Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Liczenie na Azona.

atego815 - 02-08-2011, 19:59
Temat postu: Liczenie na Azona.
W paru słowach chciałem ostrzec potencjalnych nabywców latarek Azon.
Sprzedałem swoja latarkę na 3 tygodnie przed wyjazdem na urlop. Człowiek który ją nabywał, przy okazji zapytał, co kupuję? Powiedziałem że Azona. Zdziwił się i powiedział że to awaryjne lampy, że parę głowic cieknących ma na półce...Postanowiłem zaryzykować. Pomyślałem że producent na miejscu (Gdańsk),że może to stare dzieje. Więc zadzwoniłem do p. Jarka i zapytałem o latarkę...Otrzymałem odp. że będzie za 2-3 dni. Ucieszyłem się, potwierdziłem gotowość zakupu i czekałem... Dzwonię, słyszę że jeszcze nie, że jutro. I znowu, i znowu, i znowu... Tłumaczę że jadę na urlop i chciałem przed wyjazdem wypróbować w kraju... "Ok, na sobotę będzie!" I tak przez ponad 2 tygodnie chłop mnie zwodził. A to że już leży zarezerwowana dla mnie, że wygrawerowana dla mnie, itd. Efekt taki że jadę na urlop bez głównej... Twisted Evil Więc jeżeli Ktoś z Was by się decydował na tego producenta, to proponuję zamówić tak z pół roku wcześniej...Może wtedy się uda otrzymać zamówiony towar... Shocked
Tomek Kuraś - 02-08-2011, 20:26
Temat postu:
Witam,
ja nuram z Azonem 7000 już ponad rok. Głowica ma się dobrze. Lubie popatrzeć na miny kolegów ze sprzętem za kilka tysi jak zaświecę tą latarkę. Bezcenne.
Na swoją lampkę też trochę poczekałem. No cóż, Jarek to jednoosobowa firma i ma obsuwy.
Ciekawe z tym gościem-kolekcjonerem cieknących głowic Azona. Dziwne hobby.
Pozdrawiam.
Tomek.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz