Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Nurkowanie + Wielki Błękit

Adam Frajtak - 10-01-2013, 19:21
Temat postu: Nurkowanie + Wielki Błękit
Mam kolekcję magazynów Nurkowanie i Wielki Błękit nie liczyłem ale zdaje się że jest to komplet wszystkich albo prawie wszystkich numerów od 2004 może kilka z wcześniejszych lat. Macie jakiś pomysł komu/ gdzie mogę to przekazać nieodpłatnie żeby był z tego jeszcze jakiś pożytek? Bo spakowałem w kartony i jakoś szkoda tak na makulaturę Sad
Monika - 10-01-2013, 20:11
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Macie jakiś pomysł komu/ gdzie mogę to przekazać nieodpłatnie


Lokalna biblioteka najlepiej taka z czytelnią. Tematyka jest na tyle nietypowa, że prawdopodobnie nie prenumerowali a czytacze się zawsze znajdą.
Wojciech Gajowniczek - 10-01-2013, 20:15
Temat postu:
Do publicznej biblioteki lub do kilku bibliotek Wink biorąc pod uwagę ilość.

Do czytelni w większej podstawówce - może będzie więcej nas Smile

W.
Monika - 10-01-2013, 20:29
Temat postu:
wojtazz napisał/a:
Do czytelni w większej podstawówce


Fajny pomysł.

Przekazałabym w jedno miejsce żeby była ciągłość numerów.
Marcin Tracz - 11-01-2013, 06:34
Temat postu:
Może jakiś klub nurkowy- polecam swój! Tryton Łódź salut
Daria Boruta - 24-01-2013, 18:11
Temat postu:
A może warto zrobić skany? Myślałeś nad tym?

Dobrym miejscem byłaby biblioteka publiczna- ale jedna, żeby czytelnicy mieli dostęp do wszystkich numerów...
Adam Frajtak - 24-01-2013, 20:12
Temat postu:
Daria Boruta napisał/a:
A może warto zrobić skany? Myślałeś nad tym?

Dobrym miejscem byłaby biblioteka publiczna- ale jedna, żeby czytelnicy mieli dostęp do wszystkich numerów...

Daria, skany ? To jest naprawdę kupa gazet coś ok 200 sztuk szacuje że to może być ok 2000 stron
Zamierzam przekazać bibliotece gminnej, ale najpierw zapytam jeszcze w jednym miejscu póki co nie miałem okazji tam podjechać
Daria Boruta - 24-01-2013, 20:26
Temat postu:
Faktycznie, raczej nie masz wolnego tygodnia lub czterech, żeby nad tym siedzieć. Myślałam, że jest tego mniej...
ZielonySmok - 07-05-2013, 00:14
Temat postu:
Znalazłem zastosowanie dla archiwalnych numerów Magazynu Nurkowanie:

Very Happy
Adam Frajtak - 07-05-2013, 12:07
Temat postu:
No to jesteśmy blisko, ja oddałem swoje archiwum do zakładu karnego ... w środku było prawie jak w żłobku Smile
Wybrałem to miejsce bo pomyślałem sobie że jak chłopaki rozbudzą w sobie marzenia o dalekich podróżach i zobaczą jak wolni ludzie spędzają czas to odbywana kara bardziej ich będzie bolała Mr. Green
ramzes78 - 11-05-2013, 09:54
Temat postu:
Albo jak wyjdą to buchną komuś sprzęt Wink
Jacek Majek - 11-05-2013, 15:06
Temat postu:
Adam Frajtak, prędzej będą szukać zdjęć z kobietami w piankach i bez Smile

Tak czy siak, masz racje, kara będzie jeszcze większa jak się napatrzą na błękitną wodę, piękne plaże i słoneczko Smile
Adam Frajtak - 11-05-2013, 20:08
Temat postu:
YaCa napisał/a:

błękitną wodę, piękne plaże i słoneczko Smile
i niech im się śnią co noc Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz