Forum Dive Trek Group

Spotkania - 14 MAJA, SOBOTA, GUE DEMO DAY

TomS - 05-05-2011, 03:03
Temat postu: 14 MAJA, SOBOTA, GUE DEMO DAY
KLIK PO INFO

Ponieważ ulotka papierowa "w lesie" a czasu mało - rozsyłajcie znajomym link.
Wszyscy są zaproszeni i mile widziani Smile
Wojtek A. Filip - 08-05-2011, 08:57
Temat postu:
Hej.
Ze swojej strony serdecznie zapraszam każdego kto ma ochotę dołączyć do naszych treningów i wyjazdów nurkowych.

Opowiemy jak nurkowie o bardzo różnym poziomie doświadczenia mogą brać udział w ciekawych wyprawach nurkowych.
Spotkanie polecam szczególnie tym osobom, które wcześniej nie spotkały się z GUE - może tu znajdziecie sposób na dalszy rozwój nurkowy?
Całość postaramy się przeprowadzić tak, że zarówno nurkowie początkujący, jak i zaawansowani nurkowie techniczni będą mogli znaleźć coś dla siebie.


W ramach wprowadzenia w treningi bezpiecznego nurkowania, przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych prezentację wyjaśniającą jak korzystamy z długiego węża - czyli procedura GUE "brak gazu" (OOG)
Mam długi wąż, ale czy wiem jak go użyć? Mamy okazję usystematyzować naszą wiedzę na ten temat.

Jeżeli zabierzecie swój sprzęt - zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.


Do zobaczenia w sobotę o 10.00,
Wojtek
Marcin R - 08-05-2011, 12:23
Temat postu:
Cześć,

Czy jest już harmonogram tej imprezy?
Bardzo mnie ona interesuje, ale nie będę mógł być od początku do końca... Crying or Very sad
Wojtek A. Filip - 08-05-2011, 20:09
Temat postu:
Marcin R napisał/a:
Czy jest już harmonogram tej imprezy?

Jasne wystarczy kliknąć "Klik po info" w poście Tomka...

w dużym skrócie:

-to i owo o GUE
-konfiguracja GUE tech/rec
-prezentacja z wyprawy na ORP GROM
-S-drill (w teorii, na sucho i w wodzie Smile )
-plotkujemy czyli rozmowy w tłoku


Do zobaczenia,
Wojtek
TomS - 09-05-2011, 00:30
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
wystarczy kliknąć "Klik po info"
Marcin chyba pyta nie o zawartość lecz rozkład godzinowy "zajęć".


Marcin, ja niestety nie znam dokładnych danych czasowych. Chyba nikt nie zna, póki co...
TomS - 15-05-2011, 03:34
Temat postu:
No i się odbył. Dzień z GUE był słoneczny i pełen niespodzianek.

Zaczął się niewinnie w sali wykładowej Vertigo...


... gdzie Dorota opowiedziała wszystko o GUE... z pikantnymi szczegółami...


Po krótkiej przerwie Wojtek opowiadał o hełmie w wersji rec i tech...


... na ile było to możliwe oczywiście...


... później zmagał się z rynkową nowością... starał się...

... ale Go uwięziła na stałe i ani on ani nikt z obecnych nie mogli już pomóc...

... wręcz nie chcieli bo nowość budziła mieszane uczucia...


W ogóle to pewien gadżet był na spotkaniu obowiązkowy... 8)


Dzieci zabawiały pieski...


Klaudiusz próbował przekonać, że z jedną i to zieloną flaszką to lepiej nie pokazywać się w towarzystwie...


... na wieść o zielonej flaszce przybyli na kontrolę przedstawiciele lokalnej młodzieży.
Nie obce im były hasła ocalenia Świata... Wink
[Save the planet. Send all girls to the moon]


[Teraz obywa się prezentacja, opowieści i film o wyprawie do wraku ORP Grom.]
[Nie robiłem zdjęć bo słuchałem dla odmiany Smile ]

Po kolejnej przerwie Doro i Bartek pokazywali jak się nie zabić długim wężem...

... ale na końcu strzelają..?? Dobrze, że to tylko ćwiczenia.

Odważni po krótkiej instrukcji technicznej...


... byli wprowadzani w arkana wężownictwa.


Tymczasem odbywały się popisy w chodzeniu po wodzie. Mniej się zapadasz jeśli masz ręce z boku.


Zwycięzca miał parcie na szkło...


Ale przywołany do porządku zaprezentował klasę zarówno w S-drillu (S-safety)...


... jak i SS-drillu (SS-synchro-strip).


A adepci wciąż ćwiczą, teraz już samodzielnie.


Wszystkiego ukradkiem dopilnowywał nasz Gospodarz Aleksander. Dziękujemy za gościnę Smile

Piotrek Ginter - 15-05-2011, 12:51
Temat postu:
Super fotorelacja ! Mr. Green
Marcin R - 15-05-2011, 15:55
Temat postu:
Fotorelacja super, impreza również Very Happy
Dużo informacji o GUE, realizowanych projektach, świetna opowieść + zdjęcia i filmy o nurkowaniu na GROMIE ,możliwość spotkania wszystkich polskojęzycznych instruktorów tej organizacji w jednym miejscu Laughing
hubert68 - 15-05-2011, 16:51
Temat postu:
Superspotkanie, jak ja żałuję, że musiałem być w pracy...
Bartek Cyperling - 15-05-2011, 17:13
Temat postu:
Fajna relacja, mila impreza i mam nadzieje pozytecznie przez wszystkich spedzony czas. Ze swojej strony chcialbym podziekowac za pomoc i wklad pracy wszystkim organizujacym, zwlaszcza nurkom GUE (ekipa slasko-lodzko-trojmiejsko-lubelsko-warszawska - jesli kogos pominalem prosze o wypomnienie Wink), ktorzy przyjechali i bezinteresownie pomagali nam przez caly dzien.
Podziekowania naleza sie rowniez gospodarzowi czyli centrum Vertigo i jego wlascicielom oraz Wojtkowi - ktory ogarnial impreze organizacyjnie na miejscu.
Wojtek A. Filip - 17-05-2011, 08:12
Temat postu:
Dzień dobry.

Dziękuję wszystkim osobom, które zaglądnęły do nas i mam nadzieję coś ze spotkania wyniosły Smile.
Nasze spotkanie miało charakter mocno kameralny - odwiedziło nas ok. 30 osób salut.
Również w imieniu Aleksandra (Vertigo) chciałem podziękować wszystkim Gościom.


Jeżeli w wyniku spotkania pojawiły się jakieś niejasności - serdecznie zapraszam do dyskusji w dziale GUE na forum.

Za niedługo planujemy kolejne spotkanie - tym razem będzie ono przygotowane dwuetapowo: zarówno dla nurków początkujących jaki i dla nurkujących już w sposób zaawansowany - już teraz serdecznie zapraszam.
Za niedługo przedstawimy też propozycje dla nurków zainteresowanych uczestnictwem w naszych wyjazdach nurkowych - zarówno tych krajowych jak i zagranicznych.



Pozdrawiam,

Aleksander Chmiel - 18-05-2011, 16:50
Temat postu:
Witam wszystkich.
Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom (ze strony GUE) za spotkanie na GUE DEMO DAY w naszym Centrum Nurkowym Vertigo.
W związku z zainteresowaniem i ciągłymi zapytaniami postanowiliśmy powtórzyć tę imprezę lecz tym razem jako GUE DEMO "DAYS".
Niedługo poinformujemy o terminie.
Jeszcze raz dziękujemy za super spędzony czas.
Aleksander Chmiel
Centrum Nurkowe Vertigo
slawek290 - 25-05-2011, 08:05
Temat postu:
Społecznie niesprawiedliwe iż takie spotkania odbywają się tylko w Warszawie. Wojtku przewidujecie zorganizowanie podobnych spotkań w okolicy koparek ?
Wojtek A. Filip - 25-05-2011, 23:05
Temat postu:
slawek290 napisał/a:
Wojtku przewidujecie zorganizowanie podobnych spotkań w okolicy koparek ?
Tak.
Było tam już podobne spotkanie 2 lata temu, będzie zatem kolejne salut .

Pozdrawiam,
Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz