Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - REKORD ŚWIATA w nurkowaniu-przygotowania.

GRALmarine - 04-03-2011, 12:38
Temat postu: REKORD ŚWIATA w nurkowaniu-przygotowania.
Ruszają przygotowania do ustanowienia rekordu świata w głębokim nurkowaniu.
Nurkiem który zmierzy się z tą głębokością jest Dariusz „Miodzio” Wilamowski.
Treningi będą odbywały się w Egipcie, Austrii, we Włoszech.
Na stronie można znaleźć informacje o przygotowaniach, dotychczasowych osiągnięciach, sponsorach i planach treningowych.

http://www.projekt335.pl

Bartłomiej Grynda
Gralmarine
PawełS. - 04-03-2011, 21:19
Temat postu:
Ambitny projekt. Podziwiam i życzę sukcesu w realizacji.
Slavek - 04-03-2011, 21:50
Temat postu:
POWODZENIA
slawek290 - 04-03-2011, 22:03
Temat postu:
Nie bardzo się znam na takich głębokościach , ale dla mnie "Miodzio" wykonał już kawał dobrej roboty nurkując na te 264 metry .


Będziemy trzymać kciuki za powodzenie Akcji .
PadreKris - 05-03-2011, 11:41
Temat postu:
Szacun i powodzenia
Paweł Wójcik - 11-03-2011, 19:50
Temat postu:
życzę powodzenia, choć pewnie i tak tydzień później Pascal Barnabe wynajmie łódź i poprawi rekord
jak w przypadku rekordu Nuno Gomesa Smile
szybki - 11-03-2011, 20:17
Temat postu:
Oby wszystko przebieglo bez problemow,nurkowania treningowe i sam rekord .
Powodzenia Miodzio
Dąbek69 - 12-03-2011, 13:23
Temat postu:
Witam .Słyszałem o p. Wilamowskim i czytałem,że nurkuje bez supportu .Hmm...Bardzo niebezpieczne ale myślę, że ten rekord juz będzie bił z supportem ?
Czy do potwierdzenia takich rekordów jest potrzebna jakaś komisja ?
Konrad Dubiel - 14-03-2011, 10:21
Temat postu:
Dąbek69 napisał/a:
Witam .Słyszałem o p. Wilamowskim i czytałem,że nurkuje bez supportu .Hmm...Bardzo niebezpieczne ale myślę, że ten rekord juz będzie bił z supportem ?


A ten support to gdzie miałby być? Na 200m?
stonoga - 14-03-2011, 10:26
Temat postu:
Konrad Dubiel napisał/a:
A ten support to gdzie miałby być? Na 200m?


hehe - niezly pomysl - to i rekord swiata w supportowaniu mozna by ustanowic Mr. Green
PawełS. - 14-03-2011, 21:59
Temat postu:
A... i komisja będzie na 335, stolik, dyplom, pieczątka, pamiątkowa fotka. Panie i Panowie to będzie bardzo ale to bardzo samotne nurkowanie oczywiście będzie od pewnej głębokości.
pawelw - 14-03-2011, 22:17
Temat postu:
bigplik napisał/a:
tak tydzień później Pascal Barnabe wynajmie łódź i poprawi rekord
jak w przypadku rekordu Nuno Gomesa Smile



w dodatku na CCR ..., na OC każdy może Razz

Paccal Barnabe The real world of silence... Megalodon eCCR ...
Dąbek69 - 15-03-2011, 08:56
Temat postu:
Dobra pojechaliscie po mnie salut
Chodziło mi o supportowanie do pewnej głębokości. No ale skoro trzeba komus dowalic ...Zamiast wytłumaczyc conieco ...Naprawdę
nseal - 15-03-2011, 14:18
Temat postu:
Samemu projektowi życzę z całego serca powodzenia. Chociaż od dawna nie fascynują mnie nurkowania, które mają za cel cyfrę na głębokościomierzu, to jestem pełen podziwu dla odwagi i determinacji wykonujących je nurków i trzymam kciuki za tego typu projekty. Super że ludzie realizują swoje marzenia. Szacun.

Pozwól że zasugeruję, by poprawić treść strony, bo sam projekt jest bardzo poważny, zaś tekst wygląda jak by go ktoś na przerwie na kawę napisał. Mam na myśli literówki: nazwisko głównego bohatera konsekwentnie pisane z błędem, nazwa organizacji w której ma kwity instruktorskie także.

Dawaj znać jak się rozwija temat.
GRALmarine - 18-04-2011, 19:06
Temat postu:
Za "Miodziem" pierwszy miesiąc przygotowań do rekordu.
O tym jak go realizuje w Egipcie, można zobaczyć na filmie.



Bartłomiej Grynda
Gralmarine
diversonic - 22-04-2011, 16:53
Temat postu:
Więcej na temat rekordu tam KLIK
relacje też można śledzić czytając nuras.info
Boxer - 03-06-2011, 01:50
Temat postu:
Kolejne informacje odnośnie Projektu 335
II Etap http://tnij.org/projekt335
stonoga - 03-06-2011, 09:37
Temat postu:
Nie da sie odtworzyc widela, gdyz posiada status "prywatne"
Boxer - 03-06-2011, 11:05
Temat postu:
Faktycznie, mam nadzieję, że to chwilowe i na dniach filmik powróci, bo jest w nim sporo ciekawych informacji prosto od samego zainteresowanego
zbigniewb19 - 03-06-2011, 14:11
Temat postu:
Dawid (PROJEKTFILM) zrobił film z II etapu (nurkowania w Dahabie) przygotowań do rekordowego nurkowania (335m) Film wczoraj przez chwilę wisiał na FN. Film z ciekawym materiałem filmowym i wypowiedziami D.Wilamowskiego na temat realizacji projektu. Niestety film na prośbę jednego ze sponsorów Projektu 335 został zdjęty z FN. Powody nie są znane. Autor film - Dawid jest na zdjęciach w Albanii.Mozę po jego powrocie ( po 15.06) będzie coś więcej wiadomo.


Projekt 335 ma swoją www z zakładką aktualności. Tam też nie ma słowa wyjaśnienia.
Fox. - 10-06-2011, 21:40
Temat postu:
Czy jest juz ustalony termin nurkowania pana Darka na - 335.
poz. F.
Boxer - 26-07-2011, 10:13
Temat postu:
Kolejne wieści od ekipy Projektu335 oraz galeria zdjęć z ostatniego treningu Darka na 180m:
http://www.divers24.pl/nurkowanie-techniczne/11-nukowanie-techniczne/371-projekt-335-konfiguracja
Boxer - 28-07-2011, 16:25
Temat postu:
Wywiad z Robertem Kalchertem, odpowiedzialnym za gazy i koordynację suportu Darka:
http://www.divers24.pl/nurkowanie-techniczne/75-projekt335/373-robert-kalchert-wywiad
Fox. - 28-07-2011, 21:01
Temat postu:
RK: Plan dekompresji nie będzie upubliczniony. Został stworzony przez Darka, poza nim cały run time, będą znać jedynie 2 osoby.

Dla czego.? Smile

Maskarada. 8)
Grotto8 - 29-07-2011, 12:00
Temat postu:
Fox. napisał/a:
RK: Plan dekompresji nie będzie upubliczniony. Został stworzony przez Darka, poza nim cały run time, będą znać jedynie 2 osoby.

Dla czego.? Smile

Maskarada. 8)


Maskarada? No nie wiem....

Co jest potrzebne do próby bicia rekordu przez niewyszkolonego nieprzygotowanego idioty ?

Samochód, kilku kumpli, dużo sprzętu, dużo pieniędzy, - to można załatwić
... ale Runtimu już nie bardzo.

Mark Eliat na ten przykład napisał po swoim rekordzie, że poświęcił na to mnóstwo czasu i pieniędzy i nie będzie teraz rozdawał swojej wiedzy za darmo.
Boxer - 08-08-2011, 11:58
Temat postu:
Na stronie pojawiły się kolejne informacje z Egiptu, ta jest z wczoraj:
http://www.divers24.pl/nurkowanie-techniczne/75-projekt335/383-projekt335-wydluzenie-pobytu
Boxer - 18-08-2011, 11:10
Temat postu:
Niestety na rekord przyjdzie nam poczekać:
http://www.divers24.pl/nurkowanie-techniczne/75-projekt335/393-projekt335-przelozony
Fox. - 18-08-2011, 20:54
Temat postu:
Grotto8 napisał/a:
Fox. napisał/a:
RK: Plan dekompresji nie będzie upubliczniony. Został stworzony przez Darka, poza nim cały run time, będą znać jedynie 2 osoby.

Dla czego.? Smile

Maskarada. 8)


Maskarada? No nie wiem....

Co jest potrzebne do próby bicia rekordu przez niewyszkolonego nieprzygotowanego idioty ?

Samochód, kilku kumpli, dużo sprzętu, dużo pieniędzy, - to można załatwić
... ale Runtimu już nie bardzo.

Mark Eliat na ten przykład napisał po swoim rekordzie, że poświęcił na to mnóstwo czasu i pieniędzy i nie będzie teraz rozdawał swojej wiedzy za darmo.





Totalnie z tym sie nie zgadzam Mark Eliath to bardzo mily i przastepny czlowiek, i przed nikim nie ma tajemnic.
Podczas pobytu w Marsa Alam nie dawno ... udzielal wiele swoich informacji polskim nurkom technicznym.

Co do najglebszego nurkowania .... Przed dobrym ROV nie ma tajemnic.

Powodzenia w glebokim nurkowaniu. Wink

Paul.
Marek Łącki - 20-08-2011, 05:59
Temat postu:
Dobrze ze dodałeś "udzielał wiele swoich informacji polskim nurkom technicznym" a nie samobójcą po OWD Very Happy
Pozdrawiam
Marek
.Ps. Breivik też miał dostęp do informacji do których zwykli ludzie nie powinni mieć dostępu.
Nie byłoby tylu tragedii .
Marek Łącki - 20-08-2011, 06:01
Temat postu:
Rekordowe nurkowanie przełożone na wrzesień.
http://www.divers24.pl/nurkowanie-techniczne/75-projekt335/393-projekt335-przelozony
Fox. - 19-09-2011, 20:48
Temat postu:
bigplik napisał/a:
życzę powodzenia, choć pewnie i tak tydzień później Pascal Barnabe wynajmie łódź i poprawi rekord
jak w przypadku rekordu Nuno Gomesa Smile



Chyba batyskaf wynajmie...)

Bedzie to poczatek pazdziernika?
Chetnie bym tam pojechal .

Paul.H.
Submariner - 24-10-2011, 17:50
Temat postu:
Niestety pomimo kilku prób pogoda nie pozwoliła na dokończenie projektu. Obowiązki zmuszają nas do zrobienia sobie przerwy. W związku z tym kolejne treningi rozpoczniemy dopiero w przyszłym roku.
W środę Darek wraca do kraju.
pawelw - 24-10-2011, 18:55
Temat postu:
no w listopadzie jest dobra pogoda w egipcie wiec w czy problem Smile szkoda przepascić tyle przygotowań , i za rok zaczyna od nowa ???
Submariner - 25-10-2011, 07:28
Temat postu:
Problem polega na tym, że takie nurkowanie to nie jeden dzień i nie jedna osoba. Aby wykonać nurkowanie zgodnie z założeniami potrzebujemy 4-5 dni bez wiatru i z pełnym supportem. Planując to nurkowanie jednomyślnie stwierdziliśmy, że nie ma mowy o żadnych kompromisach. Robimy wszystko najlepiej jak potrafimy i tylko wtedy podejmujemy się próby. To nurkowanie nawet najlepiej przygotowane to ogromne ryzyko.
Wszystko jest gotowe mamy sprzęt, trzydzieści kilka butli z gotowym trimixem tylko brak czasu i domowe obowiązki zmuszają nas do zrobienia przerwy. Projekt się nie kończy, to tylko przerwa dla ludzi w to zaangażowanych.
leszeksz - 25-10-2011, 15:28
Temat postu:
pawelw napisał/a:
no w listopadzie jest dobra pogoda w egipcie wiec w czy problem Smile szkoda przepascić tyle przygotowań , i za rok zaczyna od nowa ???


Jak Ci nie pasuje sam se zanurkuj. Miodzio ma taką decyzję nie inną nic Ci do tego co płacisz za to?
pawelw - 25-10-2011, 16:02
Temat postu:
leszeksz napisał/a:
Miodzio ma taką decyzję nie inną nic Ci do tego co płacisz za to?


zadałes pytanie masz odpowiedz . NIE ...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz