Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Szukam pracy jako DiveMaster w Egipcie

pieluch78 - 30-03-2013, 12:40
Temat postu: Szukam pracy jako DiveMaster w Egipcie
Witam serdecznie! Chciałbym zapytać się użytkowników tego forum, bowiem zamierzam na przełomie czerwiec/lipiec udać się do Egiptu, gdzie najlepiej zacząć, aby znaleźć prace. Jestem swierzakiem jednak z ogromna pasja który malutkimi krokami dąży do celu.

Pierwszy krok mam już za sobą, bowiem wyjechałem do Londynu - gdzie teraz przebywam - w celu pod szlifowania mojego języka, który na pewno jest komunikatywny.

Pisałem do bardzo wielu baz (na razie tylko polskich) - jednak większość z nich napisała ze niestety nie szukają ludzi do pracy - inni z kolei ze potrzebują, ale wyłącznie na sezon czerwiec - sierpień - gdzie teraz do nich pisząc nie mam odpowiedzi.

W robocie mam jednak kolegę Egipcjanina, gdzie Sharm to jego rodzinne miasto i powiedział ze mógłby mi pomoc - jego znajomy jest instruktorem nurkowania - mówił ze tam język polski to duży + jak również pomógłby mi ogarnąć mieszkanie i powiedzieć wszystko co i jak.

Z drugiej strony pisząc z centrami nurkowymi powiedzieli ze dużo baz pomogłoby mi i udostępniło mieszkanie/pokój w zamian za staż i po przetrenowaniu mnie mógłbym dostać prace - i o takie rozwiązanie najbardziej by mi chodziło.

Dobrze wiem ze sezon zaczyna się w czerwcu nawet szybciej jednak będę musiał i tak zacząć w Egipcie moja przygodę dopiero w połowie czerwca bądź w lipcu - w Londynie kolorowo nie jest i dużo pieniędzy się nie przyoszczędzi - jestem w trakcie szukania 2 pracy - wiec jakbym znalazł, moja sytuacja materialna się poprawi i będę w stanie więcej zabrać do Egiptu.

Także zwracam się do osób z uprzejma prośba o pomoc, które pracowały bądź pracują w Egipcie jako DiveMaster/instruktor i mogą mi udzielić jakichkolwiek informacji, które są w stanie mi pomoc i mogą napisać jak wygląda rynek nurkowy w danym miejscu, dodatkowo ceny mieszkania, jedzenia, ewentualnie koszty jakiś produktów, na co uważać itp. - czytałem i tak bardzo dużo na ten temat na necie, ale zapewne i tak czegoś nie wiem.

Jestem zdeterminowany i będę dążył do celu - może ktoś się jeszcze odezwie, a jak nie myślę żeby udać się tam na własna rękę, więc najpierw muszę zdobyć dużo informacji.

Proszę o posty tylko na temat

Dziękuję i pozdrawiam !

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz