Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Nowe terminy na szkolenie GUE Fundamentals

Wojtek A. Filip - 19-05-2013, 20:06
Temat postu: Nowe terminy na szkolenie GUE Fundamentals
Hej.
W drugim półroczu 2013 zaplanowałem 4 terminy na szkolenie GUE Fundamentals.
Szkolenie mogę przeprowadzić tak w wersji rekreacyjnej - dla osób pływających z jedną butlą, jak i w wersji technicznej przygotowującej do dalszych kursów T1/C1.

Wszystkie kursy zlokalizowałem na Koparkach lub Zakrzówku, ale proszę traktować to wyłącznie orientacyjnie - możemy działać zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Zainteresowanych proszę o wysłanie na PW nr telefonu, lub adresu email - postaram się jak najszybciej skontaktować.
Wszystkim proponuje wcześniejsze, niezobowiązujące spotkanie, na którym możemy omówić przebieg całego szkolenia.


Terminy GUE Fundamentals

12-16.08.2013
lokalizacja: Koparki/Zakrzówek lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisać się do klasy

09-13.09.2013
lokalizacja: Koparki/Zakrzówek lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisać się do klasy

21-25.10.2013
lokalizacja: Koparki/Zakrzówek lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisać się do klasy

Koszt szkolenia dla 1 osoby to 2500zł + wpłata na konto GUE opłaty administracyjnej 95$, oraz pokrycie kosztów instruktora do podziału na całą grupę (gazy, noclegi, opłaty bazowe, paliwo).
W wypadku szkolenia w bazie Koparki kursanci nie ponoszą kosztów pobytu i korzystania z bazy przez instruktora.



Opis szkolenia GUE Fundamentals klik


Do zobaczenia,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 27-09-2013, 16:20
Temat postu:
Hej.
Zostały mi 2 miejsca na ostatni kurs GUE Fundamentals w tym roku.
Termin szkolenia: 18-22.11
Szkolenie w Jaworznie na Koparkach.
Szczegóły w tym temacie

Zainteresowanych proszę o kontakt.
Wojtek
Wojtek A. Filip - 03-11-2013, 18:17
Temat postu:
Korekta: pozostało jedno wolne miejsce.
Wojtek A. Filip - 08-11-2013, 11:55
Temat postu:
Nie ma już wolnych miejsc.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz