Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Piłakno, baza Aquarius sobota-niedziela (11-12 sierpnia)

Jarek Andrzejewski - 07-08-2012, 10:40
Temat postu: Piłakno, baza Aquarius sobota-niedziela (11-12 sierpnia)
Jadę z Łodzi wcześnie rano w sobotę, a powrót w niedzielę na popołudnie lub wieczór.
Mam kilka miejsc w aucie.
O bazie i miejscu: tutaj
Jacek Marek - 07-08-2012, 11:26
Temat postu:
Fajnie to się spotkamy my jedziemy w piątek wieczór. Do zobaczenia na miejscu.
Jarek Andrzejewski - 13-08-2012, 09:03
Temat postu:
Cztery fajne nurkowania: dwa treningowe (i dodatkowo jedno na ławkach przy ognisku Smile ), jedno nocne (okonie, płocie, raki, szczupaki - w tym jeden jedzący rybę) i jedno "turystyczne" (platformy, boja w toni, rekin, powrót w toni na kompas).

Baza Aquarius z p.Romkiem tradycyjnie bez zastrzeżeń.

Fajny weekend. Dzięki Ania, Malwina, Oliwka, Paulina, Darek, Jacek, Mati (szczególnie za prowadzenie wózka Smile, Michał i (wstyd przyznać, zapomniałem imiona) 3 męskim przedstawicielom rodu Pauliny...
Paulina Karbowy - 13-08-2012, 16:06
Temat postu:
to się dołączam do podziękowań, choć nie nurkowałam ale ucho najważniejsze, za to było super "po nurkować" na ławce przy ognisku Smile
Wojtek Komocki - 13-08-2012, 20:45
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Fajny weekend. Dzięki Ania, Malwina, Oliwka, Paulina, Darek, Jacek, Mati (szczególnie za prowadzenie wózka , Michał i (wstyd przyznać, zapomniałem imiona) 3 męskim przedstawicielom rodu Pauliny...


Zaraz zaraz to, że nie skasowałem po 150 euro za wiedzę z mojego kursu powinno być jeszcze większym motywatorem do umieszczenia mnie na pierwszym miejscu w podziękowaniach Very Happy
Tak na poważnie cieszę się, że chłopaki poświęcili czas na trening i szkoda, że Paulina miała problem z uchem Sad
Pozdrawiam
Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz