Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Długo oczekiwana premiera Apeksa!

Wojtek A. Filip - 01-04-2013, 10:07
Temat postu: Długo oczekiwana premiera Apeksa!

Wojciech Gajowniczek - 01-04-2013, 10:56
Temat postu:
Wojtku, nie wiesz może czy wersja 232Gbit APR1ST tego cuda też jest już dostępna ?

W.
Wojtek A. Filip - 01-04-2013, 11:01
Temat postu:
Nie wiem.
Na razie nie mam nawet jeszcze instrukcji do wersji bazowej.
Adam Jaworski - 01-04-2013, 11:22
Temat postu:
Ze strony Apeksa jest podobno soft do sciagniecia do tego urzadzenia, ktory robi w laptopie czystosc tlenowa, ale trzeba im wyslac najpierw skan plastiku z AdvEAN, zeby sie zarejestrowac...
Tomek Płociński - 01-04-2013, 12:04
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Ze strony Apeksa jest podobno soft do sciagniecia do tego urzadzenia, ktory robi w laptopie czystosc tlenowa, ale trzeba im wyslac najpierw skan plastiku z AdvEAN, zeby sie zarejestrowac...

Niestety soft jest tylko pod Windowsa ... nie działa na OS Sad

Podobno kolejna wersja, ma odzyskiwać wodór z baterii i mieszać Hydrox, który zastąpi wkrótce TMX (od którego się odchodzi w nurkowaniu z powodu wysokich cen helu).
gienas - 01-04-2013, 12:31
Temat postu:
232 GB no to dla mnie na jakieś 50 minut starczy bounce .... jednak po głębszym zastanowieniu chyba krócej bo laptop pod wodą duuuuże opory stwarza, szczególnie otwarty study
NeCioR - 11-04-2013, 10:16
Temat postu:
Hej wszystkim. Troche mnie nie było i tak sobie czytam nowe tematy na forum, wpadam tutaj i dopiero na trzecim poscie 'O Co caman' co za USB itp. Jade do gory patrze fote jeszcze raz ... no i dopiero dostrzegam date 01.04 . Dobre dobre Smile

Pozdrowienia dla wszystkich
Nabrany

PS. WCALE sie nie zdziwię jak nasi synowie i wnuki beda flaszki bili z tabletow bezprzewodowo Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz