Forum Dive Trek Group

Sprzedam - Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ...

Mateusz Moskalik - 19-11-2011, 21:58
Temat postu: Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ...
Witam serdecznie
Forum czytam od dawna i w końcu postanowiłem się zapisać. Pierwszy mój post wynika jednak ze zmian jakie planuje w swoim życiu (przeprowadzka z W-wy do Gdyni) i potrzeby zmiany sprzętowej. Mam do sprzedania następujący zestaw do fotografii podwodnej i nie tylko:
Aparat Canon EOS 5D (+ pasek Canon, ładowarka, 1 akumulator, pudełko, kilka kart pamięci Lexar Pro CF) - stan db+
Obudowa podwodna do tego aparatu Ikelite + port 5503.50 – stan db/db+
Obiektyw SIGMA 24/1.8 EX + fitr UV MARUMI – stan bdb
Obiektyw SIGMA 70-200/2.8 EX + filtr UV MARUMI – stan bdb
Fitr polaryzacyjny MARUMI pasujący do obu obiektywów – stan bdb
Plecak LowePro DryZone 200 wodoszczelny – stan db+/bdb
Torba LowePro Toploader 75 + dwie kieszenie LowePro na obiektywy wymienione powyżej

Za cały zestaw chciałbym otrzymać 9999 zł. Oczywiście cena jest do negocjacji. Zdjęcia podsyłam zainteresowanym.

Pozdrawiam serdecznie

Mateusz Moskalik
www.arktyka.org.pl
robwie - 20-11-2011, 00:56
Temat postu: Re: Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ...
piękne foty ! co ja tutaj robię ??? piekne foty gratulacje miło extra spędzanego życia Smile

50d
Mateusz Moskalik - 20-11-2011, 17:25
Temat postu: Re: Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ...
robwie napisał/a:
piękne foty ! co ja tutaj robię ??? piekne foty gratulacje miło extra spędzanego życia Smile

50d


Wielkie dzięki. Jednak połączenie fotografi przyrodniczej i nurkowania okazło się dla mnie trochę ciężkie. Dlatego sprzedaje jak narazie kustrzanke i przejde na coś mniejszego, dołoże na twina i potrenuje z rok lub dwa. A potem ponownie zaczne z fotografia przyrody Arktyki. Pod wodą pewnie Canon G12 lub Nikon P7000 a na powierzchni to się zobaczy.

Mateusz
sqba - 20-11-2011, 18:52
Temat postu:
Kod:
Pod wodą pewnie Canon G12 lub Nikon P7000

przesiadając się z lustrzanki na kompakta mocno się rozczarujesz...
C5d jest świetnym aparatem pod wodę, jest miejszy od 1D przez co bardziej poręczny.
Mateusz Moskalik - 20-11-2011, 20:52
Temat postu:
sqba napisał/a:

przesiadając się z lustrzanki na kompakta mocno się rozczarujesz...
C5d jest świetnym aparatem pod wodę, jest miejszy od 1D przez co bardziej poręczny.

Zdaje sobie z tego sprawe. Canon 5D jest swietnym aparatem. Jednak czasami trzeba dokonac wyboru. Finase sa nieublagalne i jesli chce troche wiecej ponurkowac to trzeba z czegos narazie zrezygnowac. Moje podejscie jest proste. Teraz sprzedam to co mam (juz dwa razy zmienialem system analok Canona na cyfra Nikon i ostatnio na cyfra Canon), troche podszkole sie w nurkowaniu robiac zdjecia czyms slabszym, a za jakis czas zainwestuje ponownie dalej w lustrzanki. Nie sprzedaje calosci sprzetu jaki mam. Pozostaje to co jest uniwerslne. Jeszcze jeden wielki plecak, dwa statywy, skrzynie PELI. A na co przejde to wyjdze z czasem. Moze ponownie powroce do Nikona, a moze Canon. Zobaczymy co bedzie za te dwa lata na rynku. Ja i tak zawsze jestem jedna generacje do tylu w sprzecie bo na takowy mnie najczesciej stac.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz