Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Nasze forum na Facebook'u?

Wojtek A. Filip - 19-11-2010, 12:01
Temat postu: Nasze forum na Facebook'u?
Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .
Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć do naszej forumowej Grupy Fejsbukowej - zapraszam, wystarczy wpisać forum Dive Trek Group i można się jednoczyć 8).

Pozdrawiam,
Wojtek
Andrzej Wardziukiewicz - 19-11-2010, 17:09
Temat postu: Re: Nasze forum na Facebook'u?
zdublowany post.
Andrzej Wardziukiewicz - 19-11-2010, 17:10
Temat postu: Re: Nasze forum na Facebook'u?
Wojtek Filip napisał/a:
Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .


Cholerka. Zdaje się że w takim razie ja długo nie pociągnę.

Kiedyś było lepiej: "myślę więc jestem".


P.S. Wiem, wiem. Trzeba iść z duchem czasu. Ku chwale internetu!
crowley - 19-11-2010, 17:26
Temat postu: Re: Nasze forum na Facebook'u?
Cezzz napisał/a:
Wojtek Filip napisał/a:
Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .


Cholerka. Zdaje się że w takim razie ja długo nie pociągnę.

Kiedyś było lepiej: "myślę więc jestem".


P.S. Wiem, wiem. Trzeba iść z duchem czasu. Ku chwale internetu!
hmm mówisz, że trzeba się obawiać jak się nie ma tam konta? hmm, może wprowadzą jakiś podatek za brak konta na facebook to wtedy je tam założę;]
Marcin Tracz - 19-11-2010, 19:00
Temat postu:
byłem a Facebook jakieś 2,5 roku temu, gdy jeszcze w Polsce "królował" inny portal, ale jakoś....
Mało społeczny jestem. Wole kolegówna forach nurkowych...
cheers
TomM - 20-11-2010, 12:21
Temat postu:
Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?
Adam Frajtak - 20-11-2010, 12:25
Temat postu:
TomM napisał/a:
Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?



Przyłączam się do tego postu, też mam, też nie wiem do czego to służy i jak do tej pory tylko mi zaśmieca skrzynkę.
Właściwie to nie wiem sam dlaczego tego jeszcze nie skasowałem...
atego815 - 20-11-2010, 13:16
Temat postu:
Sens oraz potrzebę bycia na Facebooku przedstawił Wojtek "jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje" Odważycie się skasować konto? Co będzie jak się rano w lustrze nie zobaczysz? Very Happy
koziolek - 20-11-2010, 13:41
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
TomM napisał/a:
Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?



Przyłączam się do tego postu, też mam, też nie wiem do czego to służy i jak do tej pory tylko mi zaśmieca skrzynkę.
Właściwie to nie wiem sam dlaczego tego jeszcze nie skasowałem...

Dokładnie tak samo tylko ja moje konto skasowałem Razz
TomM - 20-11-2010, 13:58
Temat postu:
Hmm... Wszyscy to mają, a nikt nie wie do czego to właściwie jest?
martin - 20-11-2010, 14:04
Temat postu:
TomM napisał/a:
Hmm... Wszyscy to mają, a nikt nie wie do czego to właściwie jest?


Informowania swiata co wlasnie robisz, n.p. piszesz "ide na piwo" i zwieksza sie szansa, ze ktos ze znajomych tam bedzie.
Marcin Tracz - 20-11-2010, 15:09
Temat postu:
Wygląda to raczej na spuścizna czasów, w jakich przyszło nam żyć. Nie którzy lubią po prostu kolekcionować znajomych, a potem "przy pifku" mówić ile to oni nie mają znajomych- dotyczy to szczególnie osób nie mających innego zajęcia.
Nie mam nic przeciwko, nie chcę także żeby moje wypowiedzi tak były odczytane. Żyjemy w dobie łatwej komunikacji międzyludzkiej poprzez sieć komputerową, ale... no właśnie nie możemy pozwolić, żeby było to uzależnieniem lub kosztem naszego prywatnego życia. Ja naprawdę nie mam czsu tego wszystkiego ogarnąć. Należę do kilku forum i powiem, że ostatnio musiałem poprosić admina o usunięcie mojego konta, bo jak znalazłem czas, żeby je odwiedzić musiałem kasować TYSIĄCE nieprzeczytanych postów. Więc jaki jest tego sens. Nie mówiąc o czyszczeniu co jakiś czas poczty. Pozostaje więc przy nurkowaniu ...
Pozdrawiam
Marek Łącki - 20-11-2010, 15:11
Temat postu:
martin napisał/a:

Informowania swiata co wlasnie robisz, n.p. piszesz "ide na piwo" i zwieksza sie szansa, ze ktos ze znajomych tam bedzie.

Pijesz piwko a dookoła sami znajomi którzy też wpisali że idą na piwko. Very Happy
Wojtek A. Filip - 20-11-2010, 19:44
Temat postu:
Cześć Tomek.
TomM napisał/a:
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?

Smile fenomen portali społecznościowych... zaskakujące jest to, że ludzie nie mają tam tajemnic - obwieszczają całemu światu co z kim i jak robią wklejając zdjęcia, filmy, podając w zasadzie wszystkie szczegóły ze swojego prywatnego życia. Portale tego typu często pomagają w wykryciu przestępców, którzy... nie potrafią nie pochwalić się swoimi "osiągnięciami".

Warto dosyć dokładnie oglądnąć film Social Network - to historia oparta na faktach - jak powstawał Facebook - dla jednych to byle jaki filmik, dla innych wstrząsające odkrycie - jest teraz kinach.

Tomek - ten portal może się przydać do znalezienia czegoś - w każdej innej sytuacji to gigantyczna strata czasu - ale to moja opinia, a jako wieloletni użytkownik tego portalu - jakieś podstawowe informacje kontaktowe zamieściłem tam po 3 latach, a pierwszy wpis dzisiaj Smile... i nie bardzo wiem co się teraz stanie Wink .

Z innej strony - znając Twoje analityczne podejście do życia - dlaczego założyłeś konto na tym portalu?


Pozdrawiam z mokrej zagranicy,
Wojtek


PS.

hehe... no i oczywiście zapraszam na Dive Trekowego Facebooka Rolling Eyes
TomM - 20-11-2010, 19:49
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
dlaczego założyłeś konto na tym portalu?


Monika kazała Smile A przynajmniej rozmawialiśmy o tym...

Wojtek Filip napisał/a:
Pozdrawiam z mokrej zagranicy


Gdzie cię zaniosło?
Wojtek A. Filip - 20-11-2010, 20:02
Temat postu:
TomM napisał/a:
Monika kazała

Czyli mamy winnego Wink.
Sam pomyślałem, że może ktoś mnie będzie szukał - to łatwiej znajdzie, a okazało się, że opinia fejsbuczna twierdzi, że koleżeński to nie jestem, bo nie gram , nie wysyłam tych punktów czy jabłek czy jak się to nazywa, nie odpowiadam na zaczepki, nie piszę też ile miał mój ostatni bieg, ani że właśnie jadę autem po bułki i że lubię status Kowalskiego, który akurat się obudził Wink - czyli generalnie żaden ze mnie fejsbukowy kumpel - wstydzę się strasznie i chyba zamknę się w sobie czy coś...
Jestem w Dojczlandzie w Szparmanerii.
TomM - 20-11-2010, 20:04
Temat postu:
Alles klar. Pozdrowienia.
Bartek Cyperling - 20-11-2010, 20:56
Temat postu:
Cytat:
Tomek - ten portal może się przydać do znalezienia czegoś - w każdej innej sytuacji to gigantyczna strata czasu - ale to moja opinia, a jako wieloletni użytkownik tego portalu - jakieś podstawowe informacje kontaktowe zamieściłem tam po 3 latach, a pierwszy wpis dzisiaj Smile... i nie bardzo wiem co się teraz stanie Wink .


przede wszystkim chyba moze sie przydac US i bankom od ktorych chcesz wziac kredyt
swoja droga skad taka nagla przemiana? jeszcze pol roku temu szukalismy Wojtka Filipa zeby go dodac do grona znajomych i poza odmianami twojego nazwiska i imienia nie bylo tam takiego Mr. Green

Cytat:
i nie bardzo wiem co się teraz stanie

jak to co - teraz twitter, youtube, myspace, a potem... boje sie otworzyc lodowke

Dla mnie FB ma jedna niepodwazalna zalete - utrzymuje kontakty w wiekszosci ze znajomymi z tzw. zagranicy Razz, gdzie portal jest popularny od wielu lat i wszyscy maja tam konto, to jest po prostu wielka ksiazka adresowa z nr telefonow i maili - nie musze tego pamietac, do tego jest jeszcze chat - gdzie mozna spytac o byle szczegol, ktorego zapomnialem dopisac i od razu dostac odpowiedz - ale ja znam 99% moich znajomych w realu i mam konkretne powody do takiej formy kontaktowania sie.


bardzo ladnie ktos to tutaj wczesniej okreslil: nie widze w tym celu, nie zakladam tam konta, a nie trzymam je tylko po to - zeby zaistniec i nabijac cyferki w polu "friends" ze znajomymi z Kongo czy Urugwaju*

Te wszystkie bulki, jablka i foteczki to papierek na cukierku dla dzieciarni - ale prawdzila sila FejZbuka lezy gdzie indziej... Mr. Green

*Republika Kongo oraz Republika Urugwaju to bardzo ladne kraje i nie mam nic przeciwko poznawaniu ich mieszkancow, ale najpierw w realu
pawelw - 20-11-2010, 22:27
Temat postu:
TomM napisał/a:
Hmm... Wszyscy to mają, a nikt nie wie do czego to właściwie jest?


samo redagująca się gazeta poranna Smile ... poznasz lepiej wroga , albo się dowiesz jakiego masz , czy Kaziu zrobił wiecej nurkowań od Ciebie albo że ma w d... to co robisz o to chodzi ???
leh - 20-11-2010, 23:46
Temat postu:
Ja zacząłem używać fb jako narzędzia do utrzymywania trochę mniej formalnych kontaktów z ludźmi z Indii i Filipin i USA z którymi pracowałem głównie przez telefon i maila. Dzięki temu przestali być jedynie głosami w słuchawce i było o czym pogadać na telekonferencjach, bo np. ktoś wrzucił akurat na fb fotki ze swojego kursu OWD Wink
Ale to forum zdecydowanie wolę jako forum Wink
TomM - 20-11-2010, 23:47
Temat postu:
pawelw napisał/a:
dowiesz jakiego masz , czy Kaziu zrobił wiecej nurkowań od Ciebie albo że ma w d... to co robisz o to chodzi


I ty się dowiadujesz tego z fejsbuka? To szczerze podziwiam, bo ja dalej nie kapuję o co kaman. Jedyna dostrzegalna dla mnie działalność tego portalu, to wszechobecne "lubię to" albo "81 osób to lubi". Są tam jakieś telekonferencje? Znaczy... w ramach DiveTrek na FB będą jakieś? Może w końcu do czegoś ten FB się przyda, bo ja naprawdę pamiętam jeszcze kto jest moim znajomym.
Zdawało mi się, że portale społecznościowe to taki substytut życia towarzyskiego, że ta takiej platformie coś się "dzieje". Od roku na FB (bo tyle mam konto) nie zauważyłem niczego, poza kolekcjonowaniem "znajomych", nie wiem tylko po co...
Marcin Tracz - 21-11-2010, 07:16
Temat postu:
lepszym rozwiązaniem jest według mnie wideorozmowa, którą umożliwia skype. Najczęsciej używana aplikacja jak dla mnie. WIdzisz kogoś i romawiasz z nim a to wszystko free. Mam nawet załączoną usługę ( abonament) i dzwonię ze skype na numer stacjonarny do danego kraju za ( 14zł- miesięcznie). Mało tego, możesz ustawić numer dla ciebie stacjonarny( jeśli masz darmowe na taki) i z niego, poprzez skype zadzwonić na stacjonarny w innym kraju. Dla przykładu:
Mam tel. komórkowy w sieci X. Mam 2000 darmowych minut na telefonu stacjonarne w Polsce. Mam znajomego w jednym z krajów Europy. wykupiłem abonament w skype'ie na stacjonarne w tym kraju ( dzwonie za darmo z mojego kompa). I teraz- Będąc w Polsce wybieram nr stacjonarny ( korzystając z darmowych minut) a skype łączy mnie z kolega. Płacę tylko za połączenie w Polsce. Normalnie płaciłbym chyba z 2,5zł/min bez naliczania sekundowego.....Prostę prawda cheers
Tomek Płociński - 21-11-2010, 21:43
Temat postu:
TomM napisał/a:
Od roku na FB (bo tyle mam konto) nie zauważyłem niczego, poza kolekcjonowaniem "znajomych", nie wiem tylko po co...

Samo posiadanie listy znajomych nie ma sensu, ale mając już tych znajomych, możesz widzieć co oni mają do obwieszczenia światu. Może to być myśl, zdjęcie, film, link do ciekawego miejsca w sieci. FB ma tą przewagę nad forum w tym, że tutaj widzisz wszystkich członków forum a na FB tylko tych których zaakceptujesz. Mozesz tez pojedyncze osoby lub programy ignorowac/ukrywac.
Jeśli masz większą liczbę znajomych to ciężko jest ich obdzwonić jak Ci się urodzi dziecko, albo zrobisz coś ciekawego. Na FB wrzucasz fotkę z telefonu, i kilka słów.
TomM - 22-11-2010, 10:18
Temat postu:
Plotek napisał/a:
możesz widzieć co oni mają do obwieszczenia światu


No to są dwie możliwości: Albo ja nie umiem tego zobaczyć, albo moi "znajomi" nie mają nic do obwieszczenia światu, bo nie dostrzegam w zasadzie żadnej sensownej aktywności na FB.
Jest jeden rodzynek, który od czasu do czasu wrzuca jakieś foty, albo jakąś myśl. Z tym, że na forum czyni podobnie, tylko bardziej czytelnie.
Tomek Płociński - 22-11-2010, 11:28
Temat postu:
TomM napisał/a:
moi "znajomi" nie mają nic do obwieszczenia światu, bo nie dostrzegam w zasadzie żadnej sensownej aktywności na FB.

Bo nie dodałeś mnie do listy swoich znajomych Razz

Na liście znajomych masz kilka osób, które ostatnio umieszczały jakieś zdjęcia albo były oznaczane na zdjęciach, np. Bartek z kaczuszką Smile To czy widzisz w tym sens czy nie to już sprawa osobnicza Mr. Green

W zakładce konto, ustawienia, powiadomienia można wyłączyć te, które są zbędne (czyli praktycznie wszystkie) wówczas skrzynka poztowa nie jest zaśmiecana wiadomościami.
Robert Gruca - 22-11-2010, 11:38
Temat postu:
TomM napisał/a:
moi "znajomi" nie mają nic do obwieszczenia światu

no jakto Smile ja co jakis czas rzucam obrazkiem albo glupim tekstem Smile
Wojtek A. Filip - 22-11-2010, 14:56
Temat postu:
Hej.
Co myślicie o tym, żeby na konto Facebookowe ładować linki do ciekawych tematów poruszanych na naszym forum?
Wielu użytkowników Facebooka nie należy do naszej, Dive Trekowej Ekipy, a zakładam, że interesując się nurkowaniem może tu znaleźć sporo przydatnych informacji.
Wiem, że mamy tu fejsbukowych ekspertów, i pewnie tak po prostu poradzą sobie z zamieszczeniem tam tego, co tylko trzeba będzie. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, chciałby zadziałać edukacyjnie, podnieść bezpieczeństwo nurkowań, szkoleń nurkowych, albo po prostu zaprosić kogoś do przeczytania swojego czy innego ciekawego materiału - działajcie, a jeżeli ktoś ma ciekawszy pomysł, zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam,
Wojtek

Pochwalę się osobistym osiągnięciem: otóż próbując przez jakieś 30min udostępnić fejbukowego Dive Treka wszystkim zainteresowanym odkryłem.... że różne ciekawe opcje znajdują się również po prawej stronie ekranu Shocked
Zamieściłem też link (a nawet zdjęcie Rolling Eyes) do tematu automatowego - może ktoś przyzna mi za to jakąś kaczkę, albo inne coś Wink ?
Marcin Sójka - 23-11-2010, 08:44
Temat postu:
Myślę, że pomysł z linkami jest ok. Dla mnie o tyle ważne, że fejsa mam cały czas (no może prawie) włączonego Very Happy
Dla mnie FB jest ważne, że (tak jak napisał Bartek) pozwala utrzymać kontakt ze znajomymi zza granicy (zwłąszcza z Colony). No i naszymi trenerami alien
Kacper - 23-11-2010, 14:30
Temat postu:
że się wtrącę jako w miarę aktywny użytkownik facebook'a
Facebook jest użyteczny jeśli chodzi o szybką komunikację w czasie rzeczywistym (czat), miło jest też pośmiać się ze znajomymi wokół danego tematu - ktoś wrzuca coś wesołego znalezionego w sieci. I nie chodzi tylko o śmieszne rzeczy, wiele fajnych spraw znalazłem właśnie za pośrednictwem Facebooka - np. dowiedziałem się o emisji programu "Wielkie migracje" na National Geographic. Zatem superszybki sposób aby się o czymś dowiedzieć lub o czymś ciekawym poinformować znajomych, a także aby czasami popędzić głupotą" i pośmiać się lub powaznie podyskutować o rzeczach znalezionych w sieci.

Fakt, że nic nie zastąpi spotkań ze znajomymi na żywo, ale w dzisiejszych zagonionych czasach jest to jakaś alternatywa na częstszy kontakt.

Natomiast wogóle nie rozumiem i nie akceptuję zbierania "znajomych". Ja w swoich fejsbukowych znajomych mam jedynie osoby które znam z normalnego życia + kilku nurków, którzy mi wysłali zaproszenia, z którymi rozmawiałem chociażby na tym forum, jeszcze się nie znamy "live" ale wszystko przed nami (chociaż w części przypadków były to zaproszenia czysto marketingowe).
No i rozwalają mnie zaproszenia typu: "centrum nurkowe xxx twierdzi, że cię zna i chce dodać do znajomych". Pojęcia nie mam kiedy się poznaliśmy.

A co do prywatności to jest szereg ustawień, które pomagają w jej utrzymaniu + zdrowy rozsądek podawania jedynie tych informacji które się chce. Dla mnie niewyobrażalne jest podanie np firmy w której się pracuje, stanowiska, adresu domowego itd.

I na koniec moja własna refleksja. Oby facebook nigdy nie stał się drugą naszą-klasą, gdzie pod nazwiskiem dorosłej osoby widać gębę jego dziecka, gdzie każde zdjęcie przedstawia widok a'la z filmu "Sami swoi" gdzie cała rodzina sztucznie pozuje na tle kolorowego telewizora i traktora a pod spodem jest miliard komentarzy w stylu: KoffFFFana, wyGlądaSh słiTaśnie

puker
Abramik - 23-11-2010, 14:57
Temat postu:
FB jest do doopy. Tak jak i inne Nk...
mam konto od jakiegos roku i bylem tam ze 3 razy... i o 3 za duzo Smile
proponuje zostac przy tym forum i nie udziwniac.
pozdro
Wojtek A. Filip - 09-04-2011, 09:40
Temat postu:
Fejsbuk pokonał mnie po raz kolejny: chciałem umieścić informacje o Grupowych Zakupach na fejsbukowej stronie GZ - napisałem, zamieściłem filmik, pomyślałem: spoko - przynajmniej nie będę nękał tych, którzy nie chcą tego czytać/oglądać. Pół godziny później idę sprawdzić ile milionów osób to lubi Wink , a tu... moje info zamieszczone na w jednym miejscu okazuje się być wszędzie Confused

Jakiś czas temu, całkiem dla żartu kupiłem książkę "Facebook - instrukcja obsługi" - czas chyba przeczytać to dzieło...

Pozdrawiam,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 03-11-2012, 18:55
Temat postu:
Hej.
Na forumowej stronie Facebookowej Sławek Paćko załadował fajny film z nurkowania ekipy GUE/Halcyon Sardinia Project 2012 - Utopia.
Czy ktoś potrafi ten filmik załadować na forum?

Wojtek
Adam Jaworski - 03-11-2012, 19:08
Temat postu:
Próbuję, momencik Smile
Te_Pe - 03-11-2012, 19:08
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Czy ktoś potrafi ten filmik załadować na forum?




oops - nie ten... to było z 2011...



działał na tagu [vi deo]http://vimeo.com/xxxxxx[/vi deo]
Wojtek A. Filip - 03-11-2012, 19:10
Temat postu:
Świetnie, to do "Jaskiń" poproszę Smile
Adam Jaworski - 03-11-2012, 19:12
Temat postu:
Na razie ściągnąłem go na dysk i przepchnąłem do galerii, ale to ma rozszerzenie mp4 i nie chce się z tagiem [video] odtworzyć... Sad
Wojtek A. Filip - 03-11-2012, 19:15
Temat postu:
Tomek - to nie ten, Twój jest z 2011
ZielonySmok - 03-11-2012, 19:18
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Na razie ściągnąłem go na dysk i przepchnąłem do galerii, ale to ma rozszerzenie mp4 i nie chce się z tagiem [video] odtworzyć...

Załaduj do Youtube i link na forum.
Adam Jaworski - 03-11-2012, 19:37
Temat postu:
ZielonySmok napisał/a:
Adam Jaworski napisał/a:
Na razie ściągnąłem go na dysk i przepchnąłem do galerii, ale to ma rozszerzenie mp4 i nie chce się z tagiem [video] odtworzyć...

Załaduj do Youtube i link na forum.


Nie mam konta na youtube. Poza tym, głupio mi wypychać na youtube cudze filmy Smile
ZielonySmok - 03-11-2012, 19:50
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Poza tym, głupio mi wypychać na youtube cudze filmy

Faktycznie.
Wojtek A. Filip - 18-11-2012, 11:48
Temat postu:
Na Facebookowej odmianie forum załadowałem 111 zdjęć z najpopularniejszego tematu na naszym forum: Warsztaty takie i owakie. Temat założyłem w 2006 roku, obecnie zawiera 50 stron, a o jego popularności może świadczyć ponad 200 tys. odsłon.

Jeżeli ktoś go nie zna, to dodam, że dotyczy on zajęć na różnych poziomach zainteresowania od tych prowadzonych dla nurków całkowicie początkujących przez nurkowania ze skuterem, butlami bocznymi, rozwiązywanie nietypowych problemów, po zajęcia z metodyki nauczania dla instruktorów. Wiele zdjęć, filmów, sporo ciekawych komentarzy i opisów poszczególnych ćwiczeń.

Jeżeli ktoś lubi oznaczać foty i potrafi się na nich odnaleźć - zapraszam na FB.

Na forum temat znajduje się tu:klik

Pozdrawiam,
Wojtek


PS.
Czy jest ktoś, kto przeczytał go w całości Rolling Eyes ?
PPS.
Kiedyś był taki dodatkowy temat o najlepszych kawałkach z tego pierwszego - ktoś wie gdzie się podział? Może załadujemy tam jakieś nowe smaczki Twisted Evil ?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz