Forum Dive Trek Group

Sprzedam - PŁYTY, D-RINGI I INNE BLASZKI - CENY

TomS - 07-03-2011, 19:06
Temat postu: PŁYTY, D-RINGI I INNE BLASZKI - CENY
D-RING Z USZKIEM DO LATARKI
RAMIĘ LEWE LUB PRAWE, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
40 zł




STOPER Z USZKIEM DO LATARKI
RAMIĘ LEWE LUB PRAWE, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
35 zł




STOPER DO MOCOWANIA GUMKĄ LATARKI LUB CZEGOŚ INNEGO, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
40 zł




D-RING BIODROWY, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
40 zł




D-RING SKUTEROWY, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
40 zł




PORĘCZ POŚLADKOWA, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANA
40 zł




D-RING POŚLADKOWY, MAŁY, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
35 zł




D-RING "KLASYCZNY", CENTRALNY NA TYŁ, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, OSZLIFOWANY
35 zł




D-RING "MINI", CENTRALNY NA TYŁ, CENA ZA SZTUKĘ, STAL NIERDZEWNA, GRUBOŚĆ 3mm, OSZLIFOWANY
35 zł




ZESTAW PŁYTEK DO UPRZĘŻY SIDEMOUNT TYPU "RAZOR", CENA ZA KOMPLET (2 SZT), ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANE, ANODOWANE
280 zł




PŁYTA DO TWINA, POJEDYNCZY PROFIL, CENA ZA SZTUKĘ, ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANA, ANODOWANA, SZCZEGÓŁY USTALANE INDYWIDUALNIE
420 zł




PŁYTA DO TWINA, POTRÓJNY PROFIL, CENA ZA SZTUKĘ, ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANA, ANODOWANA, SZCZEGÓŁY USTALANE INDYWIDUALNIE
420 zł




PŁYTA DO SINGLA, POTRÓJNY PROFIL, CENA ZA SZTUKĘ, ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANA, ANODOWANA, SZCZEGÓŁY USTALANE INDYWIDUALNIE
420 zł




ADAPTER DO SINGLA NA 1-2 PASY, NA 2-4 ŚRUBY, NISKI PROFIL (SPECJALNE ŚRUBY), ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANY, ANODOWANY, SZCZEGÓŁY USTALANE INDYWIDUALNIE
160 zł





SZCZEGÓŁY D-RINGÓW


SZCZEGÓŁY PŁYT SINGLOWYCH


SZCZEGÓŁY PŁYT TWINOWYCH, JEDNOPROFILOWYCH


LISTĘ ZAMÓWIEŃ CHCĘ ZAMKNĄĆ W CIĄGU TYGODNIA - PROSZĘ O SZYBKIE DECYZJE Smile
Marcin Klimczuk - 03-08-2011, 23:00
Temat postu: Re: PŁYTY, D-RINGI I INNE BLASZKI - CENY
TomS napisał/a:

PŁYTA DO TWINA, POTRÓJNY PROFIL, CENA ZA SZTUKĘ, ALU 5754, GRUBOŚĆ 4mm, OSZLIFOWANA, ANODOWANA, SZCZEGÓŁY USTALANE INDYWIDUALNIE
420 zł
Obrazek



LISTĘ ZAMÓWIEŃ CHCĘ ZAMKNĄĆ W CIĄGU TYGODNIA - PROSZĘ O SZYBKIE DECYZJE Smile


Witam
czy te płyty są nadal aktualne ?
możesz podesłać poprawnego linka, gdzie byłyby podane wymiary i waga ?

Pozdrawiam
TomS - 03-08-2011, 23:28
Temat postu:
Większość informacji o moich projektach znajdziesz już teraz na mojej stronie - kliknij przycisk [www] pod moim wpisem (wskazany czerwoną strzałką Smile ).
Wymiary na zamówienie a waga jest wynikiem ilości materiału Wink Pełna elastyczność, będziesz zadowolony Smile
Marcin Klimczuk - 05-08-2011, 09:44
Temat postu:
TomS napisał/a:
Większość informacji o moich projektach znajdziesz już teraz na mojej stronie - kliknij przycisk [www] pod moim wpisem (wskazany czerwoną strzałką Smile ).
Wymiary na zamówienie a waga jest wynikiem ilości materiału Wink Pełna elastyczność, będziesz zadowolony Smile


Dzięki za odpowiedź, zrobię sobie dziś pomiary i dam Ci znać na maila Smile
Uzywam kompletu Halcyona ale jakoś za wygodnie mi nie jest, a mam lekkie problemy z kręgosłupem, więc po przesiadce na twina wolałbym go za bardzo nie przeciążać

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz