Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - sprzedaż, licytacja i inne przymyślenia

Jarek Andrzejewski - 26-06-2012, 22:48
Temat postu:
I do mnie paczka dotarła, dzięki.

A co do licytacji, to się wyłączam (co nie oznacza, że wyłączam się z jej celu) - a tylko po prostu zastosuję się do tego: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=249 (BTW: nie mam suchacza Smile )
Piotr Szewczyczak - 26-06-2012, 23:34
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
I do mnie paczka dotarła, dzięki.

A co do licytacji, to się wyłączam (co nie oznacza, że wyłączam się z jej celu) - a tylko po prostu zastosuję się do tego: http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=249 (BTW: nie mam suchacza Smile )

Uważam się za osobę tolerancyjną, i wierze, że każdy ma prawo do własnych poglądów, zdania, opinii itd, nawet jeśli różnią się od moich.
Tyle tytułem wstępu, natomiast nie chcąc urazić uczuć religijnych/etycznych/moralnych ujmę to w ten sposób ...
w zasadzie nie nie chcę tego nawet komentować.
Adam Jaworski - 26-06-2012, 23:44
Temat postu:
Panowie, proszę... skupmy się na celu i jego dobrych intencjach. Bardzo Was proszę. Smile
Jarek Andrzejewski - 27-06-2012, 10:05
Temat postu:
Piotr Szewczyczak napisał/a:
w zasadzie nie nie chcę tego nawet komentować.


I bardzo słusznie; po prostu przelej Smile
http://www.sercedziecka.org.pl/zbiorki-celowe/potrzebuj-pomocy/1167-michalak-kacper
NeCioR - 27-06-2012, 13:15
Temat postu: Banda i po niej
Trochę Jaro pojechałeś Razz z cytatem ale link do strony się przydał - all done

Jak Piotr ja również od cytatu się odcinam ;P
Jarek Andrzejewski - 27-06-2012, 13:35
Temat postu:
Rozumiem ideę akcji, aukcji i generalnie rozpowszechniania informacji o tym, że można Kacprowi pomóc.
A cytatów w podanym źródle mam pod dostatkiem, na każdą okazję Smile

A na koniec: każdy, kto zechce pomóc, niech po prostu przeleje coś na podane konto dla Kacpra - czy bierze udział w licytacji czy nie bierze (np. osoby innego wzrostu niż 180 cm Smile ).
Mam nadzieję, że za parę chwil przeczytamy, że operacja się udała i będziemy mogli się cieszyć z naszej pomocy. Ja będę się cieszył na pewno, bo sam jestem rodzicem i, choć los mnie tak nie doświadcza, chyba rozumiem, co mogą czuć rodzice Kacpra.
Piotr Szewczyczak - 28-06-2012, 23:08
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Rozumiem ideę akcji, aukcji i generalnie rozpowszechniania informacji o tym, że można Kacprowi pomóc.
A cytatów w podanym źródle mam pod dostatkiem, na każdą okazję Smile

A na koniec: każdy, kto zechce pomóc, niech po prostu przeleje coś na podane konto dla Kacpra - czy bierze udział w licytacji czy nie bierze (np. osoby innego wzrostu niż 180 cm Smile ).
Mam nadzieję, że za parę chwil przeczytamy, że operacja się udała i będziemy mogli się cieszyć z naszej pomocy. Ja będę się cieszył na pewno, bo sam jestem rodzicem i, choć los mnie tak nie doświadcza, chyba rozumiem, co mogą czuć rodzice Kacpra.

Jak już wspomniałem no coments, jeśli chcesz o tym porozmawiać zapraszam na prv albo rozmowę na żywo.
"Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać..."
Takie motto jest na górze forum.
Przepraszam, jeśli swoją wypowiedzią zepsułem atmosferę tej licytacji, która koniec końców ma szczytny i pozytywny cel ale trudno mi się powstrzymać w takich sytuacjach, pokora, trochę szacunku dla innych i wyobraźni, bo przecież cel uświęca środki, przynajmniej w tym przypadku, bez względu na etyczno/religijne/pomysły.
ps. a co ciekawe to wszystko nie ma nic wspólnego z nurkowaniem, które chyba podstawowym tematem tego miejsca i smutne, że na każdy temat niektórzy zawsze mają coś do powiedzenia.
Piotr Szewczyczak - 28-06-2012, 23:10
Temat postu:
Ps.pragnę wierzyć, że Wasza licytacja się z tego powodu nie zakończy i cena wzrośńie niebotycznie:) co najmniej jak za koszulkę lewandowskiego:)
Jarek Andrzejewski - 29-06-2012, 08:53
Temat postu:
Piotr Szewczyczak napisał/a:
Jak już wspomniałem no coments, jeśli chcesz o tym porozmawiać zapraszam na prv albo rozmowę na żywo.


pewnie kiedyś będzie okazja na żywo, mam nadzieję, a na razie napiszę parę słów na PW.

Piotr Szewczyczak napisał/a:
"Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać..."
Takie motto jest na górze forum.


Takie motto i mi przyświeca. Co prawda nie zawsze stosuję się do drugiego akapitu innego tekstu, który również staram się stosować (http://www.krolikiewicz.pl/krol/swiatlo/modlitwa.html)...:

"Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. "

... ale mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.

Piotr Szewczyczak napisał/a:
/.../trochę szacunku dla innych /.../


Przyznam się, że to mnie zaintrygowało: czy jakakolwiek moja wypowiedź (w tym lub innym wątku) została odebrana jako brak szacunku do kogokolwiek? Jeśli tak, to na pewno nie było to moją intencją, a raczej należy to przypisać niedostatecznej jasności mojej wypowiedzi.
Piotr Szewczyczak - 29-06-2012, 10:26
Temat postu:
Jarek wyjaśniliśmy już wszystko na prv, zamykając moim zdaniem ten temat.
pozdro
Jacek Marek - 29-06-2012, 13:29
Temat postu:
Jarek a w czym jest problem, że głośno ktoś mówi o tym że pomógł i namawia do tego innych przecież to bardzo fajna sprawa - nie rozumiem, przecież dzięki takim akcja gromadzi się więcej funduszy. Przykładem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Jarek Andrzejewski - 29-06-2012, 19:55
Temat postu:
Ja nie widzę problemu w tej akcji. Co do WOŚP podyskutujemy przy piwku i wyłożę Ci swoje liberalne poglądy na państwo-minimum i obowiązkowo płatną państwową służbę zdrowia Smile

Przyjmijmy w tym wątku, że jedyny problem jest we mnie Smile i licytacja niech trwa dalej.
Ja zrobiłem po swojemu (i nie mam na myśli postów na forum) i już.
Wojtek Maciejewski - 29-06-2012, 20:06
Temat postu:
A ja tak sobie myślę czytając ten wątek, że gdybyś faktycznie i na 100% chciał postąpić jak w przytoczonym przez Ciebie cytacie to byś nie zakładał tego wątku.
Jarek Andrzejewski - 29-06-2012, 20:26
Temat postu:
Nie zakładałem tego wątku. Został on wydzielony (przez Wojtka) z wątku http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?t=7264&postdays=0&postorder=asc&start=62
Wojtek Maciejewski - 29-06-2012, 21:28
Temat postu:
Jakoś przeoczyłem. Ale to nie zmienia faktu, że dajesz cytat a następnie piszesz, że pomagasz.
Dla mnie ten cytat i info, że pomagasz nie "współgrają".
Jeśli przekaz miałby mieć sens (dla mnie) to powinno się skończyć na cytacie.

Nie traktuj tego broń Boże jako jakiegoś wytykania czy pouczania czy czegokolwiek podobnego.

To są takie moje przemyślenia po przeczytaniu Twojej wypowiedzi z pierwszego posta wątku.

Pozdrawiam
Wojtek.
Jarek Andrzejewski - 29-06-2012, 21:54
Temat postu:
Taki był mój zamysł, ale trudno się powstrzymać od odpowiedzi jeśli ktoś zarzuca mi coś, czego nie robiłem lub mnie nie zrozumiał.
Grotto8 - 30-06-2012, 10:15
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Co do WOŚP podyskutujemy przy piwku i wyłożę Ci swoje liberalne poglądy na państwo-minimum i obowiązkowo płatną państwową służbę zdrowia Smile


Może się kiedyś spotkamy przy piwku. Chętnie pogadam, siedzę w "tym" od dość dawna, więc każde poglądy na ten temat mnie ciekawią.

P.S.
Czy wiesz, że twoje dziecko jako noworodek było przebadane na okoliczność wad słuchu? (od 2004r 98% noworodków było przebadanych) Jak byś chciał za to podziękować, to mogę podpowiedzieć komu.
Jarek Andrzejewski - 30-06-2012, 10:18
Temat postu:
No to jesteśmy umówieni Smile
Wolę nie dać się wciągnąć w dyskusje polityczne na tym forum Smile
Jarek Andrzejewski - 05-09-2012, 18:28
Temat postu:
Jeszcze tak około-licytacyjnie-charytatywnie: w czasie, gdy licytowaliśmy szpej Wojtka na zbożny cel (a niektórzy wpłacali i bez licytacji Smile ) pewna firma była łaskawa wysłać mi kolejny spam emailem pomimo mojego sprzeciwu.

Jako, że nie lubię jak się ma mnie w d* i chciałem poćwiczyć pradawną sztukę walki ze spamem, to zaproponowałem im wpłatę tysiąca złotych na konto fundacji, na imię Kacpra właśnie.
Dziś dostałem potwierdzenie wpłaty Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz