Forum Dive Trek Group

Spotkania - II Spotkanie Nurków Lubelszczyzny 17 XII 2010 LUBLIN

midzik - 24-11-2010, 15:38
Temat postu: II Spotkanie Nurków Lubelszczyzny 17 XII 2010 LUBLIN
Zachęceni dużą frekwencją podczas ubiegłorocznego świątecznego spotkania nurków Lubelszczyzny, postanowiliśmy w tym roku zorganizować ponownie, już drugie takie spotkanie.
Serdecznie zapraszam, w imieniu organizatorów, wszystkich chętnych nurków i osoby z supportu powierzchniowego, do wzięcia udziału w tegorocznej imprezie.
Rezerwujcie sobie bardzo proszę termin 17 grudnia 2010, zaczynamy o godzinie 18.00. Miejsce imprezy: tak jak w ubiegłym roku – Zajazd Gościnny (wylot z Lublina w kierunku Kraśnika).

W ubiegłym roku udział wzięło 180 osób- to jak na lokalną imprezę nurkową spore osiągnięcie. Liczymy teraz na większą frekwencję. Aby jeszcze bardziej zachęcić do uczestnictwa dodam, iż w tym roku planujemy tańce, których brakowało w ubiegłym roku.

Szereg prezentów które w ubiegłym roku rozlosowaliśmy wśród uczestników, myślę że będą zachętą, może los uśmiechnie się do Ciebie właśnie w tym roku, gdyż teraz też planujemy podobne losowanie prezentów, ufundowanych przez zacnych sponsorów.

Aktualnie ustalamy szczegóły, więcej informacji w temacie lada moment, lada dzień. Jak
będziemy wiedzieli kto z producentów/importerów sprzętu nurkowego zechce nas czymś miłym zaskoczyć, natychmiast poinformujemy.

A organizatorami oprócz mnie są instruktorzy z Lublina:
Krzysztof Krakiewicz, Łukasz Rosiński, Leszek Staniak, Przemek Stępniak, Piotr Tokarski.

W imieniu organizatorów

Mirek Idzik
Instruktor PADI, DAN, EFR, DSAT
midzik - 26-11-2010, 15:46
Temat postu:
Informacji zaproszeniowych ciąg dalszy....

Jak dojechać na imprezę??? Szczegóły na stronie:
http://www.zajazdgoscinny.pl/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=90


A teraz więcej szczegółów związanych z samym spotkaniem:

Zgodnie z wolą większości uczestników ubiegłorocznego spotkania rozszerzamy w tym roku program imprezy o wykład PADI Course Directora Michała Kosuta, pod tytułem: „Analiza śmiertelnych wypadków nurkowych”.
Ponadto w programie spotkania: uroczysta kolacja, wieczór filmowy, dyskusje, losowanie prezentów wśród uczestników no i tańce, których w ubiegłym roku ponoć brakowało.

Odnośnie poczęstunku - Zajazd Gościnny będzie nam serwował dania gorące i zimne przekąski oraz napoje. Ze względów na odpowiednią ustawę, nie będę tu pisał o alkoholu…..

A teraz propozycja na sobotę (następnego dnia po imprezce) w godzinach południowych:

Istnieje możliwość zorganizowania w sobotę wykładów prowadzonych przez dr med. Jarosława Krzyżaka, który jako lekarz i nurek od 30 lat jest propagatorem wiedzy z zakresu medycznych aspektów nurkowania oraz profilaktyki urazów nurkowych. Chętnych zapraszamy na:

- wykład pt. „Medyczne aspekty bezpiecznego nurkowania” – czas wykładu 2 godziny,

lub dla nurków bardziej zaawansowanych:
- seminarium nt. „Dekompresja i choroba dekompresyjna bez tajemnic”, - czas około 5 godzin. Uczestnicy seminarium otrzymują certyfikat wydany przez Polskie Towarzystwo Medycyny i Techniki Hiperbarycznej .

W przypadku zebrania odpowiedniej grupy chętnych na zajęcia sobotnie z J. Krzyżakiem, nasze spotkanie piątkowe zostanie wzbogacone o krótką prezentację promującą ostatnią książkę dla nurków autorstwa J. Krzyżaka: „Medycyna nurkowa w pigułce”. Po prezentacji byłaby możliwość nabycia w/w książki z autografem autora.


w imieniu organizatorów


Mirosław Idzik
Instruktor PADI, DSAT, DAN, EFR
Paweł Wójcik - 27-11-2010, 15:39
Temat postu:
u kogo są zapisy? jestem chętny
leon - 27-11-2010, 19:35
Temat postu:
Cytat:

u kogo są zapisy?

możesz wpłacić kasę mi na najbliższym nurkowaniu
PS do dużego basenu wpuszczają wodę na zimę Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz