Forum Dive Trek Group

Sprzedam - Sprzedam kilka gratów

Bartosz Zaród - 08-10-2010, 13:25
Temat postu: Sprzedam kilka gratów
Witam, jako że moja i żony przygoda z nurkowaniem się zakończyła chciałem szybko i bezboleśnie sprzedać kilka rzeczy które mi zostały. Wszystko co mamy ma max około 20 nurkowań a część z nich nie była w ogóle użyta.

Odbiór tylko i wyłącznie osobisty w Krakowie - jest możliwość sprawdzenia sprzętu.
Na chwilę obecną nie wystawiam na allegro i na żadnym innym forum - ze względu na sentyment do tego forum które mnie nurkowaniem zaraziło i wszystko wyczytałem tutaj a wiele osób udzieliło mi bezcennej pomocy.

Komputer nemo air z kompasem ~ 1500
Aladin - 800 - rezerwacja hubert68
Automat - 800 - od nowości octopus puszczał powietrze więc został dokręcony - konieczny serwis. - rezerwacja hubert68
kompas z obudową - 200 - na niego nie mogę odnaleźć paragonu - kompas po jednym nurkowaniu.
balast 2x3kg, 5x2kg, 4x1kg + 2 pasy na butle + pas z grawerem - 200zł
Reszta - nie mam pojęcia - czekam na realne propozycje.

Kilka zdjęć

Pozdrawiam
Bartek
Bartosz Zaród - 14-11-2010, 22:05
Temat postu:
Witam ponownie,

wszystko czego nie sprzedałem wcześniej ani nie wystawiłem teraz wystawiłem na allegro - daję znać bo kilka osób do mnie pisało o wysyłkę ale nie miałem czasu się tym zająć. Dla użytkowników tylko tego forum zarejestrowanych przede mną w ramach promocji wysyłka gratis.


Link do aukcji
Link do zdjęć

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz