Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Obudowa do Iphone 4,4s,5

Paweł Seweryniuk - 08-04-2013, 17:32
Temat postu: Obudowa do Iphone 4,4s,5
Własnie trafiły do mnie obudowy do Iphonów

4 i 4S
ta obudowa jest do 40 metrów

Iphone 5
do 40 metrów

Iphone 5 do 60 metrów w zestawie od razu z dwoma obiektywami - zwykłym i szerokokątnym





Jedną mam zamiar przetestować w weekend,szału sie nie spodziewam ale na ciepłe i jasne wody może zda egzamin.
Zobaczymy
Paweł Seweryniuk - 15-04-2013, 15:46
Temat postu:
W weekend udało mi się zanurać na Zakrzówku.
Aparat- telefon Iphone 4S,, obudowa Watershot- podstawowa.
Zdjęcia niczym nie obrabiane-prosto z telefonu.


tu płyciutko, około 3 metrów

tu około 5m

15 metrów

coś jak pamietam 22-24




Jacek Majek - 15-04-2013, 20:41
Temat postu:
mam takie pytanie, czy obudowa jest tylko do aparatu czy podłączona jest tez do telefonu i po ściągnięciu odpowiedniego appa można iphona używać jako komputera??
- 16-04-2013, 10:48
Temat postu: Oczekuje na akceptację

Paweł Seweryniuk - 16-04-2013, 17:18
Temat postu:
YaCa napisał/a:
mam takie pytanie, czy obudowa jest tylko do aparatu czy podłączona jest tez do telefonu i po ściągnięciu odpowiedniego appa można iphona używać jako komputera??


Telefon jest wsadzony w zwykłą obudowę, dzieki aplikacji Watershot do pobrania z Appstore
(ważne żeby był w tym miejscu jak na zdjęciu) mamy dostęp do trochę innego prgramu do robienia zdjęć



wchodząc w tą aplikację otwiera nam się aparat z widocznymi funkcjami do których mamy dostep


Nie bardzo rozumiem o czym piszesz z używaniem jako komputera ?
Jacek Majek - 16-04-2013, 19:43
Temat postu:
Paweł Seweryniuk napisał/a:
Nie bardzo rozumiem o czym piszesz z używaniem jako komputera ?


mianowicie obudowa w która "wpinasz iphona" i ozywasz go jako komputera pod woda.
wszystkie sensory i czujniki są w dedykowanej obudowie, a sam iphon podłączony i zamknięty w niej robi za wyświetlacz dla danych sensorów (plus kamera, latarka)
oczywiście to będzie tylko hmm taki tam sobie shit, i jakoś nie widzę tego by mój iphon robił mi za komputer, ale kto wie co będzie za parę lat, kiedyś potrzebowałem tylko telefonu a dziś bez iphona jak bez reki, w jednym zdaniu "cały czas się uwsteczniam" Razz

kiedyś o tym czytałem, ale teraz nie mogę znaleźć, jedyne na co trafiłem to ten filmik


Paweł Seweryniuk - 16-04-2013, 23:59
Temat postu:
Nie-to zupełnie coś innego. Ale znając życie dystrybutor wprowadzi i taki bajer
Darek DYNAR - 17-04-2013, 01:14
Temat postu:
Dzięki Pawka za pożyczenie aparatu, ku również i mojemu zaskoczeniu, faktycznie robi świetne zdjęcia pod wodą. Nie jest to może "haj baj lajf" ale solidne foty na poziomie klasycznych małych aparacików. Przy dobrej przejrzystości wody, szczególnie w Egiptowie i podobnych miejscach może wystarczyć do zrobienia fajnej pamiątki Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz