Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - szukam klubu nurkowego w szczecinie

Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 21:12
Temat postu: szukam klubu nurkowego w szczecinie
Witam,
Jestem studentem. Studiuje w Szczecinie. Zrobiłem kurs w wakacje i przyznam że bardzo mnie to wciągnęło. Szukam klubu lub jakiś ludzi z którymi mógłbym ponurkować, oraz też gdzie mógłbym wypożyczyć sprzęt.


pozdrawiam
Eris - 10-10-2006, 21:22
Temat postu:
Hej

Masz do wyboru trzy "kluby" w Szczecinie:
- Delfinus na Wojska Polskiego
- DivePoint na MonteCassino (niedaleko Delfinusa)
- DiveDevil na 5ego lipca
Kazdy ma w ofercie sprzet do wypozyczenia i organizuja jakies wypady. DiveDevil i DivePoint maja swoje bazy na Insku. Nie wiem jak DivePoint, ale baza DiveDevil jest otwarta w weekendy (a najlepiej sie z nimi umawiac).
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 21:38
Temat postu:
A orientujesz sie po ile wypożyczają sprzęt????
Bogen - 10-10-2006, 21:39
Temat postu:
Ponadto jest jeszcze SCUBA MISION na J. Narodowej 14.
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 21:48
Temat postu:
a orientujecie sie na jakiej zasadzie działają powyższe kluby? Bo ja osobiście znam tylko jeden klub w którym robiłem kurs. Jest to "Mares" Koszalin. Tam sie płaci 20zł miesięcznej składki, z czego ładują butle za free i sprzęt jest wypożyczany za symboliczne 5zł(podobno) dla członków klubu. Czy tu jest podobnie????
Bogen - 10-10-2006, 21:56
Temat postu:
boozy napisał/a:
orientujecie sie na jakiej zasadzie działają powyższe kluby? Bo ja osobiście znam tylko jeden klub w którym robiłem kurs. Jest to "Mares" Koszalin. Tam sie płaci 20zł miesięcznej składki, z czego ładują butle za free i sprzęt jest wypożyczany za symboliczne 5zł(podobno) dla członków klubu. Czy tu jest podobnie????



Dobre pytanie.
W Sz-nie na ma klubów, o jakich Ty myślisz. To sa szkoły nurkowania oraz sklepy. Nie płaci sie żadnych składek a sprzęt jest wypożyczany na zwykłych zasadach tj cennikach.
Wyjazdy owszem sa organizowane przez ludzi przyklejonych do danego centrum lub przy okazji wyjazdów szkoleniowych.
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 22:01
Temat postu:
czyli wypożycznie jest drogie Sad chyba lepiej wziąść pożyczke i kupić własny sprzęcik Razz
Albo poszukać czegoś używanego na początek........ Wielki minus bycia studentem=brak zarobków=brak kasy na sprzęt Smile
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 22:06
Temat postu:
a są jakieś komisy w szczecinie z takim sprzętem które można odwiedzić?????

pozdrawiam
Bogen - 10-10-2006, 22:09
Temat postu:
Cytat:
a są jakieś komisy w szczecinie z takim sprzętem które można odwiedzić?????


Wg moich informacji tylko przy ww. centrach.

Zerknij TU

innie spiesz sie z zakupami.
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 22:14
Temat postu:
przeczytałem całego posta którego pokazujesz...narazie na pierwszym miejscu chce kupić porządne płetwy i buty....potem pomyśle nad resztą, chociaż ostatnio zaproponowano mi twina 2x8l z noszakiem,automat sherwood i manometr za 500zł. W ten weekend mam wypróbować komplet.....zobcze jak sie spisze.
Łukasz Błażejewicz - 10-10-2006, 22:47
Temat postu:
rozmowa zeszła na inny temat, jeżeli ktoś zna ceny wypożyczenia sprzętu w klubach szczecińskich....prosze o ich podanie. Z góry dziękuje
Tomek Tatar - 11-10-2006, 10:01
Temat postu:
Bogen napisał/a:
W Sz-nie na ma klubów, o jakich Ty myślisz.

Nie może być - to by było straszne. Sad Nie znam sytuacji w Szczecinie, ale znalazłem 2 kluby KDP PTTK (możesz zechcieć je sprawdzić) na stronie:
http://www.kdp-pttk.org.pl/index2.php?go=teksty&menu=wykaz

Jeśli jesteś ze Złocieńca, czyli chyba między Szczecinem, a Koszalinem, to może jednak trzymaj się z Maresem - to duży klub i prężnie działający. Warto poszukać typowego klubu - daje to nie tylko lepsze warunki finansowe korzystania ze sprzętu, ale i łatwiejsze znalezienie partnera na nurkowanie.

Serdecznie pozdrawiam.
Tomek Radomski - 11-10-2006, 15:56
Temat postu:
boozy napisał/a:
Szukam klubu lub jakiś ludzi z którymi mógłbym ponurkować

Jest jeszcze SGFN - szczecińska grupa forum nuras.
Czasem planowane są wspólne wypady.
SGFN przyklejone jest do Dive Devil, gdzie zarejestrowani użytkownicy Forum Nuras mogą kupić nitroks w cenie powietrza, a samo powietrze jest bite taniej niż dla niezarejestrowanych.
raverick - 11-10-2006, 18:14
Temat postu:
Tomek Radomski napisał/a:
SGFN przyklejone jest do Dive Devil, gdzie zarejestrowani użytkownicy Forum Nuras mogą kupić nitroks w cenie powietrza, a samo powietrze jest bite taniej niż dla niezarejestrowanych.


nie wszyscy użytkownicy... 8) na niektórych bardzo sie obrażją Laughing a powietrze można nabić taniej równiez w innych centrach nurkowych i... nie tylko Rolling Eyes

pozdrawiam
Tomasz Szymański - 12-10-2006, 13:53
Temat postu: Do Rawericka
kolego Raverick jesteś jedyną osobą z forum która nie ma u nas zniżek .A dlaczego to ty dobrze wiesz! Więc nie wprowadzaj innych w błąd. pozdrawiam Tomasz Szymański
SCN Dive Devil Szczecin
Łukasz Błażejewicz - 12-10-2006, 13:58
Temat postu:
Tomek Radomski napisał/a:
boozy napisał/a:
Szukam klubu lub jakiś ludzi z którymi mógłbym ponurkować

Jest jeszcze SGFN - szczecińska grupa forum nuras.
Czasem planowane są wspólne wypady.
SGFN przyklejone jest do Dive Devil, gdzie zarejestrowani użytkownicy Forum Nuras mogą kupić nitroks w cenie powietrza, a samo powietrze jest bite taniej niż dla niezarejestrowanych.


Jestem zarejestrowany na Forum Nuras. A jak sie skontaktować SGFN????

Pozdro
kjar - 12-10-2006, 14:01
Temat postu:
Wysyłam info na pw.

Można śledzić wątki "zaproszenie" na FN i FDT. Wrzucamy tam informacje o planowanych wyjazdach nurkowych.
Tomek Radomski - 12-10-2006, 16:30
Temat postu:
salps napisał/a:
jesteś jedyną osobą z forum która nie ma u nas zniżek

Kolego Tomku !! Umawialiśmy się, że wszyscy zarejestrowani użytkownicy mają bonusa headbang
Chyba nie wybieracie sobie dowolnie kto jest wpisany na listę, a kto nie Question

Dla pewności należy ją odświeżyć, co też jak najszybciej uczynię.
aniołek - 13-10-2006, 01:01
Temat postu:
O widzę, że kolega po fachu...znaczy się student? Hm... ja jestem z Ustki i też nie mogłam się odnaleźć...ale z SGFN dałam radę. W zeszłym roku jeździliśmy na basen i było ok. A na nurkowanie będąc studentką raczej nie mam czasu...nauka... Na weekendy wracam do Ustki i tam...odpoczywam pod wodą! Wink
Andrzej Kosko - 23-10-2006, 22:58
Temat postu:
Bogen napisał/a:
Sz-nie na ma klubów, o jakich Ty myślisz
Są conajmniej dwa działające: Wodołazy (CMAS) oraz Bobry (LOK)
Łukasz Błażejewicz - 23-10-2006, 23:08
Temat postu:
a jak sie z nimi skontaktować????
lechj - 23-10-2006, 23:42
Temat postu:
Wodołazy zajrzyj TUTAJ

Bobry Szczeciński Klub Płetwonurków Bobry
SZCZECIN, ul. Przestrzenna 13
tel. 61-28-48

i jeszcze Klub Płetwonurków Mors
SZCZECIN, ul. Hutnicza 1

Ale polecam korzystanie z wyjazdów SGFN
Dorota i Wojtek - 24-10-2006, 08:18
Temat postu:
Hej!

Nieśmiało chcę zaproponować podglądanie danych z forumowej BIBLIOTEKI - jeżeli nie znajdziecie tam niczego co może być Wam pomocne, a sami posiadacie ciekawe dane - podeślijcie proszę namiary na znane Wam kluby do Agu - Kierowniczki Biblioteki - kolejna osoba szukająca będzie miała ułatwioną sprawę Smile - dzięki.


Powodzenia w poszukiwaniach Smile .
ordych - 27-02-2007, 10:01
Temat postu:
No cóż, jeśmy w podobnej sytuacji z Żoną - kurs w zeszłym roku, potem zaraz nurkowanie w Chorwacji, a teraz w lutym Egipt. Na miejscu się już trochę rozglądałem i najbadziej przypadł mi do gustu Delfinus na Wojska. Jest to sklep i centrum nurkowe oferujące kursy i wyjazdy. Ujęło nas podejście Właścieciela + cotygodniowe spotkania na WDS-ie i wypady (zwłaszcza te zagraniczne mają bardzo konkurencyjne ceny). Fajnie mieć kontakt z nurkowaniem nie tylko "od święta". Fakt, że sprzęt oprócz butli to mamy już własny, no ale to już kwestia trochę bezpieczeństwa, trochę higieny. W każdym razie tam chyba zaczniemy się udzielać, choć przyznam, że bardziej interesowałby nas klub oparty na CMAS-ie. Co do kupna to używanego sprzętu to nam się udało kupić jacket w sklepie na Monte Cassino w bardzo dobrym stanie i w dobrej cenie, a drugi na Allegro.
Jakbyś znalazł jakiś fajny klub to daj znać.
kn_dlugi - 27-02-2007, 22:08
Temat postu:
A fajny instruktor się się może przyda? Mr. Green
Łukasz Błażejewicz - 27-02-2007, 23:43
Temat postu:
a przyda przyda Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz