Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Wypożyczalnia skuterów DPV

Wojtek A. Filip - 12-12-2011, 12:52
Temat postu: Wypożyczalnia skuterów DPV
Hej.
Kończę powoli wszystkie formalności związane z uruchomieniem wypożyczalni skuterów.
Na razie mam 5 skuterów, które będzie można wypożyczać.


3x Silent Submerge N19 ( klik )

1x Gavin Short Body ( klik )

1x Cuda 650 (klik ) -miała być ta w kwiatki, ale ostatecznie jest paląca się Wink.


W najbliższym czasie mam nadzieję nabyć drugiego Gavina do pary Smile.
Wszystkie skutery wyposażone będą w uniwersalne platformy do mocowania kamer, oświetlenia, armaty, albo innego wyposażenia wg zapotrzebowania osób wypożyczających. Produkcją platform zajmie się L4M, a jeżeli okaże się, że kamerka GoPRO jest w stanie nagrać coś w zadowalającej jakości, to każdy skuter wyposażony będzie również w taką kamerę.

Skutery będzie mogła wypożyczyć każda osoba przeszkolona w zakresie ich używania.
Dostarczone będą na bezpiecznej platformie w dowolne miejsce w Polsce przez firmę kurierską i tak samo będą wracały do domu Smile.

Jak tylko wydrukują się wszystkie konieczne dokumenty, instrukcje i nalepki Rolling Eyes - zamieszczę szczegółową ofertę w dziale komercyjnym.


Pozdrawiam,
Wojtek
hubert68 - 12-12-2011, 19:50
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Skutery będzie mogła wypożyczyć każda osoba przeszkolona w zakresie ich używania.

Wojtku w jaki sposób zdefiniujesz fakt przeszkolenia? Certyfikat kursu skuterowego? Dowolnej organizacji?
Wojtek A. Filip - 12-12-2011, 19:55
Temat postu:
hubert68 napisał/a:
Wojtku w jaki sposób zdefiniujesz fakt przeszkolenia? Certyfikat kursu skuterowego? Dowolnej organizacji?

Tak + stosowne oświadczenie wypożyczającego.
Wojtek A. Filip - 09-08-2012, 19:57
Temat postu:
Zainteresowanych informuję, że do 31 sierpnia wszystkie skutery są zajęte.

Pozdrawiam,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 08-04-2013, 23:07
Temat postu:
Nie jadę do Szwecji, więc mam 4 wolne skutery na długi weekend majowy - zainteresowanych zapraszam.

Cena wypożyczenia: skuter/dzień - 100zł netto.
Wypożyczam tylko osobom przeszkolonym w zakresie używania DPV.

Wojtek
Wojtek A. Filip - 31-03-2014, 09:31
Temat postu:
Dzień dobry.
3 skutery będą dostępne w długi weekend majowy.
Zainteresowanych zapraszam.

Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz