Forum Dive Trek Group

Przejazdy i transporty - Transport 3City -> W-wa

DIRozek - 23-10-2012, 12:12
Temat postu: Transport 3City -> W-wa
Witam
Mam w Gdańsku twina 2 x 12, którego chciałbym przetransportować do W-wy, najlepiej przed najbliższym weekendem tj. do 26.10.2012. Gdyby się nie udało, w ostateczności, twin mógłby dotrzeć do W-wy 30.10.2012. Planuje ktoś może podróż z/przez 3City do/przez Warszawę w najbliższych dniach ? Z góry dziękuję za pomoc.
Darek DYNAR - 23-10-2012, 19:31
Temat postu:
witka koleżko,
Jak nikt Ci nie ogarnie tematu do końca tygodnia, daj znaka, akurat szkolę w 3M i jestem właśnie do niedzieli. Znajdzie się miejsce na jedno twinowe maleństwo...choć nie wiem czy nie pogryzie się z moimi sidemountowymi butlami scratch

Pozdrawiam, Darek
DIRozek - 26-10-2012, 14:10
Temat postu:
Cześć
Moje Twiny regularnie współpracują z alu S080, tak więc są przyzwyczajone. Mam nadzieję, że i Twoje pojedyncze alu są oswojone z twinami Smile.

A tak na poważnie, zestaw jest do odebrania w Gdańsku w sprężarkowni Krzycha, którego miałeś już chyba okazję poznać. Szczegółowe informacje podam Tobie przez telefon.
Darek DYNAR - 26-10-2012, 23:55
Temat postu:
Niestety Bartku, sprawy nabrały nieoczekiwanego zwrotu, nie ma mnie w 3M. Z uwagi na nadzwyczajną sytuację zawodową, w ostatniej chwili dwóch wspólników, uczestników kursu SM musiało dostosować swoje plany do rozdanej przez życie "zawodowej" talii kart. Więc weekend z familią ( co nie jest złym rozwiązaniem ) nie mniej, mimo szczerych chęci nie jestem w stanie pomóc Tobie.
Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie się chętny do przywiezienia sprzętu. gdyby tak się nie stało, mamy plany na wyjazd w nastepny weekend. Jak dojdzie do skutku, a Twoje butle tam jeszcze będą , dawaj cynk, będziemy radzić.
Pozdrawiam, Darek
DIRozek - 05-11-2012, 11:02
Temat postu:
Zdarza się. W każdym razie dzięki za dobre chęci Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz