Forum Dive Trek Group

Spotkania - o tym i o owym...

Wojtek A. Filip - 23-10-2012, 19:21
Temat postu: o tym i o owym...
Hej.
Do piątku prowadzę zajęcia na Koparkach - będę w wiacie "GUE".
Jeżeli ktoś ma ochotę na spotkanie, rozmowę na trudne tematy, albo wspólne spożycie czegoś co sam przyniesie Twisted Evil - jestem chętny.

Do zobaczenia,
Wojtek
Janek - 24-10-2012, 14:13
Temat postu: Re: o tym i o owym...
Wojtek Filip napisał/a:
Hej.
Do piątku prowadzę zajęcia na Koparkach - będę w wiacie "GUE".
Jeżeli ktoś ma ochotę na spotkanie, rozmowę na trudne tematy, albo wspólne spożycie czegoś co sam przyniesie Twisted Evil - jestem chętny.

Do zobaczenia,
Wojtek


Wojtek uważaj z tymi deklaracjami chęci... W naszej kochanej ojczyźnie "wspólne spożycie czegoś" ma z reguły bardzo jednoznaczną, wysokoprocentową konotację... Mr. Green
Pozdroofki
Janek
Wojtek A. Filip - 25-10-2012, 06:58
Temat postu:
Janek napisał/a:
W naszej kochanej ojczyźnie "wspólne spożycie czegoś" ma z reguły bardzo jednoznaczną, wysokoprocentową konotację...
Ano każdy patrzy jak czuje Wink. Osobiście, jeżeli ktoś zaprosiłby mnie do wspólnego spożycia czegoś co sam przyniosę, to przyciągnąłbym sushi albo chińszczyznę 8) . Jeżeli komuś by to nie pasowało, z dużą przyjemnością zjadłbym wszystko sam Twisted Evil .
slawek290 - 25-10-2012, 23:50
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Osobiście, jeżeli ktoś zaprosiłby mnie do wspólnego spożycia czegoś co sam przyniosę, to przyciągnąłbym sushi albo chińszczyznę


Jak będziesz jechał z Oświęcimia na Kęty to około 10 km za Oświęcimiem po prawej stronie drogi jest stacja benzynowa i na stacji " Chińskie żarcie " ( miejscowi na to mówią Tarniówka "
Jadłem tam kilka razy wieprzowinę z pieczarkami i mi smakowało .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz