Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Beneath the Sea 2011

TomekR - 27-03-2011, 19:20
Temat postu: Beneath the Sea 2011
Na swiezo z New Jersey kilka zdjec:
Phil Nuyten przywiozl swoj EXOSUIT:

Mozna bylo tez zobaczyc dzis juz zabytkowy JIMsuit:
na pierszym planie Bob Rusnak z HDS

Rebreathery w ofensywie! Obecne byly ISC(MEG, Predator, Pathfinder) w przygotowaniu Mark 28 i 26, przy okazji brawa dla ISC za CE. Obok ISC obecni byli AP(INSPO i Evolotion) rEVO gen3, KISS(SPORT, Classic i GEM), TITAN, Poseidon i Nautilus. rozczarowany bylem brakiem HH (geograficznie najblizszym).

Z nowosci cale mnostwo nowych lamp szczegolnie LED.
Podwojna bateria light monkey( dwie niezlezne baterie w malej obudowie) zasilanie palnika i kamizelki grzewczej jednoczesnie.
Jumpsuit ogrzewajacy DUI:

Jezeli juz jestesmy przy grzaniu, to mialem rowniez okazje na wlasne oczy zobaczyc produkty SANTI i poznac osobiscie Tomka. Jestem pod wrazeniem jakosci produktu i mam nadzieje, ze wkrotce stane sie szczesliwym posiadaczem kamizelki grzewczej Santi.
kontempluje rowniez zakup ocieplacza i kaptura do suchacza produkcji Tomka.

Tomek w rozmowie z klientem na BTS (przepraszam za jakosc zdjecia).
Jak juz jestesmy przy polskich akcentach to milo bylo poznac osobiscie rodakow z firmy Liquidvision Margaret i Filipa.
Rowniez w ramach targow organizowany byl konkurs foto video - wsrod wyroznionych prac milo znalezc bylo takie zdjecie:

To tak na szybko, bo czas goni!
pzdr
Tomek
WolfEeel - 28-03-2011, 04:30
Temat postu:
Tomek dzięki za relację. salut Co roku obiecuję sobie że dojadę na BTS i jakoś nie mogę tam trafić.
tomek stachura - 28-03-2011, 20:58
Temat postu:
Hej Tomek

dzieki za mile spotkanie i mozliwosc pogadania osobiscie -)

ponizej pare moich zdjec

W drodze na targi widac bylo panorame Manhattanu




po drodze sniadanie z McDonalds z ekipa Light Monkey




Tegoroczny BTS odbywal sie pod haslem Captain Cousteau legend of the sea




Stosko Liqudvision w srodku Filip Wolski - czlowiek , ktory napisal oprogramowanie do najnowszych komputerow


TomekR - 29-03-2011, 00:43
Temat postu:
WolfEeel napisał/a:
Tomek dzięki za relację.

Prosze bardzo!
WolfEeel napisał/a:
Co roku obiecuję sobie że dojadę na BTS i jakoś nie mogę tam trafić.

Dojedz do CT, a ja juz cie zaciagne do NJ. Smile
tomek stachura napisał/a:
dzieki za mile spotkanie i mozliwosc pogadania osobiscie -)

Cala przyjemnosc po mojej stronie.
tomek stachura napisał/a:
Stosko Liqudvision w srodku Filip Wolski - czlowiek , ktory napisal oprogramowanie do najnowszych komputerow

A zupelnie z lewej strony na tym zdjeciu sobie siedzi Kim Smith wlascicielka firy produkujacej min rebreathery KISS.
tomek stachura napisał/a:
Tegoroczny BTS odbywal sie pod haslem Captain Cousteau legend of the sea

Na seminariach mozna spotkac bylo najstarszego syna JYC Jean Michel'a Cousteau i jego dzieci Celine i Fabien oraz najmlodszego syna Pierre Yves.
Tak przy okazji troszke wiecej informacji.
pzdr
Tomek
tomek stachura - 30-03-2011, 08:57
Temat postu:
Tu jeszcze ciekawe zdjecie

z tego co pamietam to jest dzwon wydobyty niedawno z okolic Long Island
ale nie chce przekrecac faktow , wiec moze niech Tomek dopisze pelna historie -)))


TomekR - 31-03-2011, 01:54
Temat postu:
tomek stachura napisał/a:
wiec moze niech Tomek dopisze pelna historie -)))

Coney Island, kiedys wyspa obecnie polwysep na pld zach czesci Brooklynu, byla na poczatku XX wieku popularna atrakcja wsrod nowojorczykow. Plaza, nadmorskie bulwary, mola, lunapark, karuzele, diabelskie mlyny itd. Zanim jeszcze wybudowano metro laczace Manhattan z Coney Island, najpopularniejszym sposobem dojazdu do w/w atrakcji byly promy dobijajace do wychodzacych w ocean nabrzezy. Na koncu najdluzszego zamontowany byl ponad 200 kg dzwon, obwieszczajacy przybycie i odjazd promu. W 1911 roku ogromny pozar strawil wiekszosc infrastruktury, a oslabione kostrukcje nabrzezy, w kilka godzin po pozarze pochlonal ocean, wraz z nimi dzwon.
Gene Ritter, moj znajomy nurek, nalezacy do tego samego zwiazku nurkow, po przeczytaniu tekstu na temat tych wydarzen postanowil odnalezc "fanty" z tego nabrzeza, ale jak twierdzi, nawet w najsmielszych marzeniach nie spodziewial sie, ze znajdzie najcenniesze trofeum.
Na zdjeciu, Gene i jego dzwon.
pzdr
Tomek
pawelw - 31-03-2011, 08:39
Temat postu:
Super ... kolejna dobra historia ...
Ania L4M - 31-03-2011, 13:29
Temat postu:
Witam,

light-for-me również było obecne na Beneath The Sea Smile


TomekR - 01-04-2011, 01:22
Temat postu:
Ania L4M napisał/a:
light-for-me również było obecne na Beneath The Sea

Mieliscie stoisko zaraz obok Innerspace (Meg), w ktorym spedzilem sporo czas w piatek i sobote. Obejrzalem wasze latarki, mam nawet ulotke reklamowa, ale dopiero teraz dowiedzialem sie, ze Light-for-me to rodacy. szkoda! byla okazja poznac sie osobiscie - moja przeoczenie Embarassed . Moze w przyszlym roku?
pzdr
Tomek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz