Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Nurkowy prezent dla męża

SosenkaCool - 14-06-2011, 12:38
Temat postu: Nurkowy prezent dla męża
Witam, mam pytanie odnosnie sprzetu do nurkowania...chcialabym dokupic cos do wyposazenia sprzetu do nurkowania dla mojego meza.Jednak okazalo sie, ze on juz wszystko zakupil...Pomyslalam wiec o jakims luksusowym zegarku dla fana nurkowania..mam nadzieje, ze to dobry pomysl..
stonoga - 14-06-2011, 14:06
Temat postu:
Pewnie, ze dobry - ja bym sie na jego miejscu ucieszyl Very Happy

Wybor jest naturlanie ogromny. Polecam cos klasycznego i luksusowego zarazem:

Blancpain Fifty Fathoms

Uwazany za jeden z "najladniejszych" zegarkow nurkowych i nie tak "oklepany" jak Submariner Rolexa..
Tomek Płociński - 14-06-2011, 14:10
Temat postu:
Cytat:
Jednak okazalo sie, ze on juz wszystko zakupil...Pomyslalam wiec o jakims luksusowym zegarku dla fana nurkowania..mam nadzieje, ze to dobry pomysl..


Wybór sprzętu do nurkowania do olbrzymia frajda dla kupującego, dlatego rozwiązywanie tego problemu za męża, może tylko przysporzyć rozczarować.
Jeśli ma już reba, skuter itp. drobiazgi to zamiast tego zegarka ja bym proponował jakiś spólny wyjazd, Cenoty, Floryda, Tajlandia itp. Smile
atego815 - 14-06-2011, 20:09
Temat postu:
Plotek ma rację. Dotykanie sprzętu mego-nurkowego przez osoby postronne to świętokradztwo... Dlatego też zakup mojej zabawki beze mnie to podobne nadużycie... Very Happy
A tak w sumie, to taki zegarek z Twojego linka to bym przyjął i bez marudzenia...
http://www.chrono24.pl/audemarspiguet/offshore-alinghi-team-limited-edition-of-1300-units--id1735260.htm
Very Happy
Adam Frajtak - 15-06-2011, 05:16
Temat postu:
Mój faworyt
bell23 - 15-06-2011, 08:44
Temat postu:
witaj
powinnas podac próg cenowy
proponuję Rolexa Submariner :
ekskluzywny, dobry jakościowo i rozpoznawalna marka
Marcin Tracz - 15-06-2011, 15:34
Temat postu:
Ja proponuje Phoenix'a:

http://www.ussubmarines.com/submarines/phoenix_1000.php3
stonoga - 15-06-2011, 16:25
Temat postu:
bell23 napisał/a:
ekskluzywny, dobry jakościowo i rozpoznawalna marka


no i maz bedzie mial jak w banku pytania o to czy zegarek jest autentyczny.. Mr. Green
bell23 - 15-06-2011, 17:19
Temat postu:
no to OMEGA Planet Ocean
równie prestiżowy i rozpoznawalny
zdecydowanie mniej podróbek w Polsce , a wersja większa 45 mm , jest bardzo efektowna ..
Very Happy
Tomasz Wciórka - 15-06-2011, 17:55
Temat postu:
bell23 napisał/a:
no to OMEGA Planet Ocean
równie prestiżowy i rozpoznawalny
zdecydowanie mniej podróbek w Polsce , a wersja większa 45 mm , jest bardzo efektowna ..
Very Happy


zgadzam sie z przedmowca, cena jeszcze "przystepna" a sprzet porzadny, 2:1:1:1:1 Mr. Green dla omegi
muszkarz - 15-06-2011, 21:21
Temat postu:
Myślę żę dla Twojego męża najważniejsza będzie Twoja akceptacja jego zainteresowań (bo wiadomo to nie sam prezent, a pamięć liczy się najbardziej), a nie to co kupisz, ryzykując (nie)trafieniem wyboru.
Proponuję wykupienie jakiejś wybranej (przeznaczonej) kwoty na sprzęt lub wyjazd i tp. ,a pozostawienie mężowi przynajmniej namiastki swojej inwencji w kwestii własnego wariactwa.
Pozdro M.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz