Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - CN Nowa Ama zmiany

bpiotrek - 06-03-2012, 01:48
Temat postu: CN Nowa Ama zmiany
http://nowa-ama.pl/list_specjalny.php

Cytat:
Wiele czynników rynkowych oraz osobistych spowodowało, iż podjęliśmy decyzję o całkowitej rezygnacji z prowadzenia szkoleń w wodach otwartych oraz grupowych wyjazdów nurkowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Przyszedł też czas, aby zamknąć bazę w Rybakach.


Jeszcze nowsza Nowa Ama Wink będzie się koncentrować na sklepie, wypożyczalni, serwisie i wyjazdach indywidualnych.

Nie do końca rozumiem, ten kierunek rozwoju, ale życzę powodzenia.
TomekR - 06-03-2012, 03:32
Temat postu:
To pewnie wynik sytuacji rynkowej. Byla moda na nurkowanie, szal przeszedl, scuba juz nie jest "siiick". Ci co polubili zostaja, Ci co nurkowali bo to jest trendy, odeszli do innych dyscyplin. Nowi rekruci juz pewnie nie wala drzwiami i oknami, to i sprzetu sie mniej sprzedaje - zaczna dzialac naturalna selekcja - bedzie mniej sklepow, mniej szkol i instruktorow. Ludzie szkola sie albo indywidualnie z instruktorem, albo na wakacjach w resortach, sprzet kupuja via internet, porad szukaja na Forum i gdyby jeszcze dalo sie powietrze pompowac przez komputer, nurkowe sklepy, bazy i centra przestaly by istniec.
OMG zaczynam brzmiec , jak Ci co przepowiadaja koniec swiata w tym roku w grudniu.
tomek
waterman - 06-03-2012, 17:46
Temat postu:
Jestem ciekaw kto łykinie baze po Amie
crowley - 07-03-2012, 09:45
Temat postu:
waterman napisał/a:
Jestem ciekaw kto łykinie baze po Amie
o ile dobrze mi wiadomo już została łyknięta;] przez instytucję państwową;]
waterman - 07-03-2012, 14:48
Temat postu:
instytucje państwową? FWP?. ale baza bedzie?
Robert Tarkowski - 02-10-2012, 10:44
Temat postu:
Byłem tam we wrześniu. Obecnie widnieje tam napis " Poligon KW PSP w Olsztynie" i ćwiczyli tam strażacy. Nawet fajnie to wyglądało.
W bazie poza stołami, ławami i silnikiem nie ma nic.
Niestety nie dopytałem jaki jest status tego budynku i do kogo trzeba się zgłosić by skorzystać z toru nurkowego.
Pozdrawiam.
bpiotrek - 02-10-2012, 10:49
Temat postu:
Bazę po Nowej Amie przejął Scuba Diver

http://www.scubadiver.pl/baza_nurkowa_rybaki_oferta.html
waterman - 02-10-2012, 11:25
Temat postu:
Cytat:
W bazie poza stołami, ławami i silnikiem nie ma nic.
Niestety nie dopytałem jaki jest status tego budynku i do kogo trzeba się zgłosić by skorzystać z toru nurkowego.
Pozdrawiam.

Chyba nie trafiłes w miejsce o którym pisaliśmy
Baze Cudnie prowadzi Scuba Diver juz jakiś czas
Robert Tarkowski - 03-10-2012, 10:24
Temat postu:
waterman napisał/a:

Chyba nie trafiłes w miejsce o którym pisaliśmy
Baze Cudnie prowadzi Scuba Diver juz jakiś czas


No tak była reklama Scuba Diver. Teraz już wiem, kto sprawuje opiekę nad bazą.
Będąc we wrześniu baza miała prawo być pusta i tak było. Strażacy zabrali szpej i tak jak pisałem zostały stoły itd.
Zastanawiam się jakie są warunki użytkowania toru, ale skontaktuję się z Scuba Diver tam ustalę zasady.
Super, że ktoś się znalazł i cudnie prowadzi w.w bazę.
Pozdrawiam.
Piotr Zawistowski - 09-10-2012, 10:49
Temat postu:
W Nowej Amie w Rybakach zaczynałem swoją przygodę z nurkowaniem. Trochę szkoda, że się Jacek i spółka zwinęli stamtąd, no ale takie życie. Trzeba będzie kiedyś nową bazę odwiedzić.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz