy o 10 , kończymy .... to się zobaczy
Jesli macie pytania
krzysiek@dive-bear.pl
531476460
ZAPRASZAM
dzinks - 13-09-2010, 22:46
Temat postu:
Ktoś się wybiera z okolic gorzowa?
benek0001 - 15-09-2010, 19:35
Temat postu:
mam pytanie czy będą ocieplacze do suchych skafandrów , jakie będą rozmiary i jakiej firmy?
pawelw - 15-09-2010, 19:50
Temat postu:
benek0001 napisał/a:
mam pytanie czy będą ocieplacze do suchych skafandrów , jakie będą rozmiary i jakiej firmy?


pozio napisał/a:
Przyjedzie do nas SANTI więc będzie można popływać w ich skafandrach i ocieplaczach.


Rolling Eyes
pozio - 15-09-2010, 20:34
Temat postu:
benek0001 napisał/a:
mam pytanie czy będą ocieplacze do suchych skafandrów , jakie będą rozmiary i jakiej firmy?


Będą Ocieplacze SANTI i nowe ocieplacze SCUBATECHA jesli chodzi o ogól ocieplaczy myślę że będzie pełna rozmiarówka.
pozdro
I zapraszam
benek0001 - 17-09-2010, 17:26
Temat postu:
no to fajnie że będzie pełna rozmiarówka, bo na ostatnim Demo Dey's miałem troszeczkę skafander nie dopasowany ale mam nadzieje że coś znajdę dla siebie
benek0001 - 20-09-2010, 21:22
Temat postu:
Niech żałują Ci, co nie przyjechali, bo było naprawdę, w czym nurkować Very Happy Very Happy Very Happy możliwość przetestowania osobiście za D A R M O kilka modeli SANTI w wodzie Very Happy Very Happy JAK DLA MNIE, REWELA!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
pozio - 20-09-2010, 23:28
Temat postu:
Dziękujemy za ciepłe słowa .Pogoda na przekór wszystkiemu dopisała. Mamy nadzieję ze wszystkim uczestnikom się podobało. Dziękujemy dla SANTI w osobie Marka Pankau za przybycie w nasze skromne progi z dużą ilością ich produktów ,jak i dla Scubatecha za udostępnienie sprzętu ( nowego modelu ocieplaczy i skrzydeł , zresztą rewelacyjnych) Jaki i dla Pawła Jarmołowicza SeaMonster za udostępnienie dla testów swojego sprzętu ( latarki ,ogrzewanie,side mount itp) i VectorSport za udostępnienie sprzętu firm Posejdon i Tusa. Bardzo prosimy o konstruktywne uwagi,aby następnym razem było jeszcze lepiej. W sumie po rozmowach z Markiem Pankau powstał bardzo kuszący plan następnych demo. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim przybyłym i mamy nadzieję że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań. W najbliższym czasie udostępnimy zdjęcia a być może nawet film z imprezy.
pozdrawiamy
zespół Dive-Bear
darvinexe - 21-09-2010, 21:13
Temat postu:
Paczka z Nowego Tomyśla również w 100% zadowolona z Demo Day, nie mięliśmy okazji zanurkowania z różnych przyczyn... Wink jednak pogadanka na temat sprzętu na pewno będzie pomocna przy kolejnych inwestycjach. Przypominam o zaproszeniu na zakończenie sezonu klubu Latimeria w Nowym Tomyślu (2 październik)... w razie potrzeby info u mnie 508077738 Dębowy. Pozdro!!
tomtom16 - 24-09-2010, 21:29
Temat postu:
Serdeczne dzięki od przybyłych z Głogowa nurasów.
Świetny pomysł, świetna organizacja, duża ilośc sprzętu.
Tak trzymać. Pozdrowienia
pozio - 28-09-2010, 15:35
Temat postu: Filmik i foty z imprezy
Obiecany film można oglądnąć tu:
http://www.youtube.com/user/TheDivebear?feature=mhum#p/a/u/1/BdIpYGu3mo8
a zdjęcia znajdują się w galerii na naszej stronie
www.dive-bear.pl
Zapraszam do oglądnięcia
pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz