Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Kamieniołom Hemmoor

Przemek Hinc - 29-09-2011, 16:46
Temat postu: Kamieniołom Hemmoor
W najbliższą sobotę muszę pojechać do Hamburga. Chciałbym więc skorzystać z okazji, że będę blisko i zanurkować w kamieniołomie Hemmoor. Czy ktoś, kto tam był mógłby pokrótce opisać jak wyglądają warunki zanurkowania tam? Chodzi mi głównie o wymagania formalne, koszty za wejście, ew. dodatkowe opłaty i czy będzie to jakiś problem, jeżeli przyjadę tam sam - czy koniecznie wymagany jest partner, żeby wejść do wody i ewentualnie jak wyglądają możliwości dołączenia tam do kogoś. Sprzęt będę miał swój, więc nie potrzebuję nic wypożyczać.
martin - 29-09-2011, 19:44
Temat postu:
http://www.kreideseetaucher.de/

Potrzebujesz wazne zaswiadczenie o zdolnosci do nurkowania (nie starsze niz dwa lata), sprzet DIN EN250, dwa zawory i dwa pierwsze stopnie, glebokosci w.g. wyszkolenia (tabelka na stronie). Wejsciowka 10€.
Przemek Hinc - 30-09-2011, 00:50
Temat postu:
Dzięki, martin salut Czy wiesz może jak bardzo pilnują tam tych zaświadczeń lekarskich? Ja mam troszkę starsze niż dwa lata i boję się, że nie zdążę zrobić do soboty nowego Rolling Eyes
Darek Zadumiński - 30-09-2011, 08:05
Temat postu:
nikt nas o nic nie pytał i niczego nie sprawdzał.
Tomasz Szymański - 02-10-2011, 22:05
Temat postu:
od 4 lat nikt nam nie sprawdzal żadnych badań.Co nie znaczy że nie trzeba ich mieć

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz