Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - rozpoczecie nurkowania

laxsore - 19-02-2011, 17:03
Temat postu: rozpoczecie nurkowania
Witam,
Chciałem się zapytać czyistnieje takie coś jak możliwość darmowego kursu nurkowania, na zasadzie późniejszego odpracowania kursu? Bardzo chciałbym rozpocząc przygode z nurkowaniem, ale to troche kosztuje. Gdzies przeczytałem że jest to możliwe.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
Marcin Tracz - 19-02-2011, 17:52
Temat postu:
Osobiście o czymś takim nie słyszałem, ale jak zawsze jest to sprawa "nagadania" z instruktorem. Jeśli tylko zasponsoruje Ci kurs, za który będziesz mógł odpracować.
Powodzenia
Marcin
Radosław Zajkowski - 19-02-2011, 18:57
Temat postu:
laxsore napisał/a:
Chciałem się zapytać czyistnieje takie coś jak możliwość darmowego kursu nurkowania, na zasadzie późniejszego odpracowania kursu? Bardzo chciałbym rozpocząc przygode z nurkowaniem, ale to troche kosztuje. Gdzies przeczytałem że jest to możliwe.

Pewnie, że istnieje. Musisz tylko zaoferowac coś co dany instruktor lub centrum nurkowe potrzebuje. Swego czasu wiem, ze w Krakowie w krakenie byla taka mozliwość.
Czasami ktoś robi kurs w zamian za prowadzenie strony internetowej lub cos podobnego.
hubert68 - 20-02-2011, 13:56
Temat postu:
Spotkałem się kiedyś z czymś takim na Rodos. Z tym, że jakość i dbałość o bezpieczeństwo... hm... więcej nie powiem.
Ale nurkowanie jako takie to kosztowne zajęcie. Cena kursu to naprawdę niewiele, w porównaniu do wszystkich wydatków. I pamiętaj, że bardzo często tani instruktor=kiepski instruktor.
Łukasz Błażejewicz - 20-02-2011, 18:47
Temat postu:
Poszukaj ze szkoleń z EFS. W szczecinie lokalny wopr organizuje szkolenia w ramach funduszu EFS, ale trzeba spełniać pewne kryteria. więcej info tutaj

Częstą praktyką jest także praca w wakacje na bazie nurkowej w zamian za kurs.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz