Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - NetDiving.pl wszystko pod ręką

Andrzej Piekarski - 19-05-2011, 15:07
Temat postu: NetDiving.pl wszystko pod ręką
Witajcie

czyżby nam wyrosła konkurencja dla alledrogo?

http://netdiving.pl/




Andy
prometeusz - 25-05-2011, 18:24
Temat postu:
Alegro nie powinno się obawiać bo na tej stronie nie ma aukcji, tylko ogłoszenia.

A swoją drogą to bardzo czytelna i wyrazista w formie strona.
Adam Jaworski - 25-05-2011, 18:50
Temat postu:
Ciekaw jestem co się stanie, jak tam się zaczną pojawiać tysiące rzeczy - czy dalej będzie takie czytelne. Albo jak sklepy internetowe zaczną tam hurtowo wstawiać kopię swojego asortymentu. Moim zdaniem powinna być podstrona dla osób prywatnych planujących coś sprzedać, żeby wstawiane przez nie przedmioty nie utonęły w morzu ofert komercyjnych.
Andrzej Piekarski - 25-05-2011, 18:57
Temat postu:
hmm tego nie wiem liczę, że obsługa wie co ma robić aby strona była na chodzie

swoją drogą jak zamieściłem tam ogłoszenie, że szukam twina to mówcie co chcecie ale taniej jak tam mi zaproponowali to nie znalazłem cyclops

pozdr Andy
NetDiving.pl - 25-05-2011, 19:34
Temat postu:
Witajcie,

przede wszystkim dziękujemy za miłe słowa dotyczące czytelności serwisu.

Co do wątpliwości Yawox'a...

Cytat:
Ciekaw jestem co się stanie, jak tam się zaczną pojawiać tysiące rzeczy - czy dalej będzie takie czytelne.

Mam nadzieję, że jak najszybciej Twoje proroctwo się spełni Smile co do tysięcy rzeczy....
Dołożymy wszelkich starań by serwis nadal był czytelny. Obiecujemy Smile

Cytat:
Moim zdaniem powinna być podstrona dla osób prywatnych planujących coś sprzedać, żeby wstawiane przez nie przedmioty nie utonęły w morzu ofert komercyjnych.

To całkiem dobry pomysł. Już wpisaliśmy go na listę pomysłów do przemyślenia, tak więc dziękujemy za te słowa.

Mam nadzieję, że serwis przypadnie do gustu nurkom i uda nam się sprostać oczekiwaniom użytkowników wraz ze wzrostem ich liczby.

Andysky napisałeś
Cytat:
swoją drogą jak zamieściłem tam ogłoszenie, że szukam twina to mówcie co chcecie ale taniej jak tam mi zaproponowali to nie znalazłem


cieszę się.
Taką właśnie rolę ma spełniać nasz serwis dla nas, zwykłych nurków, którzy chcą kupić dobry sprzęt, tanio Wink

Pozdrawiamy
pama22 - 25-05-2011, 22:20
Temat postu:
zapewne nie zagraża dla allegro, nie ma tyle aukcji, oraz mało osób tą stronę zna
NetDiving.pl - 25-05-2011, 22:36
Temat postu:
Napiszę więcej...
nasz serwis nie ma nawet zamiaru zagrażać allegro

Cytat:
oraz mało osób tą stronę zna

tak, na razie tak ale nie od razu Rzym zbudowano
cieszymy się natomiast że Ty jesteś kolejną, która go zna

Z nurkowym pozdrowieniem

Zespół NetDiving.pl
Bartolomeo - 26-05-2011, 16:20
Temat postu:
Zróbcie podział na sprzęt nowy, gdzie pewnie zaczną ogłaszać się sklepy (i dobrze, będzie łatwo porównywać oferty) oraz na używany, gdzie prywatne osoby będą mogły wystawić swoje graty jak na allegro.
NetDiving.pl - 26-05-2011, 19:39
Temat postu:
Bartolomeo dzięki za pomysł.
Następny, który trafia na listę "pomysłów do przemyślenia/realizacji" Smile

Jeżeli masz kolejne przemyślenia, śmiało... publikuj... Smile
Bardzo nam zależy na konstruktywnej krytyce.
Nie wszystko da się przewidzieć w fazie projektu
prometeusz - 28-05-2011, 23:11
Temat postu:
Czy ogłoszenia cały czas będą darmowe?
Czy też plamujecie wprowadzać jakieś opłaty z nienacka Smile
Oby nie :/

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz