Forum Dive Trek Group

Spotkania - Demo Days: Tecline Special Edition & Divetrek-PRO

Łukasz Błażejewicz - 09-08-2011, 14:00
Temat postu: Demo Days: Tecline Special Edition & Divetrek-PRO
Zapraszam wszystkich na spotkanie z Wojtkiem i demo day's Tecline Donut22
Special Edition



ako74 - 11-08-2011, 09:30
Temat postu:
Mam pytanie czy będzie możliwość obejrzenia lub wysłuchania wykładów na forum? Piszę w imieniu osób, które bardzo by chciały wysłuchać wykładów, ale niestety w tym terminie nie będą mogły przyjechać na demo days.
Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy. Taka moja gorąca prośba.

Pozdrawiam,
Andrzej
Wojtek A. Filip - 11-08-2011, 10:02
Temat postu:
ako74 napisał/a:
Mam pytanie czy będzie możliwość obejrzenia lub wysłuchania wykładów na forum? Piszę w imieniu osób, które bardzo by chciały wysłuchać wykładów, ale niestety w tym terminie nie będą mogły przyjechać na demo days.

Zdecydowanie więcej niż na tych wykładach piszę na forum. Czasem nie jest to zrobione w formie "tabletki do połknięcia" i już... ale
Pkt 1. Opisałem bardzo dokładnie w temacie D22SE
Pkt 3. Na ten temat zanudzam odkąd powstało forum Wink

Pozostaje pkt 2 - użycie tych wszystkich pokręteł w automacie, wpływ na zużycie gazu i narkozę - tutaj mogę obiecać, że przygotuję stosowny materiał jednak nigdy nie pokryje on ćwiczeń praktycznych i doświadczeń, które możemy zrobić w czasie spotkania.

Ako 74 - trzymaj mnie za słowo - zanim przejdziemy do szczegółów warto zapoznać się z przyklejonymi tematami w dziale Automaty .


Niezależnie od tego co zamieszczę na forum, będzie mi bardzo miło spotkać się z wszystkimi chętnymi - jeżeli zabierzecie ze sobą swój sprzęt chętnie popracuję z Wami nad jego przygotowaniem do łatwiejszego wykorzystania wszystkich drzemiących w nim możliwości .


Pozdrawiam,
Wojtek
ako74 - 11-08-2011, 16:31
Temat postu:
Kod:
Zdecydowanie więcej niż na tych wykładach piszę na forum. Czasem nie jest to zrobione w formie "tabletki do połknięcia" i już... ale
Pkt 1. Opisałem bardzo dokładnie w temacie D22SE
Pkt 3. Na ten temat zanudzam odkąd powstało forum


Zgadzam się z Tobą Smile Ale wykłady to interakcja ze słuchaczami, którzy zadają pytania i proszą o rady. Właśnie, dlatego warto wysłuchać lub obejrzeć wykład.

Kod:
Pozostaje pkt 2 - użycie tych wszystkich pokręteł w automacie, wpływ na zużycie gazu i narkozę - tutaj mogę obiecać, że przygotuję stosowny materiał jednak nigdy nie pokryje on ćwiczeń praktycznych i doświadczeń, które możemy zrobić w czasie spotkania.

Ako 74 - trzymaj mnie za słowo - zanim przejdziemy do szczegółów warto zapoznać się z przyklejonymi tematami w dziale Automaty .


Już się cieszę i dziękuje za obietnicę.

Kod:
Niezależnie od tego co zamieszczę na forum, będzie mi bardzo miło spotkać się z wszystkimi chętnymi - jeżeli zabierzecie ze sobą swój sprzęt chętnie popracuję z Wami nad jego przygotowaniem do łatwiejszego wykorzystania wszystkich drzemiących w nim możliwości .


W imieniu wszystkich chętnych dziękuje. Mam tylko nadzieję, że starczy Ci czasu dla wszystkich chętnych.


Pozdrawiam,
Andrzej
Wojtek A. Filip - 11-08-2011, 18:42
Temat postu:
ako74 napisał/a:

Zgadzam się z Tobą Ale wykłady to interakcja ze słuchaczami, którzy zadają pytania i proszą o rady. Właśnie, dlatego warto wysłuchać lub obejrzeć wykład.

Nie zgadzam się z Tobą - w wykładzie trzeba wziąć udział salut.
Od dawna nurtuje mnie sprawa nieumiejętnego doboru sprzętu, co w konsekwencji powoduje niepotrzebne wydatki na nasze nie tanie hobby - "Jak skorzystać z dobrodziejstw automatu" to zaledwie kawałek materiału, który chciałbym przekazać.
Pozostaje chyba zorganizowanie jakiegoś spotkania w Twojej okolicy?
ako74 napisał/a:
Mam tylko nadzieję, że starczy Ci czasu dla wszystkich chętnych.
Jeżeli tylko będą aktywnie brać udział, to nie ruszam się z miejsca Wink.


Do zobaczenia,
Wojtek
ako74 - 11-08-2011, 19:23
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Od dawna nurtuje mnie sprawa nieumiejętnego doboru sprzętu, co w konsekwencji powoduje niepotrzebne wydatki na nasze nie tanie hobby - "Jak skorzystać z dobrodziejstw automatu" to zaledwie kawałek materiału, który chciałbym przekazać.

Niestety większość osób na początku swojej przygody z nurkowaniem nieumiejętnie dobiera sprzęt. Jak wiesz czynników jest kilka np. okazjonalny zakup lub dobra rada kolegi, instruktora itp. Takie są fakty. Mam nadzieję, że Twoja "krucjata" ocali kilka "dusz" od niepotrzebnych wydatków. Zatem trzymam kciuki.

Wojtek Filip napisał/a:
Pozostaje chyba zorganizowanie jakiegoś spotkania w Twojej okolicy?

Taki jest plan.
Wojtek A. Filip - 20-08-2011, 15:13
Temat postu:
Hej.
Od przedpołudnia dzisiaj, do popołudnia jutro jestem na Koparkach na stoisku TecLine.
Jeżeli macie trochę czasu i ochotę na pogaduszki około nurkowe - zapraszam serdecznie.


Oprócz tematów sprzętowych zapraszam do dyskusji na temat naszych, a jak się okaże najprawdopodobniej również Waszych, najbliższych planów nurkowych, o których więcej już niebawem na forum.


Do zobaczenia,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 21-08-2011, 22:37
Temat postu:
No i po wszystkim Smile.
Bardzo dziękuję uczestniczącym w pogadankach za cierpliwość oraz wykazane zrozumienie (i współczucie Wink ) związane z moim talentem graficznym Rolling Eyes .
Fajnie było spotkać osoby nieznane i wielu znajomych nawet z tamtych lat...

Do zobaczenia przy kolejnej okazji.

Pozdrawiam,
Wojtek
Granzynnka - 24-08-2011, 14:09
Temat postu:
jakieś zdjecia ze spotkania już są?
Wojtek A. Filip - 24-08-2011, 22:15
Temat postu:
Granzynnka napisał/a:
jakieś zdjecia ze spotkania już są?

Właśnie dostałem:

Na początek osób było kilkanaście


Część z ciekawością zasiadła w pierwszych rzędach


Kiedy powiedziałem, że sposób użycia automatu ma wpływ na narkozę i zacząłem rysować super rysunek zainteresowanych przybyło...


Kiedy skończyłem było ich jakby mniej Wink



Pozdrawiam,
Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz