Forum Dive Trek Group

Spotkania - spotkanie jaskiniowe z MAJKIM w Białymstoku

Syrenka_013 - 19-05-2011, 16:34
Temat postu: spotkanie jaskiniowe z MAJKIM w Białymstoku
cytujac Jarka - zapraszamy Very Happy

"W poniedziałek 23 maja o godzinie 19:00 będziemy mieli gościa, doświadczonego nurka i Instruktora nurkowań jaskiniowych, założyciela XDivers Teamu, Course Directora NAUI Michała Winka.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych tematem, obejrzymy film, zapoznamy się z konfiguracjami sprzętowymi w nurkowaniu jaskiniowym, jak również posłuchamy opowieści o akcjach nurkowych przeprowadzanych w jaskiniach. Michał odpowie Wam na pytania i rozwieje wątpliwości związane z nurkowaniami jaskiniowymi.

Więcej informacji na stronie delfinus.pl"
Darek DYNAR - 20-05-2011, 17:06
Temat postu:
Heyka,
Jakie sa wasze namiary, adresik i fon, znajomi maj ochote na to spotkanko ale maj klopot z namierzsniem was w Bialym,
Pozdrawiam afro
nseal - 20-05-2011, 20:51
Temat postu:
To niech wejdą na stronę delfinusa i skontaktują się z Jarkiem, który jest organizatorem tego spotkania, co za problem? Smile
Darek DYNAR - 21-05-2011, 03:35
Temat postu:
Hehehe, dobre
Czasami az brakuje takiego, troche znudzonego a przedewszystkim zniesmaczonego poziomem pytania goscia, w dobie ewolucji internetowej jak ktos wogule smie zadac pytanie w celach namiarowych, szczerze mowiac zabraklo tylko instrukcji obslugi wlaczania kompa i netu. Nseal, a mozesz dopuszczac w swojej zdolnosci pojmowania , ze czasami na forum ludzie po prostu pytajacy sie o namiar to oczekuja odpowiedzi typu : jest to ul.Baranowicka 118a, tel do Jarka to 501 505 554. Moze stojac w korku i logistycznie planujac swoj niedalaki i skompresowany czas po prostu oczekujac wsparcia bardziej mobilnych kolegow. W takich sytuacjach zbawienny jest post typu " no przeciez w necie masz namiar". Takie porady zachowaj w przyszlosci dla siebie , z podziekowaniem i zyczeniami bardziej merytorycznego podejscia w rozwiazywaniu problemow, udzielaniu porad a przedewszystkim dozowaniu sarkazmu w przyszlosci, grupa Gamoni Mr. Green
nseal - 21-05-2011, 20:05
Temat postu:
Darek, Twój sarkazm jest nieuzasadniony.

"troche znudzonego a przedewszystkim zniesmaczonego poziomem pytania goscia"
Nie jestem zniesmaczony poziomem pytań, zwłaszcza na tym forum. Skąd ten wniosek? Znudzony zasadniczo też nie jestem Smile

W końcu skoro zapytałeś na forum, równie sprawnie mogłeś użyć googla.
Ale ok, przepraszam skoro poczułeś się urażony - Ty lub Twoi znajomi. Nie było to moim zamiarem. Widać niefortunnie się wypowiedziałem. Po prostu zawsze byłem zwolennikiem "dawać wędkę a nie rybę" Smile

Uzupełniając: z Baranowickiej mniej więcej na wysokości chłodni odbijasz jadąc od centrum w prawo, za chwilę po lewej widzisz budynek wykończony żółtym klinkierem. To tam Smile

Za radę na przyszłość dziękuję, teraz popracuję nad moją zdolnością pojmowania Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz