Forum Dive Trek Group

Wypożyczenie sprzętu - Interface Suunto pytanko o możliwość użyczenia

Marcin Klimczuk - 05-08-2011, 09:51
Temat postu: Interface Suunto pytanko o możliwość użyczenia
Witam
czy jest tutaj ktoś z woj, Lubelskiego, kto posiada i mógłby na chwilę użyczyć interface do Suunto w celu zgrania nurkowań ? Miałem jakąś samoróbkę kupioną na Alledrogo ale przestała działać Neutral

Pozdrawiam
TomS - 05-08-2011, 11:35
Temat postu:
Osobiście Ci nie pomogę ale do kompletu informacji brakuje:
- model Suunto (są różne końcówki)
- połączenie z PC (USB czy COM) - jakie masz gniazda w kompie?
Marcin Klimczuk - 05-08-2011, 14:42
Temat postu:
TomS napisał/a:
Osobiście Ci nie pomogę ale do kompletu informacji brakuje:
- model Suunto (są różne końcówki)
- połączenie z PC (USB czy COM) - jakie masz gniazda w kompie?


Witaj
Suunto Viper
końcówka na usb ale jak będzie com też nie bólu - po prostu pożyczę jakiegoś starszego laptopa od znajomego
leon - 06-08-2011, 19:43
Temat postu:
Mam i Ci pożyczę,daj znać kiedy chcesz,będę nad piasecznem dość często w najbliższych dniach
Marcin Klimczuk - 06-08-2011, 21:59
Temat postu:
leon napisał/a:
Mam i Ci pożyczę,daj znać kiedy chcesz,będę nad piasecznem dość często w najbliższych dniach


o, witaj Leon Smile
ponieważ to ja mam sprawę, to zróbmy tak: wyślij mi ze 2 terminy kiedy będziesz, a ja postaram sie dostosować
muszkarz - 07-08-2011, 00:16
Temat postu:
Cześć,
mam jeden tylko z mojej starej cobry jeżeli by Ci spasował to mogę go odstąpić za drobną opłatą.
Pozdrawiam.
Marcin Klimczuk - 07-08-2011, 09:29
Temat postu:
muszkarz napisał/a:
Cześć,
mam jeden tylko z mojej starej cobry jeżeli by Ci spasował to mogę go odstąpić za drobną opłatą.
Pozdrawiam.


no właśnie nie potrzebuję kupić, bo zmieniłem komputer na inny, a Viper poszedł do moich znajomych. Dlatego chciałbym wyciągnąć co tam zostało bez inwestowania w sprzęt, który będzie użyty jednorazowo
Marcin Żabczyński - 10-08-2011, 11:11
Temat postu:
Muszkarz,
Ja bym był zainteresowany tym interfacem, powiedz jaki to typ (USB czy COM?) i jaka by była ta drobna opłata?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz