Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Ciekawe ksiązki dotyczące nurkowania.

jussek90 - 25-06-2012, 12:45
Temat postu: Ciekawe ksiązki dotyczące nurkowania.
Witam !!
Założyłam ten temat, abyście zamieszczali tutaj tytuły książek, które warte są przeczytania. Interesuje mnie bardziej tematyka książek o nurkowaniu wrakowym Smile
Pozdrawiam, Justyna.
Wojtek A. Filip - 25-06-2012, 12:51
Temat postu:
Cześć Justyno.
Ciekawy temat, jako jego uzupełnienie polecam dział Biblioteka na naszym forum.

Pozdrawiam,
Wojtek
Daria Boruta - 25-06-2012, 13:58
Temat postu:
Hej:)
Ja się zaczytywałam w "Głębokim Zanurzeniu" Kevina McMurraya. O nurkowaniu na Andrea Dorii, jednym z najsłynniejszych wraków. Przeczytałam kilka razy, jednym tchem:)
Poza tym polecam: "W pogoni ze cieniem", "Ostatnie nurkowanie", no i mniej wrakowo, a bardziej jaskiniowo "Mrok" i "Pod ciśnieniem".
jussek90 - 25-06-2012, 16:05
Temat postu:
"W pogoni za cieniem" i "Ostatnie nurkowanie" przeczytałam, także polecam te książki Smile
leh - 25-06-2012, 16:08
Temat postu:
Torpeda napisał/a:
Hej:)
Ja się zaczytywałam w "Głębokim Zanurzeniu" Kevina McMurraya

Polecam również "Dark Descent" tego samego autora - tym razem o nurkowaniach na Empress of Ireland. Nie wiem czy została wydana w Polsce.
Abramik - 26-06-2012, 11:30
Temat postu:
leh napisał/a:
Polecam również "Dark Descent"


macie jakies pdfy albo doc do sciagniecia? czy tylko papier?
mmaszun - 26-06-2012, 13:14
Temat postu:
Książki traktujące o nurkowaniu (także na wrakach) pisze Clive Cussler. Czasami trzeba przymknąć oko (podnoszenie Titanica), ale są to przede wszystkim przygodówki.
Tytułami nie ma co sypać, bo w każdej z jego książek poruszany jest temat jakiegoś wraku Very Happy
leh - 26-06-2012, 14:24
Temat postu:
Abramik napisał/a:
leh napisał/a:
Polecam również "Dark Descent"


macie jakies pdfy albo doc do sciagniecia? czy tylko papier?

Kindle - niecałe $9 Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz