Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Informacja

Dorota - 26-12-2010, 19:10
Temat postu: Informacja
DiveTrek powstał 10 lat temu jako firma. Potem pojawiło się to forum, jako platforma do komunikowania się z nurkami w Polsce i nie tylko. Założona została przez Wojtka i mnie (Dorota) – gdzie na forum funkcjonowaliśmy jako użytkownik „Dorota i Wojtek”. Do ekipy wkrótce dołączył też Bartek.

Celem forum było, jeszcze jest i zapewne będzie, promowanie odpowiedzialnego nurkowania. Jak z pewnością wiecie, nasze relacje z Wojtkiem zmieniły się w 2007 roku wraz z jego wyjazdem z Egiptu do Polski. Od tego czasu mieliśmy na forum trzech niezależnych użytkowników. Istniał jednocześnie DiveTrek w Polsce i w Egipcie.

Kilka dni temu, zostaliśmy powiadomieni że adresy mailowe:
dorota@divetrek.com.pl, bartek@divetrek.com.pl oraz diw@divetrek.com.pl zostaną wyłączone od 1 stycznia. Strona www.divetrek.com.pl jest nieczynna, a jej zawartość nie jest już dostępna. Tym samym nasze powiązania z DiveTrek zostały zamknięte.

W miarę pozostawionych nam możliwości będziemy obecni na forum. Już nie jako DiveTrek – ale Dorota jako Dorota, a Bartek jako … Bartek.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te lata byli nurkowymi towarzyszami – od osobistych spotkań na nurkowaniach, po nie-nurkowe odwiedziny czy tylko wpisy na forum i prywatne wiadomości. I pewnie nie przesadzimy mówiąc, że wielu z nas nie byłoby tam, gdzie teraz bez tej platformy.

d’oro & bart

dorota@gue.com
bartek@gue.com
Jakub Osuch - 26-12-2010, 20:52
Temat postu:
W takim razie forum też przestanie istnieć ?
Kuba
Dorota - 26-12-2010, 21:40
Temat postu:
dlaczego? 8) scratch

Coby rozwiać wątpliwości - jedno to strona internetowa (witryna czy jakby ją tam nazwać) a co innego forum (teraz jest po prostu tak, że jak się adres www.divetrek.com.pl wpisze to się automatycznie przekierowuje na forum).

Czyli żaden koniec świata Smile

salut
Jakub Osuch - 26-12-2010, 21:55
Temat postu:
Ok zrozumiałem że domena już nie działa a mój cache DNS tylko trzyma jeszcze wpis A do serwera. Dziękuje za informacje.
martin - 26-12-2010, 21:58
Temat postu:
jakubosuch napisał/a:
Ok zrozumiałem że domena już nie działa a mój cache DNS tylko trzyma jeszcze wpis A do serwera.


Domena dziala, ale pod domena jest "tylko" forum.
Wojtek A. Filip - 26-12-2010, 22:40
Temat postu:
Witajcie.
jakubosuch napisał/a:

W takim razie forum też przestanie istnieć ?
Forum będzie działać tak jak do tej pory.
Forum jest miejscem w którym dzielimy się wiedzą i wymieniamy poglądy - jego życie oraz poziom zależy wyłącznie od Użytkowników.
Dorota napisał/a:
W miarę pozostawionych nam możliwości będziemy obecni na forum. Już nie jako DiveTrek – ale Dorota jako Dorota, a Bartek jako … Bartek.

Doroto, Bartku - Wasza aktywność na forum jest zawsze mile widziana w nieograniczony jak dla wszystkich Użytkowników sposób Smile.



Pozdrawiam,
Wojtek
Beeker - 27-12-2010, 01:03
Temat postu:
No tak, forum dziala, ale biznesowo się rozchodzimy (takem to zrozumial) ...
A nowe dirgaloty kto mi uszyje? I co na nich bedzie nadziergane?




Informacje dotyczące sprzedaży dirgalot przeniosłem do działu "Sprzedam" -> klik
Wojtek

Bartek Cyperling - 01-01-2011, 13:59
Temat postu:
Od dzisiejszego dnia funkcjonuja adresy mailowe:

Dorota:
dorota@dorotaibartek.com oraz dorota@gue.com

Bartek:
bartek@dorotaibartek.com oraz bartek@gue.com

Adresy moga byc uzywane zamiennie.
Postaramy sie w niedalekiej przyszlosci przywrocic zamknieta czesc strony www pod innym, nowym adresem.

Wojtku,
Zamiast zapraszac nas na forum, na ktorym juz jestesmy uzytkownikami, "przyklej" prosze ten watek - tak, zeby bylo jasne dla potomnych, ze nie mamy ze soba nic wspolnego i zeby w przyszlosci mogli odnalezc te informacje bez problemu.
Zniknie nam potrzeba "podbijania" tematu, tak aby ciagle byl obecny na gorze listy.

Pozdrawiam
Bartek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz