Forum Dive Trek Group

Spotkania - CIEKAWE SPOTKANIE JASKINIOWE :-)

Syrenka_013 - 17-04-2013, 12:19
Temat postu: CIEKAWE SPOTKANIE JASKINIOWE :-)
Już w najbliższy poniedziałek (22.04), na warszawskiej Starówce odbędzie się spotkanie jaskiniowe z Majkim - Michałem Winkiem.

Zanurzenie nastąpi o godzinie 19, w naszej jaskini (na dziedzińcu Centralnej Biblioteki PTTK). Tam obejrzymy pokaz poręczowania i próbę wycinania zaplątanego w linki nurka. Potem, podążając tropem naszej poręczówki odbędzie się powrót do jeziorka wejściowego w sali na parterze biblioteki. Dla chętnych: powrót „bez widoczności”. Majki pokaże fragmenty filmów z ulubionych jaskiń, opowie o swojej pasji i odpowie na wszelkie pytania, które nasuną się Uczestnikom wieczoru Laughing Zapraszamy serdecznie Laughing


https://www.facebook.com/events/168610206630434/
ul. Senatorska 11
Darek DYNAR - 17-04-2013, 19:45
Temat postu:
fajny pomysł, szczególnie z poręczówką dla widzów, jest wielce prawdopodobne że nie pomylą drogi i korytarzy na aulę Wink
Piotr Szewczyczak - 17-04-2013, 21:20
Temat postu:
Dla mnie bomba, czy jest jakiś limit ilości osób, czy jedynym ograniczeniem jest przepustowość wąskich korytarzy i szybów sztolni pttk?
Darek DYNAR - 18-04-2013, 00:27
Temat postu:
Aby Piotrek tylko "primery line" starczyło, a cała rzesza chcących "pomacać" i "poczuć" klimat zapewne grzeczniutko, rządkiem ruszy za przewodnikiem wprost na wspólne nury jaskiniowe z Majkim...może jeszcze w 3D? Wink
najgorsze, że nawet do kibelka trzeba będzie "jumpa" robić scratch
Piotr Szewczyczak - 18-04-2013, 14:12
Temat postu:
A "ciasteczka" będą dla uczestników? Wink
Darek mam nadzieje, że się wykurujesz na to "nurkowanie", słuchy mnie dochodzą, że Cie coś rozbiera co i rusz.
Darek DYNAR - 18-04-2013, 16:52
Temat postu:
Dawno i nieprawda, po 2 miesiącach kurowania się pokonałem choróbsko, trochę mnie ona zdemolowała ale...żyję. Wink Podobno złego licho tak szybko nie weźmie scratch Laughing Już nawet pod woda śmigam aż miło, jedynie z uwagi na zatoki trochę dłużej muszę wychodzić ostatnie metry i centymetry, ale to akurat z korzyścią dla organizmu Rolling Eyes
Do zobaczenia na spotkaniu Partyman
Piotr Szewczyczak - 18-04-2013, 20:41
Temat postu:
No to kamień z serca, do zobaczenia.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz