Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Plakat z autografem Nuno Gomes'a

Kuba Janowicz - 27-12-2011, 15:53
Temat postu: Plakat z autografem Nuno Gomes'a
Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska i dystrybutor sprzętu nurkowego firma Vektor Sport mają przyjemność wystawić na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy PLAKAT Z ORYGINALNYM AUTOGRAFEM rekordzisty świata w nurkowaniu głębinowym Nuno Gomes’a.




Jego osoby chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pasjonuje się nurkowaniem. Wszystkich innych informujemy, że ten skromny człowiek zanurzył się na głębokość 318,5 metra!

“Dlaczego 318.25 metrów (1044 stóp)? Odpowiedź jest bardzo prosta. Zejście odrobinę głębiej oznaczałoby moją śmierć . Nie mógłbym zejść dalej, miałem taki Syndrom Nerwowy Wysokiego Ciśnienia (HPNS), że całym moim ciałem wstrząsały konwulsje i ledwo byłem zdolny wykonać czynności konieczne, żeby wrócić z tej głębokości. Groziło mi wypadnięcie regulatora z ust, a nie byłem pewien czy uda mi się go schwycić i włożyć znowu do ust”. – komentował rekordzista.

“318.25 metrów/1044 stóp (321.81 metrów/1056 stóp z naciągniętą liną), ciągle nie mogę w to uwierzyć!!! Udało się, z pomocą mojego zespołu”. – dodał.

Nuno Gomes udowodnił, że człowiek jest zdolny przekraczać granice ludzkiej wytrzymałości. Wystarczy tego naprawdę chcieć. Dla wielu jest wzorem do naśladowania, nie tylko ze względu na rekord, ale również postawę życiową.

Plakat ma wymiary 100cm wysokości i 70cm szerokości, szklana antyrama.

Oficjalne przekazanie plakatu odbędzie się na Nurgresie, czyli kongresie nurkowym towarzyszącym Targom Nurkowym „Podwodna Przygoda” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniu 5 lutego 2012 roku.


ZAPRASZAMY DO LICYTACJI
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=558888

Vektor Sport jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą o ponad 10 letniej tradycji z sektora branży sportowej. Od początku istnienia zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu sportowego, będąc wyłącznym przedstawicielstwem w Polsce takich marek jak Yonex, Tusa oraz Poseidon.

GEPN, czyli Grupa Eksplorująca Podwarszawskie Nurkowiska to nieformalna ekipa płetwonurków, którzy lubią odwiedzać mniejsze i większe nurkowiska w pobliżu Warszawy.

GEPN to grupa nieformalna, to znaczy nie ma statutu, władz, organizatorów czy właścicieli. Zapraszamy nurków wszystkich federacji i stopni.

Wychodzimy z założenia, że między nami - nurkami trzeba się dzielić informacjami i postanowiliśmy stworzyć nieformalną grupę, która w różnym składzie będzie odwiedzać wszystkie mniejsze i większe podwarszawskie nurkowiska i zdawać relację z tych eksploracji. Być może dzięki temu znajdziemy coś fajnego, albo przekonamy innych, że tu i tam też można zanurkować.

Zapraszamy na wspólne odkrywanie ciekawych miejsc naszego regionu.

Więcej na stronach:
www.gepn.tumblr.com
www.facebook.com/GEPN.POLSKA
www.poseidon-poland.com
www.vektorsport.pl

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz