Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Jaskinie Floryda lub Meksyk - przełom kwietnia i maja

aleXandra - 04-02-2013, 00:05
Temat postu: Jaskinie Floryda lub Meksyk - przełom kwietnia i maja
Wybieramy się - ja i Robert - na przełomie kwietnia i maja na dwa tygodnie do Meksyku lub na Florydę. W pierwszym tygodniu wyjazdu planujemy dokończyć kurs jaskiniowy do full cave, a w drugim sobie po prostu ponurać.
Ponieważ zawsze w grupie raźniej - gdyby ktoś z Was chciał dołączyć lub akurat w tym czasie wybierał się w tą samą stronę - można by zorganizować coś wspólnie Smile
Wojtek A. Filip - 04-02-2013, 09:13
Temat postu:
W razie zmiany planów na jesienne (albo co jeszcze fajniejsze dołożenie jesieni jako rozwiniecie salut ), chętnie dołączymy.

Wojtek
Robert Gruca - 04-02-2013, 09:46
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
dołożenie jesieni jako rozwiniecie

Ten scenariusz jest jeszcze w fazie dyskusji Smile
martin - 04-02-2013, 11:39
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
chętnie dołączymy

Me 2
Wojtek A. Filip - 04-02-2013, 14:07
Temat postu:
No i miło będzie.

BTW
Martin, dlaczego nie przyjechałeś do Miltiz wczoraj? Myślałem, że wskoczysz na moją miejscówkę. Niby wszyscy mówili: nieeee Martin 2x20 używa tylko do spawania, a ja: właśnie że nie - na 300% przyjedzie i jeszcze będzie w tych dwudziechach hasał po okolicy...
Się założyłem nawet i... wszystko przepadło Wink
martin - 04-02-2013, 16:05
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
dlaczego nie przyjechałeś do Miltiz wczoraj?


Bo bylem na lotnisku w Krakowie Wink
kulas - 04-02-2013, 16:11
Temat postu: Re: Jaskinie Floryda lub Meksyk - przełom kwietnia i maja
aleXandra napisał/a:
Wybieramy się - ja i Robert - na przełomie kwietnia i maja na dwa tygodnie do Meksyku lub na Florydę.


Jak bedziecie jechac na Floryde to podajcie dokladnie gdzie i kiedy. Moze uda mi sie dolaczyc na jakiegos nurka. Chyba ze niewytrzymam i wybiore sie wczesniej.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz