Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Basen o głębokości 35 metrów

KSD - 18-11-2012, 18:18
Temat postu: Basen o głębokości 35 metrów
Bardzo ciekawy kompleks wraz z nurkowym basenem o głębokości 35 metrów, ma powstać w 2016 roku we francji. Obiekt ma mieć zwykłe baseny, spa, sale gimnastyczne, restauracje, sklepy itp. Sam zaś głęboki basen ma nie być "dziurą w ziemii" ale pionową wiezą - przez przeszklenie na samym dole, będzie można z poziomu ulicy oglądać nurków znajdujących się na największej głębokości. Wygląda to całkiem intersująco Smile



MaRkY - 18-11-2012, 18:49
Temat postu:
Fajny projekt Smile bedzie konkurencja dla Brukseli Smile
Grotto8 - 19-11-2012, 09:49
Temat postu:
Pesymistycznie wątpię w realizację w takiej formie.
Powód: zbyt bliskie podobieństwo do NEMO33.
Jarek Andrzejewski - 19-11-2012, 10:01
Temat postu:
Ja wątpię z innych przyczyn, ale gdyby podobieństwo miało być problemem, to wszyscy nurkowie z Europy jeździliby np. tylko do jednego kamieniołomu, bo pozostałe "są podobne" Smile
Przemek Mościcki - 06-12-2012, 16:25
Temat postu:
Kiedyś wybierałem się do NEMO, ale przeczytałem, że nie ma możliwości nurkowania we własnym sprzęcie tylko dadzą mi ich jacket i automaty (dobrze, że slipki można mieć chociaż swoje), więc takiej przygody nie uważam za wartą uwagi. Nurkowanie w czyimś sprzęcie nie pociąga mnie zbytnio.
Marcin Tracz - 06-12-2012, 17:05
Temat postu:
przemeknurek napisał/a:
Kiedyś wybierałem się do NEMO, ale przeczytałem, że nie ma możliwości nurkowania we własnym sprzęcie tylko dadzą mi ich jacket i automaty

Jakby tak wszyscy wchodzili płukać swój sprzęt u nich- z pewnością ni chciałbyś tam nurkować. Takie rozwiązanie jest dla utrzymania czystości wody...
Przemek Mościcki - 06-12-2012, 18:06
Temat postu:
Wiem, że jest na to wytłumaczenie. Ale mój sprzęt jest lepiej płukany, niż większość kąpielowej bielizny bywalców basenów. sunny
A tak na poważnie napisałem to, bo wiem, że wiele osób się tam wybierających dowiaduje się o tym na miejscu i jest ZONK albino
BUBBLE MAKER - 10-12-2012, 01:11
Temat postu: nemo33 ?
Nemo 33 ? Sredni ten basen i nudny poza piwem tajskim zarciem i jedna kelnerka nic specjalnego.Ale po ostatnie trzy:) warto pojechac...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz